Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2332
Sivasros
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:57

Aykut ince a spor da az önce fb nin aaron appindongoeye için teklif yaptığını söyledi

Kanfory Sylla
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:02

Alıntı:

Kanfory kardeş ne yaptın sen parayı yine cepten harcıyon galiba

Gazete zaten bonservisinin 2 milyon TL olduğunu söylemiş. Sen o kadar yetmez 3 verelim yanına da oyuncu verelim diyorsun. Kemal Sunal'ın filmindeki gibi o kadar uyguna almak yakışmaz bize ağırlığınca altın verelim istersen

Trabzonspor'un Balıkesir'e Rahmi Anıl Başaran için 2 milyon TL+bonuslar+ sonraki satıştan yüzde 15 pay verdiğini görünce ben de gaza geldim herhalde bastım 3 milyon+traore yi.

talha58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:14

Aaron Appindangoye ile ilgili olacaklar belli. Daha önce seyrettiğim bir film. Şu anda yurt dışından 4 milyon Euro gibi bir rakamın üzerinde teklif alabilirsek gönderilmesi taraftarıyım. Yoksa olacaklar iyi olmaz gibime geliyor.

Traore evet takasta kullanılabilir ama gelecek vadeden yerli bir genç oyuncu ile neden olmasın. Mesela Keçiörengücü'ndeki Erdi gibi bir isimle veya bu tarz bir hamleyle başa baş takas edilse çok da iyi bir hamle yapılmış olunabilir.

En son talha58 tarafından Çrş 12 Ağu 2020, 23:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

recepsivas
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:15

Alıntı:
Traore'yi isteyen pek çok takım çıkar. İyi bir oyuncu. Bursaspor'da da iyi bir performans ortaya koydu. Talipleri çok çıkar. O nedenle umarım takasta falan değerlendirilir en azından.

Talha58. Kubilay, Traore takasına ne dersin

talha58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:16

Kubilay boşta zaten Recep. Şanlıurfa'dayken seyredip beğendiğim bir oyuncuydu.

recepsivas
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:19

Geçenlerde sanki gelmesini istemiyordun diye hatırlıyorum. Traore'yi takasta kullanmak gerçekten mantıklı gibi duruyor.

talha58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:21

Kubilay'ı üçüncü alternatif olarak falan belirtmiştim. Yerli stoper çok yok maalesef. Parlayacak olanlar da hemen dikkat çekip yurt dışına gidiyor. Cenk Özkaçar bunun son örneği.

bozguncu58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 23:59

fanatik fenerli mecnun aaronu beleşe fenerine vermek için can atıyordur şimdi sözleşme falan uzatmaz bedelsiz verir fenerine bilica gibi mert hakan gibi aatıf gibi

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 00:38

A Sporda alt yazi da gecdi MAX GRADEL SIVASSPOR da diye, Hayirli Ugurlu olsun, cok iyi bir transfer.

En son M. Akif Ilbeyli tarafından Prş 13 Ağu 2020, 17:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

bozguncu58
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 00:48

samassa ve aaron ile derhal sözleşme uzatmak lazım mecnuna kalırsa bu iş fenere vermek için uzatmaz sözleşmeleri! vali devreye girmeli belediye başkanı veya rıza devreye girip bu iki topçuyla sözleşme uzatmalı yoksa uyarıyorum mecnun bedelsiz verir aaronu fenerine

sayfa 2332
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET