Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2331
bozguncu58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 21:15

Max Gradel bu ligin içinden geçer yönetimi kutluyorum insallah aksilik çıkmaz gelir oyuncu.

mehmet GZL
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 21:35

Max gradel . Aly Malle. Felix Bu oyuncular ile maça başlanırsa takım çok teknik olur iyi bir forvet ile sezon iyi gider Maxın bir kaç videosunu izledim çok teknik hızlı ama son vuruşlar son paslar berbat ...sola max ortaya felix sağa da malle olursa orta saha çok teknik olur.. forvette inş MILAN PAVKOV alınır ... mehmet yıldız gibi güçlü kuvvetli daha teknik

tugberk5
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 21:49

Gradel ligi sallar içinden geçer çok net iyi topçu. Yaşı yanıltmasın en az 2 3 sene max verim sağlar bu ligde. Felix ortada, kanatlarda aly malle ve gradel.. Üstüne iyi bi forvet ve hakanın yanına adı geçen genç ortasaha. Bence umut verici bi kadro. Adı geçen isimler alınırsa iyi iş yapar mecnun baskan

Robin Yalçın.. Stoper, on libero, sağbek hatta yeri gelir on numara oynar. Joker oyuncu. Üst düzey bi topçu olmasa da yerli statüsünde alınabilecek güzel oyunculardan. Rıza hoca joker oyuncuları sever. Fatih aksoyun hızlı ve daha teknik olani. Ben bu transfere karşı değilim iyi bi rotasyon oyuncusu

M. Akif Ilbeyli

1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:00

Insallah Max Gradel alinir cok yetenekli bir oyuncu.

Doğu58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:15

Transfer listemizde olduğu iddaa edilen Kwadwo Duah'ın hazırlanmış hiç videosu yoktu.Bende bu sene attığı golleri araştırma yaparak buldum ve video hazırladım...

Beko58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:20

Milan Pankov dev gibi bir adam. Sıradışı goller atabilir. Oynayış tarzını top sürme şeklini Burak Yılmaz'a benzettim.

Beko58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:23

5 tane kaliteli tam istediğimiz ihtiyaç olan mevkilere transfer yapabilirsek bu iş tamamdır.

cavdar5858
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:26

Adı geçen Kanatlar

- Aly Malle
- Kwadwo Duah
- Max Gradel

Elde zaten Yasin ve ERdoğan ikilisi var yani yukardaki 3 isimden en kötü 1i gelmeyecek. Keşke yasin gibi bugun var yarın yok isimleri gönderip şu 3 adamı hazır yabancı sınırı da ertelenmişken almak muazzam başarı olacaktır

Kanfory Sylla
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:42

Alıntı:
Traore'yi isteyen pek çok takım çıkar. İyi bir oyuncu. Bursaspor'da da iyi bir performans ortaya koydu. Talipleri çok çıkar. O nedenle umarım takasta falan değerlendirilir en azından.

Aly Malle için Balıkesir'e Traore+bir miktar para (3 milyon TL mesela) teklif edilmiş olabilir mi acaba? Mantıklı olurdu.

talha58
1 ay önce - Çrş 12 Ağu 2020, 22:49

Kanfory kardeş ne yaptın sen parayı yine cepten harcıyon galiba

Gazete zaten bonservisinin 2 milyon TL olduğunu söylemiş. Sen o kadar yetmez 3 verelim yanına da oyuncu verelim diyorsun. Kemal Sunal'ın filmindeki gibi o kadar uyguna almak yakışmaz bize ağırlığınca altın verelim istersen

Bu arada önceki bu başlığın başlarından itibaren bile her yaz döneminde onlarca ismin geçtiğini görürsünüz. Girişimler olur veya olmaz ama bu isimlerden bazılarının gerçekleşmeyeceğini görmek lazım.

sayfa 2331
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET