Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2223
Danişmend Taylu
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 03:13

Yatabareye kimse deginmemis adam kafayla müthiş asist yapiyor

talha58
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 09:16

Yatabare'nin geçen hafta Malatya maçında kafa vuruşu direkten dönmüştü ve gol olsa maçı alırdık. Her maç mücadelesini yapıyor en azından. Sakatlık da yaşadı. Hemen hemen çoğu maçta tek santfor olarak bu sezon belki de en fazla yıpranan oyunculardan birisi. Belki Arap, Çin kulüpleri ilgilenir diye tahmin ediyorum aslında.

Ben dünkü maçtaki kırmızı forma ve beyaz şort kombinasyonunu da çok beğeniyorum. Uzun süredir denenmemişti. Ara sıra bunu kullanırlarsa sevinirim.

Gençlerbirliği maçı çok önemli artık. Mert Hakan dün çıkınca buz tedavisi yapıyordu. Şahsen sakatlık sorunu yoksa bile Gençlerbirliği maçında Mert Hakan ile çıkılmasını istemem. Fatih Aksoy da yine dünkü gibi kenarda bekleyebilir.

Bence Gençlerbirliği maçını alırsak Göztepe maçına gerek kalmadan üçüncü bitirmiş oluyoruz.

Ozan Paşa
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 09:36

Yok,yok.
Siz Göztepe'yi yenip üçüncü olun Talha bey.
Biz de Kayseri ve Malatya gibi sizden bir iyilik bekliyoruz zaten.
Malum alttaki takımlara çok cömert oluyor Sivasspor.
Hem sonuçta aynı bölgenin takımlarıyız.
Yani İç Anadolu Bölgesinin.
O nedenle onlara ikramda bulunun bize bulunmayın olmaz
Hem biz de Ankara'da son saniyede ikramda bulunup beraberlik golünü yemiştik.

Bu arada merak etmeyin, İstanbul'lu üçüzlerinin kendilerine hayrı yok.
Zorlanmadan üçüncü olursunuz ki biz de seviniriz.

talha58
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 09:39

Sizin cevabınızı şurada verdim ;

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7807728#7807728

Camiaları itham ederken birilerinin de sizleri itham etmesini istemezsiniz değil mi? Ben açıkçası sizin Göztepe maçıyla ilgili bazı olumsuz ithamları görmemezlikten geldim. O nedenle kendi işinize bakın.

Gençlerbirliği maçını kazanmamız lazım.

Ozan Paşa
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 09:50

Alıntı:

Talha bey. Lig sohbetleri bölümünün 2097. Sahifesinde Göztepe maçımızın bir analizi var.
Bir göz atın isterseniz.

talha58
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 09:53

Onu gördüm. Gereksiz ithamları bırakırsanız seviniriz.

Kanfory Sylla
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 15:35

Açıkçası maç öncesinde kazanacagimiza dair bir umudum yoktu. En fazla beraberlik diyordum. Ama takım beni yanılttı. İyi ki de yanılttı. İnşallah kalan 2 maçı da kazaniriz da 3. sırada bitiririz ligi. Emre'nin performansını iyi buldum bu maçta. Mert Hakan gene vasati aşamadı. Fatih Aksoy ilk 11 oyuncusu olamaz. İsaac Coffie'nin Erdoğan'a attığı pas çok şaşırtıcıydı. Zira daha önceki maçlarda yanındakine yerden İsabetli pas bile veremeyen adamın uzak mesafeden öyle diyagonal bir pas vermesi çok hoştu.
Hakan Arslan'ın dönüşü muhteşem oldu. O hırsı , o mücadeleyi çok özlemişim. Bu adamın meydana heykelini diksek beton yetmez. Acaip bir adam. Maşallah nazar değmesin. Allah sakatlıktan korusun. İnşallah uzun yıllar takımımızda kaptanlık vazifesini devam ettirir. Böyle oyunu çift yönlü iyi oynayan bir adam şu an Super Lig'de başka bir takımda yok. Varsa da bir iki tane.

Appindangoye'nin Vedat Muriq'in önündeki topa müdahalesi maçın kırılma anlarindan biriydi. Çok sağlam defans.

Goiano'da performans düşüklüğü var. Umarım toparlar. Belki de yaşının getirmiş olduğu zorluk. Eskisi gibi kosamiyor. Ve çok yoruluyor.

Kone ile yeni sözleşme yapılmasına gerek var mı bilmiyorum. Kararsızım. Bir ara çok gamsız hareket ediyordu. Son maçlarda çok mücadeleci gözüküyor. Düşük bir fiyata (senelik 250-300 bin euro) 1 yıllık yeni sözleşme yapılabilir en fazla.

Yatabare ise son zamanlarda çok formsuz. Gençlerbirliği maçına ilk 11'de çıkması bence uygun değil. Yedekten girse daha fazla katkı verir. Hem onun da dinlenmeye ihtiyacı var.

recepsivas
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:08

Alıntı:
Yatabare ise son zamanlarda çok formsuz. Gençlerbirliği maçına ilk 11'de çıkması bence uygun değil. Yedekten girse daha fazla katkı verir. Hem onun da dinlenmeye ihtiyacı var.

Gençlerbirliği maçında Skuletic eski takımına karşı 11 oynayabilir.
Benim asıl merak ettiğim kaleci mevkiisi çok büyük ihtimalle Muammer oynar.

Samsun davud
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 16:19

radamel falcaooooo. Dediler 450 milyon TL zararla kapatıyorlar
FB de zararda GS dan geri kalmaz
BJK be TS daZararda....belki TS toparlamış olabilir.
3 kulüp ödemeleri gereken 120 milyon TL için federasyondan para talep etmişler
7 milyon Euro ücret verirken
Oynamayan futbolculara 2 milyon euro ücret verirken Düşünmeyen bu kulüpler batsın bu duruma Sivasspor’da gelirse Sivasspor da batsın ..Vergilerimizle bu kulüpler e yardım yapanlarada , yapacaklarada hakkımı helal etmiyorum
Kendi düşen ağlamaz ..

Beko58
3 hafta önce - Pts 13 Tem 2020, 18:09

Trabzonsporun men cezası kalkabilir TFF devreye girmiş. Böyle bir şey olursa bizim için kötü olur ama Uefa Avrupa ligine kesin gidiyoruz bu da iyi bir şey bizim için.

sayfa 2223
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET