Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2222
talha58
1 ay önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:59

Bence Kayseri maçındaki penaltıyı bile atmış olsak veya o maçta çok etkilenen Mert Hakan'ı zamanında kenara alıp sonraki maçlarda da Fatih Aksoy ile dinlendirsek yine o maçları kazanmamız kuvvetle muhtemeldi. Kaçan balık büyük oldu tabi.

Şimdi üçüncü bitirmek için konsantre olmak lazım. Bjk kalan maçlarda illaki puan kaybeder diye tahmin ediyorum. Bu durumda bizim 3 puan almamız yeterli oluyor.

Beko58
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:08

Gözler transfer politikalarında Hadi yönetim kesenin ağzı açılsın da Avrupa kupalarında bizi sırtlayacak kaliteli futbolcu alınsın. Tabi ilk önce takımdaki çürükleri ayıklamak gerekecek bir de kesin gidecekler var Emre,mert,fatih vs. Sözün kısası İyi transfer yapmak şart oldu.

tugberk5
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:14

bu arada bu sonuçla birlikte sivassporun avrupa kupalarına gitmesi garantilendi.alanyaspor tüm maçlarını kazanıp biz kaybetsek ve puan eşitlense bile ikili avrejdan biz avrupaya gidiyoruz.ama hedef 2de 2 yapıp şampiyonlar ligi

talha58
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:19

Evet yukarıda yazmıştım matematiksel olarak ligi ilk 5 sırada bitirdiğimiz kesin.

Bana göre ilk 4 sırada bitirme ihtimalimiz de kesine yakın.

Geriye üçüncü mü dördüncü mü bitireceğiz meselesi kaldı.

Beşiktaş illaki bir maçta takılır diye tahmin ediyorum. Bu durumda kalan iki maçtan birini kazansak bile üçüncü olarak tamamlarız inşallah.

Alanyaspor'un Türkiye kupası finali de var bu arada.

Beko58
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:22

61 Puanla ligi bitirsek nasıl olur 61 Trabzonun plakası tesadüfe bak

Numankaya
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:36

Allah bütün oyuncularımıza Hakan Arslan ahlakı ve profesyonelliği versin... Adam sahaya adımını attı hemen ikili mücadeleler sıcak temalar vs. vs. neredeyse gözlerimden yaş gelecekti mükemmel bir karakter... Yıllarca eleştirildi ama o sürekli kendini geliştirdi, başkalarına kuyruk sallamadan yoluna devam etti ve bizim bugün buralara gelmemizde büyük pay sahibi oldu.

Geçmiş olsun Hakan Arslan Allah tekerine taş değdirmesin senin %5 in kadar profesyonel olamayan adamlar taraftara kafa tutar olmuş inşallah seneye senin yanına adam gibi oyuncular buluruz da senin de yükünü hafifletiriz...

Bir çift lafımda yönetime: bir daha karakteri oturmamış, profesyonel olamamış, sağdan soldan kiralanmış gerizekalı futbolcular getirmeyin. İki maç üst üste kazanınca kendini takımdan üstün gören g.tü başı ayrı oynayan adamlar istemiyoruz!! Bize appindangoye, caner, hakan, yatabare, Erdoğan gibi adamlar bulun getirin...

Son olarak inşallah şampiyonlar ligine gideriz ve taraftar ve şehir olarak verilen bunca emeğin bir karşılığını görmüş olur takımımız...

cavdar5858
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 00:57

Bu giden 3 isimden sadece üzüldüğüm Emre Kılınç olacak. Hem alt ligdeyken hem de süper ligde olduğumuz sezonlarda gayet güzel performans sergiledi. Diğerleri gibi yarım sezonluk futbolcu değil. Keşke İstanbul yerine Avrupa’ya gitseydi

recepsivas
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 01:15

Alıntı:
Evet yukarıda yazmıştım matematiksel olarak ligi ilk 5 sırada bitirdiğimiz kesin.

Bana göre ilk 4 sırada bitirme ihtimalimiz de kesine yakın.

Mesajın sonunda belirtilmiş zaten ama Alanya'nın kupayı almaması lazım. Olası bir dördüncülük durumunda kupayı Alanya'nın alması durumunda Avrupa'da öneleme oynuyoruz.
Sanırım ilk defa bir futbol maçında trabzonspor'u destekleyeceğim

Danişmend Taylu
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 02:24

Riza hoca. Şu Hakana açıklama yapma fırsatı vermek için oynatmis anlaşılan.
Dışarıdan değilde içeriden inanmayanlara selam olsun ne demek hangi takım arkadaşını kimi suçluyor bu şimdi

recepsivas
1 ay önce - Pts 13 Tem 2020, 02:39

Alıntı:
Dışarıdan değilde içeriden inanmayanlara selam olsun ne demek hangi takım arkadaşını kimi suçluyor bu şimdi

Sivasspor taraftarını kastetmiş olabilir. Şunu söylemek istiyorum ki benim düşüncem sene bitsinde Mert Hakan defolsun gitsin bizde rahat bir nefes alalım.

sayfa 2222
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET