Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2221
MUAMMER TÜRK
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:30

Mert hakanının röportajını bende izledim,bugün emreyle çok iyi oynadım diyor,biz başka maçmı izledik enaz 4gol pozisyonunu engelledi,enaz 2 gol yememize sebep olacak hatalar yaptı.ligin 2.yarısında ne emre ,nede mert hakan sahada yoktu,bugün emre biraz istekliydi,mert hakan aynı mert hakan,bu 2 oyuncu resmen sivassporun şampiyonluk hayallerini bitirdi,8 9 kişiyle oyun oynadık,rıza hocanın fatih,mert,emre inadı ısrarı 2.yarıda sivasspora çok puan kaybettirdi,hele son 4 maçtaki hatalar affedilir gibi değil,taraftara laf sokmasına gerek yok,burdaki rahatlığı fb de bulamıyacak,seyircili oynanan maçta böyle oynasın,sövülmediği bir yeri kalmaz bide zopa atarlar..onedenle hem bizim şampiyonluk hayallerimizi bitir,sonrada gel cart curt etyok öyle dünya mert hakan bey..

Akifincii
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:32

Tebrik ederim çok güzel oldu. Herkes de güzel oynadı. Mert kötü oynamadı bana göre istekliydi, bildiğimiz preslerden yaptı haksızlık etmeyelim. Direkt Avrupa kupalarına katılma anlamında büyük avantaj yakaladık. Şampiyonlar ligi ön elemesi oynama durumumuz var inşallah olur diyelim.

Beko58
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:43

Talha58 Ben zaten iddiamız devam ediyor dedim matematiksel olarak. Yoksa imkansız gibi bir şey yetişmemiz ts'ye yani çok zor.

talha58
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:44

Eyvallah Beko Ne demiş bu Mert Hakan?

recepsivas
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:46

Alıntı:
Mert hakan İçimizde bize inanmayanlara selam olsun demiş

Aleyküm selam..
Sanada Fatih Aksoy'ada inanmıyoruz. İnşallah yarın gittiğiniz kulüplerde Sivasspor'un değerini çok iyi anlayacaksınız.

mustafi23
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:46

Emre biraz istekliydi diyenler Antalya maçını izlemiş herhalde. Maçı baştan sona izledim. Emre tek başına maçı aldı. Gerçekten müthiş bir yetenek. Tebrik ederim Sivası. İnşallah içeride kaybettiğiniz son iki maçı aramazsınız

Fatih Sivrikaya
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:48
...

Şu an takımın en iyisi aron. Maşallah nazar değmesin. Mert hakan senin laf konuşmaya hakkın yok. Emre de sen de bu taraftarın hayallerini yıktınız. Emrenin bugünkü futbolu 10 haftadır nerdeydi? Fatih de gidecekmiş şükürler olsun. Kalacak diye ödüm kopuyordu. Pas atarken bir bize bir rakibe veriyor. Uğur çiftçiden nasıl kurtuluruz bilemiyorum. Bir de çamur. Hakan aslana dikleniyordu. Adama kafayı vurduruyor bir de çemkiriyor. Bu uğuru bir türlü sevemedim. Samassa son pozisyonu sağolsun çıkardı yoksa son haftalar en kötülerden biri. Kone iyiydi bugün. Hoca oyuncu almakta çok geç kaldı. Uzun aradan sonra kazandık. Takımı tebrik ederim.

talha58
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:49

Mustafi kardeş sadece Kayseri ve Malatya maçları değil Kasımpaşa maçını da alamadığımız için çok büyük tarihi bir fırsat kaçtı bence.

tugberk5
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:51

mert hakan iyi mi oynamış yoksa ben kör rmüyüm.maçı baştan sona sabote etti adam.fatih aksoy desen ilerie bi tane isabetli pası yoktu.
cofie..bugünün gizli kahramanı.valla helal olsun çok iyi oynadı.hele bi pozisyonda fake atıp uzun bi pas attı noluyor lan dedim.
emre güzel oynadı ama sırf gsye yaranmak için bugün çabaladı.diğer maçlar adam yoktu ortalıkta

Beko58
3 hafta önce - Pzr 12 Tem 2020, 23:55

Ben şuan biraz büyük düşündüm de 4 maçı yani Konya Kayseri Kasımpaşa ve malatya maçlarının hepsini yenseydik 67 puanımız vardı ve Şampiyonluğun büyük adayıydık. Yenecek gücümüz de yok değildi ama kader işte.

sayfa 2221
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET