Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2163
MUAMMER TÜRK
2 ay önce - Pts 11 May 2020, 05:17

SKULETİÇ için sakatlandıktan sonra enaz 4 hafta sonra ,sahalara döneceği söyleniyordu,70 gün oldu muhtemelen iyileşmiş olması lazım,varsayalımki iyileşmiş olsun,sakatlıktan yeni çıkmış bir oyuncu kaç haftada hazır duruma gelir muamma,bu virüsden dolayıda nekadar kendini futbola verebilir oda belli değil,şahsen istediğim oyunculardan biri değildi,forvet transferi özürlü yönetim adam bulamadığı için aldı ,parmağının kırılması,ve sakatlanması hem oyuncunun ,hemde sivassporun şanssızlığı,sağlam bir skuletiç kalan 8 haftada 1 devre oynasa bile olsa yarar sağlar kanatindeyim,liglerin haziranın 12 sinde başlıyacağını düşünürsek 1 aylık süre daha var,hazır hale gelmiş olması lazım,sezonu kapattığıda söyleniyordu fakat liglerin devam edeceğine göre hesaplanmıştı,normalde ligin bu ay bitmesi gerekiyordu,bu lig öyle yada böyle oynanacak,umarım iyileşmişdir ,forvet forvettir yapacak bişeyyok ,haaa ligler başlarsa, futbolcularda son antalya maçındaki rezil oyunlarını tekrarlamazlarsa ,şampiyonluk yolunda en şanslı takım yine sivasspordur buda böyle bilinsin isterim.

Samsun davud
1 ay önce - Sal 12 May 2020, 09:19

Bir sürü belirsizlik ortamı var ve en önemlisi akış ve motivasyon bozuldu
Kalan 8 hafta oynanırsa (ki oynanmama İhtimali de fazla ) süprizi sonuçlar zor geçmesi gerekip çok kolay ve bol gollü maçlar olur
İlk 4 dışında takımlarda motivasyon
Olacağını düşünmüyorum
Sivasspor bu açıdan daha kolay maç
Serisi yakalayabilir Ana puan farkı
Kalan maçlar için ciddi sayılır
Kimin ne kadar etkilendiğini sahada göreceğiz tahmin etmesi çok zor

gökhan gülşin

1 ay önce - Sal 12 May 2020, 09:33

Kim ne derse desin, ilk 4 ve son 4 dışındaki takımlar için yaz sıcağında oynanacak maçlar angarya olacağından; bu takımlarla oynanacak maçların hiç bir ciddiyeti olmayacaktır.

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Sal 12 May 2020, 15:51

Şahsi düşüncem ,oynanacak maçların hiçbirininde angarya maçlar olacağını düşünmüyorum,orda gamsız kedersiz bi göztepe var sadece,diğer takımların herbirinin hedefi var,evet ülkemiz ve dünya zor günler geçiriyor,şu ortamda futbol düşünmek bile doğru değil ama,hayatta bişekilde devam ediyor, edecek,UEFA lig lerinizi oynayarak sonlandırın diyorsa bu ligler bişekilde hızlı yada yavaş oynanacak ,şöyle puan durumuna baktığımızda fb den yukarısı şampiyonluk ve avrupa kupaları için,göztepeden aşağısı ligde kalmak bir kazaya kurban gitmemek için oynayacaktır,öyle angarya mangarya maç olmayacaktır,25 puanla 32 puan arasında 7 puan var ,takımlar kendi aralarında oynayacak ,bu puan farkları 2 3 haftada kapanmıyacak farklar değil,matematiksel olarak bjk nin bile şampiyonluk şansı devam ediyor,fb en kötü avrupaya gitmek için oynayacak , gs nin okadar seri şekilde maç kazanmasına rağmen,sivassporunda hakemler tarafından enaz 14 puan gaspedilmesine, absurt goller yiyerek son anlarda puanlar kaybetmesine rağmen ,şampiyonluğun en güçlü adayı gösterilen gs ile aramızda 1 puan var,liderle aramızdaki puan farkı 4 ,kapanmıyacak fark değil,sanki, gs yada ts ,yada basakşehir şampiyon olmuşda bizde kıytırık bir avrupa kupasına katılmak için mücadele edecekmişiz gibi hava var sanki,bu moddan çıkmak lazım,evet takımlar seyircisiz oynayacak ,bu sadece basakşehire avantaj sağlar,diğer gs ,ts ,sivasspor gibi takımlar seyirciyle oynayan takımlar,ama herşeye rağmen futbolcularımız virüsdü mürüsdü demeyip maçlara normal şekilde konsantre olursa neden olmasın ,bu zor zaman sivasa şampiyonluk kupasının gelmemesi için hiçbir neden yok,ençok yerli oyuncu sivasda,diğer takımlarda nerdeyse yerli yok,yerli oyuncular yabancılara göre daha iyi konsantre olabilir.ben şampiyon olacağımıza taaa sezon başından beri inanıyordum halende inanıyorum yazılarım burda duruyo zaten ,onedenle maçlara angarya gözüyle bakan takımlar onca emekleri heba edip avrupaya bile gidemeyebilir,yada gelecek sezon tff 1 ligde 18 takımla yarışabilir tercih onlarındır..

cavdar5858
1 ay önce - Sal 12 May 2020, 21:18

Mental açıdan inanırsak şampiyon olmamanız için sebep yok. Bakın 8 hafta önce 4 puanla liderlik şimdi 4 puan gerideyiz. Ama iş futbolcularımızın kafasında bitiyor. Saolsunlar medya iyice karıştırdı oyuncularımızın

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Çrş 13 May 2020, 22:42

Sivasspor mert hakan yandaşın yerini ,istanbulspordan Aldin Cajic’ ile doldurdu deniliyor,500 bin eroya sözleşme imzalanmış,istanbulsporda 25 maçta 10 gol 1 asisti bulunuyor.kaynak;diriliş postası

BU transferin gerçekleşmiş olduğunu varsayarsak,şahsi kanaatim,mert hakanın yerini dolduracağı yönündedir,aralarında 2 yaş var,bu oyuncu mett hakandan daha fizikli ve teknik oyuncu,attığı 10 gol 1 asistde oynadığı lige göre ,mevkisine göre iyi sayılır,mert hakandan hiçdeğilse sezon bitene kadar adam gibi oynayıp hiçdeğilse sivasspora 500 bin ero kazandıracak sözleşme yapması,emredende aynı hareketi bekliyorumda bilmiyorum artık..

Doğu58
1 ay önce - Çrş 13 May 2020, 23:56

Mert hakan storyde Hakan Arslan'a geçmiş olsun demiş.Hakan Sakatlandımı inşallah öyle birşey yoktur

talha58
1 ay önce - Prş 14 May 2020, 00:29

Öyle birşey olduysa da maçlar başladığında ancak öğreniriz galiba. Umarım kendi aralarındaki maç falan yaptılarsa öyle birşey için takılmıştır.

kkemal58
1 ay önce - Prş 14 May 2020, 15:40

Futbolcumuz Hakan Arslan´ın sağlık durumu hakkında bilgilendirme:

Sezon içerisinde sağ dizinde sıvı birikmesi ve ağrı şikâyeti olan futbolcumuz Hakan Arslan'a menüsküs hasarı tanısı konulmuş ve tedavisi başlanarak Koronavirüs pandemisi sürecine kadar antrenmanlara ve müsabakalara devam etmesi sağlanmıştır. Ancak pandemi izolasyon döneminde bireysel çalışmalarına sürekli devam eden oyuncumuzun dizindeki şikayetleri artmaya başladı ve sağlık ekibimizce yapılan kontrollerde dizindeki hasarının arttığı görüldü. Oyuncumuza cerrahi müdahale yapılmasına karar verildi.

Hakan Arslan, bugün sabah saatlerinde Kayseri Acıbadem Hastanesinde Prof. Dr. Sinan Karaoğlu tarafından sağ dizindeki menüsküs hasarı nedeniyle ameliyat edildi. Oyuncumuzun 8 hafta sonra müsabakaya hazır hale gelmesini planlanmaktadır.

talha58
1 ay önce - Prş 14 May 2020, 16:34

Antalya maçından sonra ameliyat edilmiş olsaydı demekki şu anda antremanlara başlar mıydı acaba? Eğer 12 Haziran'da ligler açılabilirse büyük ihtimalle Hakan Arslan'dan bu sene yararlanamayabiliriz demekki.

sayfa 2163
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET