Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2115
Calipso35
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:17

Eskiden diğer kulüplerin taraftarı gelip yazmazdı, ne güzel oldu büyük kulüp olmak böyle birşey

Goool Rifki
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:19

Alıntı:
İnşallah dolar. Galiba pek kombine alan olmamış. Biz 10 bini geçtik. Tabi takımın durumu etkiliyor. Hayırlısı umarım dolu bir statta güzel bir maç olur.

Eski dolmuscu başkan kombine fiyatlarını çok yüksek koydu maç başı bilet almak daha avantajlı geldi. Diğer bir konuda genelde orta taraflar ceza yiyor diye köşelerden başlıyoruz biletleri almaya Maç saatine hepsi dolar merak etmeyin güzel maç olacak insallah

talha58
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:36

Bizim taraftarımızın da biraz rahatlaması lazım artık. Şu fazladan gerginliği bir kenara bırakalım arkadaşlar. Yarın bir gün sataşma amacıyla da yazılabilir bu konuda veya diğer konularda. Ama hepsine üst perdeden cevap vermeye gerek yok. Biraz sakinleşmek herkes adına iyi olacak. Maçlarda bile tribündeki gerginliğin sahaya yansıdığını düşünüyorum.

skepenek
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 20:56

Bilet ne ara bitti ya bilet alipta maca gelemeyen olursa haberim olsun

Samsun davud
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 22:45

Ankaragücü yeni transferleri ile tehlike Li takımlardan biri liğ başı olsa
Üst şuralara oynayabilirdi
Şu an düşme sitresinde
NURİ den de durumu algılayabiliyoruz

Sivasspor0-0 a oynarsa 70 -80 dakika
Galibiyet farkla gelecektir

3 puan sitresi 0 puan la maçı bitirmene neden olur

NURİ Sakin ol Ankaragücü kurtarır
Telaş yaparsanız düşersiniz

Kasımpaşa Kayseri kesin gibi Konya
yada Malatya 3 ncü takım olur
Ankaragücü üst şuralara gider

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 23:13

Kimdüşer bilinmezde,35 puanı tutturamayan takımların düşeceğini tahmin ediyorum,antalyadan sonraki takımların hepsi potada bence ,kayserispor ,ankaragücü,kasımpaşa şöyle 1 2 hafta kazansalar alttaraf resmen yanar,ankaragücü bu hafta kazanmış olsaydı rahatlardı,şimdi ellerinden geleni yapacaklardır,şahsen düşme adayı olarak görmüyorum ,denizli,konya,malatya,rize benim için en büyük düşme adayları,kasımpasa,ankaragücü,kayserispor saydığım takımlardan daha şanslı,tek dezavantajları aradaki, 4 5 puanlık fark,11 hafta var ,bu fark çok rahat kapanabilir,sivasspor neredeyse bu takımların hepsiyle maç yapacak ,rize hariç,yukardan sadece fb ve gs maçları kaldı ,şu 2 maçı kazasız belasız atlatabilirsek ben sivassporun seri galibiyetler alacağına inanıyorum,şu 2 hafta çok kritik,bu 2 haftada fark açılırsa yazık olur,onun için sivassporlu oyuncuların çok ciddi olmaları gerekiyor..

okka58
1 ay önce - Çrş 26 Şub 2020, 08:11

Gençlerbirliği Sivas macinda Stadda biletli seyirci sayısı 9561 , Genclerbirligi-Ankaragucu maçında 5651. Sivas maçında trubunde 2000 koltuk Sivas'a ayrılmakta beraber genclerbirligi tribünde de Sivaslilar vardı.

Ancak taraftarı olmayan Gençlerbirliği tribünleri belki sezonun en iyi doluluk oranına oynadı. Ankara'da rakip takım taraftarları da maça gidiyor. Ankaragücü bir şekilde Gençlerbirliği gibi tiribunleri doldurur.

Biz kimseden dilenmeyiz kardeşim. Talep ederiz kabul edilirse taraftarımız gelir kabul edilmezse kendi kontenjanimizi doldurur maçı bekleriz.

Ayrıca konum itibariyle kaybedersek biz şampiyonluktan oluruz ki bunun için büyük paralar odemedik. Kaybederse de oyuncularimizin emeğine yüreğine sağlık. Ancak siz kaybederseniz çok şey kaybedersiniz. Yani yalvaracak birisi varsa o biz değiliz

Tek yapmamız gereken maça favori takım gibi baskı kurarak çıkmamak. Çünkü bizim için beraberlik çok çok kötü değil. Ama ankaragucu kıvranıyor. Özellikle geçen haftaki yenilgiden sonra ne yapıp edip almaları lazım.

Zaten hocaları bu maça takımı ekstra motive edecektir. Tıpkı fener maçına motive ettigi gibi. Adamın amacı takımı ligde tutmak mi birilerinin yolunu açmak ki bilemedim. Adam malum takımın sampiyon olmasını istiyorum diyor. Ankaragücü fener maçında oynadığının 3 de 1 ini gençlere oynasa o maçı rahat alırdı. Biz o hataya dusmemeliyiz. 1 puanda iyi puan dersek 3 puanı alır geliriz.

Şu gs nin feneri yenmesine ve yarışa ortak olmasına da ekstra sevindim. Çünkü gs lobisi ve fatih terim türk futbolunda çok etkililer. Onlar kendi şampiyonluk rakiplerinin kollanmasina musama etmezler. Bu arada Ankaragücü maçını alınca yolumuz çok açılacak.

Kanfory Sylla
1 ay önce - Çrş 26 Şub 2020, 12:09

Ankaragücü macimiza Ümit Öztürk'ü atamışlar. Bu hakem kişisi fanatik Galatasaraylı ve Fatih terim hayranıdır. Dikkat etmek lazım. Kendi takımının önünü açmak için bizi dogramaya tenezzül edebilir.
Çaykur Rizespor maçında Kone'nin nizami golünü iptal ettiren de bu. O maçta var hakemiydi. Bu tarz adaletsiz hakemlerden bir an önce kurtulmak dileğiyle. Federasyonu direkt İngilizlere ya da Almanlara devredelim deseler hiç düşünmeden tereddütsüz kabul ederim. O raddeye geldik artık.

Goool Rifki
1 ay önce - Çrş 26 Şub 2020, 12:49

Beyler dayı'yı siz mi gonderdiniz bize

drenes
1 ay önce - Çrş 26 Şub 2020, 16:16

Ümit Öztürk 2 hafta önceki Fenerbahçe Alanya maçının hakemi. Maçtan sonra Fatih Terimle selfie çekmesi baya konuşulmuştu.
Gs maçı öncesi Sivassporun çok kritik isimlerinin sınırda olduğu düşünülürse atama çok stratejik olmuş.

Ankaragücü çok hızlı atak yapabilen bir takım oldu Fenerbahçe maçında da gördük bunu.
Sivassporun dikkatli olması gereken bir hakem.

sayfa 2115
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET