Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2114
nuri06
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:07

Kontenjan filan yok birader size, boşa dilenmeyin zaten bugüne kadar kimseye de verilmedi 3 puanı mutlaka kazanmamız lazım burası Eryaman buradan çıkış yok !

kürşad58
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:15

Nurimisin nesin şu üslubunu düzelt ondan sonra gel bu başlıkta yaz..her yorumunda aynı şeyi yapıyorsun..Sivassporla ilgili kaç tane yorumun var saçma saçma seninle muhattap olmak istemediğim için cevap bile yazmadım..ama sayende Ankaragücüne olan sempatim kırıldı..bu sana cevaben yazdığım ilk ve son mesajım..adam gibi yazıyorsan yaz şu yorumlarını

nuri06
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:20

Benim üslubum gayet normal bir kaç saate biletler bitti diye kimse havaya girmesin daha önce de söylemiştim biz Gençlerbirliği değiliz artık şu kontenjan mevzusundan vazgeçin çünkü verilmeyecek. Bilindiği üzere takımın durumu kritik acilen 3 puan gelmesi şart bu maçta, onun için herkes yerini ve haddini bilsin.

ismail özçelik
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:25

İnsanlar burada düşüncelerini dile getiriyor. Sana uymuyorsa uymaz. Yok kontenjan yok filan. Hayırdır, Ankaragücü yönetimi aciz mi? Sana mı kaldı ahkam kesmek.

cavdar5858
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:35

Bizim yerimiz zirve de sizin yerini bilmiyoruz malum sizin için 15. Lik büyük başarı

nuri06
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:54

Ne dediğimi anlayamayan arkadaşlar için bilgilendirme

KARŞILAŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLER

BİLET SATIŞ LOGO KISITI

· MKE Ankaragücü biletleri 29.02.2020 Cumartesi günü saat 15.00' e kadar sadece MKE Ankaragücü logolu Passolig Kartlar ile satın alınabilir. 29.02.2020 Cumartesi günü saat 15.00' den itibaren ev sahibi tribün biletleri D.G Sivasspor logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar satın alınabilecektir.

· D.G. Sivasspor logolu kartlar sadece rakip tribünden bilet satın alabileceklerdir.

BİLET KOMBİNE TRANSFER KISITI

· 2019-2020 Futbol sezonu kombine sahipleri veya MKE Ankaragücü - D.G Sivasspor maç bileti olan taraftarlar, 29.02.2020 Cumartesi günü saat 15.00' e kadar sadece MKE Ankaragücü logolu Passolig Kart sahiplerine tek maçlık transfer yapabilirler.

· Rakip Takım tribünlerinden bilet satın almış olanlar koltuklarını sadece D.G. Sivasspor logolu Passolig Kartlara transfer edebilirler.

Fatih C1
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:59

Alıntı:
Kontenjan filan yok birader size, boşa dilenmeyin zaten bugüne kadar kimseye de verilmedi 3 puanı mutlaka kazanmamız lazım burası Eryaman buradan çıkış yok !

Burada millete laf atacağına git bilet al. Baktım tribünleriniz bomboş.

Şuna bak taraftar düşmeyi kabullenmiş maratonun ortası bomboş.

nuri06
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:02

Bizim taraftarımız internet kullanmayı pek sevmez genelde maç günü gişeden alır biletini, benim Gecekondu tribününde yerim hazır zaten sen sıkma canını

Goool Rifki
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:03

Alıntı:
Bizim yerimiz zirve de sizin yerini bilmiyoruz malum sizin için 15. Lik büyük başarı

Hop sakin. Karşı karşıya gelmeyelim bence
Alıntı:
Şuna bak taraftar düşmeyi kabullenmiş maratonun ortası bomboş.

Bir kaç gün sonra bir daha bak

Fatih C1
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 19:15

Alıntı:
Bir kaç gün sonra bir daha bak

İnşallah dolar. Galiba pek kombine alan olmamış. Biz 10 bini geçtik. Tabi takımın durumu etkiliyor. Hayırlısı umarım dolu bir statta güzel bir maç olur.

sayfa 2114
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET