Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2113
MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Pts 24 Şub 2020, 23:58

Millete bakanları otobüs hediye ediyor,bizim sivasda para topluyor, gerçekten üzülüyorum ..

turan58

1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:35

Şu an 2500 olmuş dahada devam edecek diyorlar.

MUAMMER TÜRK
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 00:49

Şunuda söylemeden geçmek istemedim,sivasspor 3.lig batağından çıkamıyor,rahmetli başkan osman seçilmiş zoraki başkan olduğu kulübü yönetmekte zorlanıyor,istanbuldaki sözde işadamlarından yardım istiyor heryerden kovuluyor,5 tlden bilet satarak abdi ipekçide sivasspor gecesi düzenleniyor,20 bin kişilik salona 1500 kişi ya geliyor ya gelmiyor,[ben ve babamda dahil],emrah para almıyor,nur ertürk para almıyor,diğer sanatçılarda çok cüzi bişey alıyor,sadece salon kirası filan 11 milyar tutuyor ,toplanan para 9 milyar,başkan kara kara düşünüyor ,sağolsun bir sivaslı hemşerimiz 100 bin dolar veriyor,daha sonraları piyango filan düzenleniyor 15 milyar toplanmıyor,sms kampanyası düzenleniyor ,5 tl isteniyor sms başına,çoğu mükerrer 15 bin kişi sms yolluyor,sonrada diyoruz istanbulda bukadarız dünyada bu kadarız vs vs..800 kusur köy derneğinden 4 5 derneğin adı geçti,16 ilçeden 5 ilçe ancak destek oldu,buna rağmen 20 yıl öncesine göre büyük ilerleme var,bunada şükür diyelim,umarım hayırlı uğurlu olur bu otobüs,dediğim gibi 1 otobüs için bu ksdar tantanaya gerek yoktu,malatyaspora otobüsü 1 günde bakan hediye etti ,sivassporada hediye edebilirlerdi...

ssemihucar
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 08:50

Yayıncılık açısından rezalet olsa da Mustafa Eken başkan ve yönetimine verdiği emek ve çaba için teşekkürler. Mustafa Ekenin akşam da söylediği gibi bu organizasyonun büyük bir miktarı 6 Mart'ta yapilacak davette satılan biletlerden çıkmış. Bilet adeti 1.500tlden satılmış. Toplanan paranın yaklaşık yarısı bilet-tso ve Sivasspor yönetiminden gelmiş.

Şunu bir kez daha anladık ki 3 milyon Sivaslı 5 milyon Sivaslı sadece kuru kalabalikmis. Hele İstanbul'da sadece adında Sivas geçen 700-800 dernekten %10u bile katılmamıştır.

Bu tarz organizasyonlarin en büyük problemi de sırf reklam olsun diye ekranda bağış yaptığını açıklayıp zaman geçince parayı bağışlamayan tipler oluyor. Umarım öyle bir şey olmaz. Olursa da inşallah bir listeyle felan bunu duyururlar.

Fatih Sivrikaya
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 11:10
...

Tabiki para bahane önemli olan birliktelik. Birliktelik de bre kardeşim koca koca iş adamları yayına bağlanıp işletmesinin adını koca koca söyleyip küçük küçük rakamlar bağışlayınca onların yerine ben utandım. Has dönerin sahibi bağlandı aha dedim geliyor. 7,5-10 bin de bizden olsun dedi. Bir ara dedim pazarlık edecekler başkan 10 bine bağladı. Estaş diyor yanlış hatırlamıyorsam 7,5 dedi. Köfteci ahmet yine öyle. Tamam elinizde ne var ne yok verin demiyoruz da bu kadar da olmaz. Sivasspor sayesinde en fazla geliri artan işyerleri yemekçilerdir. Sivasa deplasmana gelen insanlar direkt köfteciye, dönerciye gidiyor. Haftaya gs maçından önce gidip bu yemekçilere bakabilirsiniz. Çok para kazanmayan işyerlerine lafımız olamaz ama hamuduyla götüren cebinde akrep olanlara söylenecek çok şey var.

Subasi29
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 11:59

Yayın açısından hakikaten rezalet bir geceydi bir insan kendini onca zaman boyunca geliştirmez mi yahu bir de ikidebir üç kanaldan ortak yayın yapıyoruz deyip duruyor yardım kampanyası canlı yayını devam etmiş olsaydı inan 5 milyonu da bulurdu...Şunu bir daha iyi anlamış olduk ki İstanbul’da Sivaslılar diye bir şey yok arkadaşlar... Sadece Sivas’ın ismini kullananlar var... Kumbarasındaki 50 TL’yi veren çocuklardan utandılar mı acaba ? Her şeye rağmen rengine aşık olduğumuz memleketimizin takımına hayırlı uğurlu olsun biz her zaman nerede olursak olalım elimizi taşın altına koyacağız.....

Kanfory Sylla
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 12:19

Claudemir ve Skuletic Antalyaspor'a da önerilmiş ama Antalyaspor kabul etmemiş.

Fatih C1
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 17:28

Ankaragücü maçına 20 kadar bilet kaldı hala almayan varsa.

58dk
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 17:58

Canlı yayını niye bitirirleeki anlamadım eğer sivassporu seviyorsanız öyle son 5 dk gibi basit yayın yapmayın gekekirse 1-2 saat uzatın sabaha karşı uyusanızda bişey olmaz

kürşad58
1 ay önce - Sal 25 Şub 2020, 18:05

Ankaragücü biletleri birkaç saatte bitti..ek kontenjan verirlermi acaba

sayfa 2113
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET