Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Turan_86
6 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 13:03

Hocam Yine aynı Hatalar yapıyoruz Lütfen bir çare bul bu kadar basit defans hataları olmaz Bu hafta sedatta aynı hataları yaptı Vücudu var kalıbı var yinede rakibine yeniliyor ben anlamadım gitti.

M. Akif Ilbeyli

6 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:33

Turan bahar aylarinda senden büyük projelerin resimlerini bilhasa panoramalarini bekliyorum.

Sevgi ve saygilar.

Turan_86
6 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:35

Alıntı:
Turan bahar aylarinda senden büyük projelerin resimlerini bilhasa panoramalarini bekliyorum.

Sevgi ve saygilar.

Tabi abi ne demek Sivasspor Tesislerini çeker buraya eklerim

M. Akif Ilbeyli

6 yıl önce - Cmt 19 Şub 2011, 19:38

Yeni Stadyumu cekmeyi ihmal etme YIGIDO.

tabi tesisleride ve Fuar alani ve civarini.

Hizli Tren Gar Kompleksini ve Hizli Tren güzergahlarini.

unutma ha gardas YIGIDO.

M. Akif Ilbeyli

6 yıl önce - Pzr 27 Şub 2011, 20:17

Süper Lig'in 23. haftasında bugün saat 17.00`de, 16 puanla 17. sırada bulunan Sivasspor, 31 puanla 10. sırada olan Manisaspor'u konuk etdi ve maci 4:2 lik net bir skor ile kazandi, sivasspor bu galibiyet ile yükselise gececeginin sinyalini verdi basarili bir futbol sergiliyen SIVASSPOR umuza bu serfeli mücadelesinde basarilar diliyorum.

Turan_86
6 yıl önce - Pzr 27 Şub 2011, 20:22

Sonunda Yendik Şansızlığımızı kırdık Manisa gibi güçlü ekip karşısında bu yüzden Rıza Çalımbayı ve Oyuncuları kutlarım sonunda Rahat bir hafta geçireceğiz.

M. Akif Ilbeyli

6 yıl önce - Cum 04 Mar 2011, 16:39

Sivasspor'a ara transferde gelen 23 yaşındaki Polonyalı Kamil Grosicki,ülkesinde yayınlanan spor portalına yaptığı açıklamada Sivasspor'da güzel günler geçirdiğini söyledi.
Kırmızı-Beyaz formayla 6 maça çıkan ve 5 gole imza atarak bir anda dikkatleri üzerine çeken Polonyalı yıldız, Gwizdek24.se.pl isimli spor portalına yaptığı açıklamada " Son zamanlarda hem benim,hemde takımım Sivasspor adına güzel günler geçiyor.Sivas'ta son derece mutluyum,ben buraya alem yapmaya değil futbol oynamaya geldim"dedi.
Groisicki,bu günlere gelmesinde en büyük desteği babasından aldığınıda sözlerine ekledi.

Kaynak: HÜRDOGAN SIVAS

Turan_86
6 yıl önce - Pzr 13 Mar 2011, 20:27

Kayserispor galibiyetinden dolayı Tüm oyuncularımızı ve Teknik ekibimizi kutlarım.

Bucanın yenmesinin ardından yenmemiz gereken bir maçtı bu yüzden önemli bir üç puan kazandık ama haftaya oynacağımız Buca maçının önemi büyük.

Yanlız Gaziantepspordan geçen hafta bize oynadığı oynu Bucayada oynamasını beklerdim tek üzüldüğüm nokta budur

sebasteia
6 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 00:09

bazen güldürüyor, bazen süründürüyor. olsun seviyorum sivassporumu be!

Turan_86
6 yıl önce - Pts 14 Mar 2011, 01:11

Alıntı:
bazen güldürüyor, bazen süründürüyor. olsun seviyorum sivassporumu be!

Gerçek Manada Taraftarlık bu olsa gerek.İyi günde kötü günde desteği verebilmek.Yenilsede Yensede farketmez Dediğin Gibi geçen hafta üzdü bizi bu hafta sevindirdi.

sayfa 3
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET