Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1728
okka58
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 22:35

Aynı seyleri konuşuyoruz. Burası Sivasspor formuysa buraya çıkıp bir Türk takımının yenilmesine göbek atmak en kibar tabirle o Türkiye'de sike yapanlar kadar aşağılık olmak demektir. Trabzonu zerre kadar da sevmem Avrupa da yenise de üzülmem ama buna sevinmem de... Ki arkadaşların dediği gibi aldığın puanla şampiyonun dahi ön eleme oynama ihtimali var. Hem burada şampiyonluktan bahsedip hayal kuracaksın hem ön eleme oynayacak olmana sevineceksin.

Ön eleme oynadigimiz Anderleht veya Shaktar maçlarını gördük. Bu ülkede on eleme oynayarak şampiyonlar ligine gidecek çapta bir takım yok.

Ayrıca futbolcuların 18 i de yabancı olabilir. Türkiye adına , Türk futbolu adına oynuyorlar ve bu ülke puanını etkiliyor.

İlk yazdigimi tekrarlıyorum herkes kendine yakışanı yapar...

Kanfory Sylla
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 22:57

Cidden anlamıyorum. İlk 11'inde 1 tane bile Türk olmayan takımı gelmişler burada savunuyorlar. Bize ne? İster yensinler, ister yenilsinler.Bizi ilgilendiren Türk milli takımı ve Sivasspor'dur. Bu tartışmanın da fazla uzaması saçma. Ayrıca ligde olsun, kupada olsun hakemlerle kazanmaya alışan bir takımın Avrupa'da tökezlemesi çok doğal.

Onu bunu boşverin de arkadaşlar. Bir foto bırakıyorum buraya. Bu fotoğrafta Uğur Çiftçi'nin hemen sağındaki sarışın beyaz yüzlü genç arkadaş kim? İlk kez görüyorum. Kendisini tanımıyorum. Kimdir bilen var mı? Alt yapıdan mi geldi?

Danişmend Taylu
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 23:21

Konuşmamak lazım kanımca gerek yok

recepsivas
8 ay önce - Prş 07 Ksm 2019, 23:54

Elalemi bırakalımda kendi takımımıza bakalım Aşağıya Hugo Vieria'nın 2018 yılında yıldızlaştığı bir maçı bırakıyorum. İnşallah bu sene forma şansı bulup değerlendirir kupa maçında attığı golle hazırım mesajı verdi bana göre. Yatabareyi kesmek olmaz ama çift forvet denenebilir.
--------Vieria - Yatabare----------
Emre - Mert Hakan - Fernando
----------------Hakan--------------------
Uğur - Aaron - Caner - Marcelo
---------------Samassa----------------
Bu kadro iç sahada iş yapar

Puderr58
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 09:55

Bugün mevlid kandili. Başta tüm islam alemi olmak üzere tüm yiğidoların bayramını kutluyorum.
Evet konuyu ben de kapatıyorum. Bir hatamız olmuşsa affola.

teknik58
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 10:24
Avrupa Maçları

Avrupa da oynayan tüm takımlarımız ülkemizi temsil ediyor. Olaya bu açıdan bakılmalı bence!
Düzenlenen ligin 2 amacı vardır. birincisi oyuncuları milli maçlara hazır tutmak; ikincisi takım bazında uluslar arası müsabakalarla ülkeyi temsil etmek.
Uluslar arası müsabaka oynayamayan KKTC yi kim bilir. Hem milli takımı yok hemde Avrupa Kupalarına katılan takımı. Ama Kıbrıs Rum larının hepsi vardır ve temsil edilirler. Olaya buradan bakarak değerlendirme yapmamız lazım.
Yoksa 6 gol yiyen GS mi; yenilerek elenen Trabzon veya BJK mı? 6 gol yiyen GS 11 yabancı; trabzon ve BJK 2 - 3 20 yaş altı türk oyuncuyla. Sığ fanatikliğe gerek yok.
Ülke ve bayrak hepimizin. Hepimiz için değerli.

tugberk5
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 16:44

akşam milli takım kadrosu açıklanacak.sivasspordan yetenekli yerliler:

-emre kılınç:ligin en formda yerli kanat oyuncusu.9 maç 2 gol 5 asist.

-mert hakan yandaş:yine ligin en formda ortasahalarından.emre gibi genç yaşta.11 maç 4 gol.en az irfan kadar hakediyor milli formayı

hakan arslan:mahmut tekdemir alınıyorsa bu adam neden olmasın.düşük ihtimal ama hakan da milli formayı hakediyor.defansif ortasaha olmasına rağmen 11 maçta 2 gol 3 asist yaptı.

erdoğan:yeni yeni formayı giyiyor.yetenekli fakat biraz daha maç oynması şart.yine de 11 maç 2 gol 4 asist.

talha58
8 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 20:04

Aslında yerli sol bek sıkıntısı da var ama Uğur eğer biraz kendini geliştirirse neden olmasın diyorum.

ssemihucar
7 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 20:30

Milli takım kadrosu açıklandı. Emre kılınç kadroda Mert Hakan kadroda yok.

tugberk5
7 ay önce - Cum 08 Ksm 2019, 20:53

uğur konusunda ben de aynısını düşünüyorum.milli takımdaki umut meraştan kötü bir yanı yok.

emre zaten haketmişti.önceden de çağrıldığı için çok önemli bu 2 maçta süre alırsa büyük bir adaptasyon sorunu yaşamayacaktr.o yüzden daha önce milli takıma alınmamış oyuncuları tercih etmemiş hoca.

mert hakan aslında haketmişti ama son 2 maç olduğu için muhtemelen hoca almadı.hazırlık maçlarında mutlaka alınacaktır.

sayfa 1728
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET