Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
beratdemir
7 yıl önce - Pts 24 Oca 2011, 22:17

Sivasspor umuz yeni bir kaleci transfer etmiş. Slovak milli takımının kalecisiymiş. Kalecinin ismi Lubos Kamenar.

İlerleyen haftalarda Sivasspor iyi bir çıkışa geçecektir bence.

Bu arada Sivas ın 3. ligteki temsilcisi 4 eylül belediyespor haftayı galibiyetle bitirdi. Sivasspor un pilot takımı da haftayı galibiyetle bitirdi ve her iki takımımız da ilk 5 e girdi.

Voleyvoldaki temsilcimiz 4 Eylülspor da haftayı 3- 0 la geçti.

Turan_86
7 yıl önce - Pts 31 Oca 2011, 23:45

Cumartesi günü Antalya Beraberliği Bugün Konyasporun Puan Kaybetmesi Ardından 1 puan önde 15.sıradayız iki hafta zorlu 90 dakikamız var İlki Bursaspor ikinci ise Trabzonspor bunlar çok zor maçlar ama Futbol bu belli olmaz Puan veya puanlar alabiliriz ligde kalmak adına Avantaj olur Sivasspor Adına.

beratdemir
7 yıl önce - Pts 31 Oca 2011, 23:57

Sivas 4 eylül belediyespor Maraşspor u kendi evinde 1-0 yendi ve 2. lig yolunda önemli bir galibiyet elde etti.

4 Eylül voleyvol takımımız da bu haftayı galibiyetle kapadı.

Turan_86
7 yıl önce - Sal 01 Şub 2011, 00:00

Yeni lige çıkan 3.lig ekibimiz olan 4.eylül belediyesporun yenmesine sevindim liderle 6 puan farkı oldu 2.lige Çıkabilir iyi oynuyorlar.

Sivas Adına önemli İkinci Takımının Ligdelerde olması Bu da İlerki vadede Sivasspora Yarar sağlar diye düşünüyorum

M. Akif Ilbeyli

7 yıl önce - Sal 01 Şub 2011, 00:00

Arkadaslar Sivas ve Konya nin bu konuma düsmesi beni üzdü insallah ikiside kendini toparlar ve TÜRKIYE Süper Ligine renk katmaya devam ederler.

Turan_86
7 yıl önce - Çrş 09 Şub 2011, 12:53

Sivassporun Rıza Çalımbay Geldikten Sonra Futbol Anlayışı çok Değişti Heleki Rıza Hocamın İstediği Oyuncuların Alınmasıyla Sivasın Oyunu Olumlu Anlamda Farketti Heleki Bursa maçında gördük Yabancılar Uyum Sorunun Aşmış İlerki Haftalarda Alt Sıralardan Kurtulacağımızı Düşünüyorum Çünkü bu güzel Oyunuyla Üst Sıraları Hakediyor Sivassporum.

Turan_86
7 yıl önce - Cmt 12 Şub 2011, 14:19

Maça az kaldi Soğuk Olsada Gidip Destekliyeceğim Sivassporumu

Turan_86
7 yıl önce - Cmt 12 Şub 2011, 20:03

Defansın İnanılmaz hataları maçı yenilmemize neden oldu birde Hayrettini stoper oynatma rıza hocam çok hata yapıyor

Gole bile sevinemedik maçta Ayrıca Burak gol attıktan sonra seyirciye sevinirken hareket yapmasınıda kınıyorum.

M. Akif Ilbeyli

7 yıl önce - Cmt 12 Şub 2011, 20:28

Ben Sporcunun Zeki Çevik Ve Aynı Zaman Da Ahlaklı Olanını Severim.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

Evet Burak golunü takimina kazandirmis futbolcu aldigi paranin hakini vermeli.

Seyircinin Ahlaklisi da cok önemli.

Futbolcunun Ahlaklisi da ayni önemi tasiyor.

Demekki KARAKTER meselesi.

SIVASSPOR yinede basarili bir mac cikardi, son haftalarda oynadigi kaliteli futbol ileri zaman icin ümit veriyor, herzaman önüne bakmasi gerekli.

SIVASSPORA daima üstün basarilar dilegi ile Selamlar.

Turan_86
7 yıl önce - Sal 15 Şub 2011, 13:16

Sivaspor Defans anlayışını çözse inanın çok iyi bir takım olacak özellikle Yeni transfer Kamil Grosicki Çok beğeniyorum her maçta iyi oynuyor Belliki Kumaşı iyi ama Defansın bu hataları karşısında onada üzülüyorum emeklerine.

Rıza hocam artık defansı sağlam kur kaç maç denedin Hayrettinden Stoper olmaz ısrar etme bu yüzden Düşeceğiz hocam Defansta çok basit hatalar yapıyoruz o değilde yazık oluyor

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET