Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Isparta - Belediye Şehiriçi Otobüsleri
sayfa: Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Ana Sayfa -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ysn1190
2 yıl önce - Pzr 18 Mar 2012, 13:25

o otobüs özel üretim 0304 ün şehiriçi versiyonu 137 nolu köşe numarasıyla yıllarca çalıştı çok sağlam bi otobüs şimdi BMC BELDE ile değiştirildi üzüldüm vallaha

ysn1190
2 yıl önce - Pzr 18 Mar 2012, 13:31

arkadaşlar körüklüler değil 1 tane körüklü otobüs var mercedes conecto oda sadece yoğun zamanda üniversiteye , fuar veya konserlere yolcu taşıyor

ayrıca OTOBÜSLERİN TÜMÜNÜ ALÇAK TABAN YAPACAĞIM DİYEN BELEDİYE BAŞKANI sözünü tutamamış sadece 6 tane TEZELLER 4 tane GÜLERYÜZ COBRA alabilmiş diğerleri denizli ve ankaradan çıkma BMC BELDEleri doldurmuş dolduramadığı yerdede ESKİ 302T VE BMC leri boyatıp yeni gibi göstermiş fotolarını çekip göndereceğim

serdar_y
2 yıl önce - Pzr 18 Mar 2012, 14:24

Bu araçlardan birini dün denizlide gördüm ama ısparta ya değilde izmir tarafına gidiyordu.. Bu sayede tezeller markasını da görmüş oldum ama şunu söyleyeyim hiç mi hiç beğenmedim..

serdar_y
2 yıl önce - Çrş 28 Mar 2012, 23:40

Bugün ısparta özel halk otobüslerine ait 2 adet 302T marka otobüsü denizli de izmir yönüne giderken gördüm.. Sanırım Isparta belediyesi eski otobüsleri teker teker satıyor ..

fatihince
2 yıl önce - Cmt 09 Hzr 2012, 16:57
güncel şehir içi otobüsler

ısparta da halk otobüsleri olarak 32 adet bmc 220 cb 6 adet man lions clasic 4 adet güleryüz cobra 6 adet tezeller autobus halk tipi v6 lar ve 1 adet mercedes körüklü otobüs bulunmakta bundan böyle 20 yaş sınırı dolan araçlar değişime tabi olacak alçak tabanlı sıfır km olarak değiştirilecek 20 yaş sınırına gelmeden zaten çoğu değiştirildi bmc ler ve man lar revizyondan geçirilerek daha güvenli ve konforlu olması maksadıyla halkın hizmetine sunuldu kentkart sistemi gps , ses ve görüntü kaydıyla araçlar modern bir görünüme kavuşturuldu diğer değiştirilmeyen araçlar önümüzdeki sene içinde değiştirilerek alçak tabanlı olacak

yılmaz büktel

2 yıl önce - Cmt 09 Hzr 2012, 19:39

Fatih bu konuya ilgin varsa, o otobüsleri servis dışı olmadan fotoğraflarsan gelecekte Isparta otobüsleri için iyi bir arşiv olur. Benden söylemesi

fatihince
2 yıl önce - Cmt 21 Tem 2012, 12:04

evet gerçekten iyi bir arşiv olur v6 lardan önce O 302 ler vardı onları arşivlemediğime pişmanım neyse v6 lar için geç değil ayrıca körüklü otobüsümüz bursada revize ediliyor paylaşabilirsem size gösteririm fotoğrafını

Ömer YILMAZ
2 yıl önce - Cmt 21 Tem 2012, 17:05

2 adet Mercedes 0302T, üzerinde Isparta Özel Halk Otobüsü yazısının izi kalmış, Burdur'da bir firma kullanımında.
Geçen haftaki Aziziye Şenliklerine insanları taşımış.

15 plakalı, Burdur, Bucak ilçesinin plaka harfini (P) taşıyorlar.

(+)

(+)

(+)

(+)

fatihince
2 yıl önce - Pts 23 Tem 2012, 19:48

evet bu araçlar ısparta öho dan çıkma satılan araçlar ayrıca 304 görünümlü araç 302 turbo s şasisi üzerine revize edilmiş bir araçtır şuan satılık

EkrEm177
1 yıl önce - Sal 08 Oca 2013, 01:21

Alıntı:
arkadaşlar körüklüler değil 1 tane körüklü otobüs var mercedes conecto

1 tane körüklü otobüs var ama o Mercedes 0345 K. Conecto değil..

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM