Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 232
ads 1940
3 ay önce - Çrş 23 Ağu 2017, 00:24

Bi süredir bu başlığa yazmıyorum ben yazmayınca da kimse pek paylaşım yapmıyor anca o da takım puan alırsa skor yazılıyor bu hafta maçı da skoru yazan da olmamış yazalım Ads 1-3 Rize.

Forumda bu takımın benden başka taraftarı da vardır!

Mesela aşağıdaki şu mesajı yazan arkadaş devam edebilir kendini piste davet ediyorum herşey başarıdan ibaret değil oynanan maçlarla ilgili paylaşım yapmak maç özetini fotoları buraya koymak da o kadar da zor değil o yada başkası devam edebilir benim yıllardan beri her maç sonunda yaptığımı yapabilir herkes.

Alıntı:
Kardeşim ben Adana Demirspor başlıgı amacini övünülecek güzel şeylerini paylaşmak olarak dusunuyordum .Adana ūzerindeki önyargiyi kirmak icin cok ugrasiyor insanlar ama senin yazilar ve durusun cok dikkatimi cekiyor basligi okuduguma her seferinde bile bin pisman oluyorum ads li olarak. Davranislarin konusma tarzin dusunmeden kurdugun cumleler.herkesi dusman ediyorsun bicak kavga dovus bunlar ovunulecek seyler degil bir kentin reklamini boyle yapamazsin.bir cok baslikta senin kiskirttigin insanlarla ugrasiyoruz biktik herkesi ads ye ve adanaya dusman ediyorsun bunu ancak rakim takimlardan yada adana dusmanlari yapar su siteye kentine bir katki yap gozunu seveyim beni bile tiksindirdin ads den.Öyle cümleler kuruyorsunki doğru şeylerde söylüyorsun fakat arkasından öyle laflar ediyorsunki hepsini siliyor yanlis doğrunu götürüyor.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=5765359#5765359

cCcenk38
3 ay önce - Prş 24 Ağu 2017, 01:08

Eski Adana Demirspor Başkanı Sedat Sözlü'den Ahmet Şan ile ilgili tweet.

Mustafabey 01
3 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 14:24

Başlıkta Ads ile ilgili güzel şeyler yazmak istiyoruz ama yenilince,umut vermeyince şahsen benim içimden mesaj yazmak gelmiyor
Samsunla oynayacağız büyük süpriz olmazsa yine yenileceğiz.Adanayı ve Ads yi bu hale düşürenler utansın diyeceğim ama onların yüzüne tükürseniz kar yağ dı zaneden insanların elinde yönetiliyor bu kulüp.

Murat Ds
3 ay önce - Cum 25 Ağu 2017, 22:00

Samsunspor: 0 Adana Demirspor'umuz: 1 MS

Gol: Tambe

Mustafabey 01
3 ay önce - Pzr 27 Ağu 2017, 16:05

Adanademirspor geçen senede deplasmanlarda daha iyi sonuç alıyordu, bu senede öyle olacak gibi duruyor.İçerideki maçlarıda kazanırsa daha iyi olur iddalı olabilir.
Seyirci baskısı futbolcularda sitresmi yapıyor.?

Mustafabey 01
3 ay önce - Pts 11 Eyl 2017, 22:52

Adanademirspor-Gaziantepspor 3-1
Sahasında ilk galibiyetini aldı Ads.

cCcenk38
2 ay önce - Pts 25 Eyl 2017, 23:43
Adana Demir - Adanaspor 1:0

Allah'in iziniyle Demirspor'umuz Super Lige cikacak

Tebrikler Mavi Simsek

Sirada Istanbulspor var

Mustafabey 01
2 ay önce - Sal 26 Eyl 2017, 09:56

Adana derbisini kazanan mavi şimşekleri kutluyorum,deplasmandada başarılı sonuçlar almasını beklerim.

Koray C.

2 ay önce - Sal 26 Eyl 2017, 23:02

Bursadayım Adana Demirspor forması nereden satın alabilirim acaba ? Store mağaza sıkıntılı giremiyorum

Mustafabey 01
2 ay önce - Cmt 30 Eyl 2017, 23:08

İstanbulspor-Adanademirspor 2-2 bitmiş.
Rakipini yenemiyorsan yenilme hiç olmazsa,
Deplasmanda alınan bir puanda iyidir.

sayfa 232
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET