Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Alper Tekkuş

5 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 13:37

Yeni Adliye Malikanesi desek fena olmaz çünki nüfusu metropol belediyelerden Melikgazi kadar olmayan şehirlere dahi daha gösterişli,büyük ve geniş saraylar yapıldı ve yapılmakta yani harita istemeniz mantıklı şöyle tarif ettiğinizde herkezin rahatlıkla bilip,söyleyebilceği bir nitelikte ve büyüklükte değil,hele ki Kayseri için çok dar alanda ve trafiğin o bölgede çok sıkışacağı şüphesi var,umarız kapladığı alanın yeşil alan dahil altı 2 3 kat katlı otoparklar mevcuttur ayrıca ilerde ek binalarla genişleme alanı konutlardan dolayı çok kısıtlı olması nedeniyle mümkün değil..

Nazmi

5 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 14:13

Alıntı:
Yeni Adliye Malikanesi desek fena olmaz çünki nüfusu metropol belediyelerden Melikgazi kadar olmayan şehirlere dahi daha gösterişli,büyük ve geniş saraylar yapıldı ve yapılmakta yani harita istemeniz mantıklı şöyle tarif ettiğinizde herkezin rahatlıkla bilip,söyleyebilceği bir nitelikte ve büyüklükte değil,hele ki Kayseri için çok dar alanda ve trafiğin o bölgede çok sıkışacağı şüphesi var,umarız kapladığı alanın yeşil alan dahil altı 2 3 kat katlı otoparklar mevcuttur ayrıca ilerde ek binalarla genişleme alanı konutlardan dolayı çok kısıtlı olması nedeniyle mümkün değil.

Alper ağabey fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor.Bilmiyorum yakından gördünüz mü,ama arkada gözükmeyen kısımlarında yapıya ek 3-4 blok daha var.Oldukça büyük,en azından bana öyle geldi.Yakından canlı olarak görmediyseniz,bir ara yolunuz oralara düştüğünde bakmanızı tavsiye ederim.

Özgür Sabanlıoğlu

5 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 14:33

Evet yapıyı yakından gördüm gayet büyük ve yeterli. Yapı büyüklüğünü belli etmiyor. Bloklar arkada kalıyor.

Alper Tekkuş

5 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 14:39

Nazmicim,sadece yoldan gördüğüm kadarıyla böyle düşünüyorum ki inşALLAH,ihtiyaca cevap verir bu arada şehir ismi vermeyim polemik oluyor onlara nazaran sanki çok daha basit ve küçük sanki, bu şehirler çok daha her anlamda ufak kentler ki bunu oraya görev icabı giden adliyede ki memurlar söylüyor yine de Hayırlı Olsun Nazmicim inşALLAH...

Özgür Sabanlıoğlu

5 yıl önce - Sal 31 Tem 2012, 14:47

(+)

Alper ağabey projeye bakarsak önden yapı küçükmüş gibi duruyor ancak 4 ayrı blok arkaya doğru uzuyor, bunu önden göremiyoruz, yani yapı büyük aslında. Ama daha iyi tasarlanabilirdi. Heybetini göstermiyor.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> KAYSERİ