Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Ankara Yolu
« önceki   123 ... 891011   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
onurnazliaka
8 ay önce - Prş 05 Ekm 2017, 22:54

(+)

Misafir d6c

6 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 07:26

Arkadaşlar kayseri ankara arası kaman, bala üzeri mi tercih edilmeli yoksa kırıkkale elmadağ üzeri mi?

Suzi Dilara

6 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 08:26

KIRIKKALE

Serkan Guzel
6 ay önce - Pts 18 Arl 2017, 10:37

Kaman yolu da yenilendi diye okumustum.

onurnazliaka
5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 18:12

Kayseri-Ankara arasında kesinlikle Kırıkkale üzeri güzergâh tercih edilmeli. Kaman üzeri güzergâh da bölünmüş yol ancak burada sathi kaplama var. Kırıkkale üzeri güzergâhın çoğu ise sıcak kaplama. Üstelik Kırıkkale üzeri 10-15 kilometre daha kısa. Evim Ankara'nın güney bölgesinde yer almasına ve sadece iki-üç trafik ışığı geçerek Kaman Yolu'na çıkma şansıma rağmen hem Kırşehir'e hem de Kayseri'ye giderken kesinlikle Kırıkkale üzeri güzergâhı kullanıyorum.

Bir gün Kırşehir'e ailecek giderken Kaman üzeri güzergâhı kullanıp Kesikköprü ve Kaman'daki Japon Bahçesi'ni görme niyetim var, bu niyete yedi yıldır sahibim ama Kırıkkale üzeri gidip gelerek bir türlü de gerçekleştiremedim. Bunun dışında da özellikle bayram dönüşlerinde Kırıkkale civarında ciddi yoğunluklar yaşanabilir, o nedenle çok zorunlu durumlarda Kaman üzeri güzergâhı da tercihleriniz arasına almanızda yarar var. Öte yandan bir bilgi daha verelim. Kırıkkale ve Keskin'de normalden 50-60 kuruş daha ucuza akaryakıt bulabiliyorsunuz ve bu akaryakıtın kalitesi oldukça da iyi oluyor. Buradan geçerken benzinliklere de göz atmakta ve deponuzu ucuza doldurma fırsatını kaçırmamakta yarar görüyorum.

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ