Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Ankara Yolu
« önceki   123 ... 67891011   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 7
Gulabii
3 yıl önce - Cmt 28 Mar 2015, 16:54

Yarama bastın osman orada yediğim iki dürüm ciğerin tadını hiç unutamıyorum.Burada kebap kültüründen baska çeşit pek yok ama doğma büyüme ankaralıyım ölç tart dersen ankaradan vazgeçemiyorum işte.Ama şunu söyleyim sana erciyese yağan kar buradan özleniyor unutulmuyor

onurnazliaka
3 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 23:44

(+)

ahmetx
3 yıl önce - Cum 24 Nis 2015, 23:53

Bu yolu Kırıkkaleyi BY pass edip,Atatürkün Ankaraya geldiği yoldan Kaman,bala üzerinden vermeli hem yolu kısaltır,hem kayaş, elmadağ,Kırıkkale yolunun yoğunluğunu azaltır.

onurnazliaka
3 yıl önce - Cmt 25 Nis 2015, 23:05

Alıntı:
Bu yolu Kırıkkaleyi BY pass edip,Atatürkün Ankaraya geldiği yoldan Kaman,bala üzerinden vermeli hem yolu kısaltır,hem kayaş, elmadağ,Kırıkkale yolunun yoğunluğunu azaltır.

Hâli hazırda Kaman Yolu bölünmüş yol olarak hizmettedir. Ancak yol koşulları Kırıkkale üzerine göre daha iyi durumda olmadığından Kırıkkale Yolu kullanılmaktadır. Bir de Karayolları Genel Müdürlüğü, Ankara yönünü Kaman üzerinden göstermiş, bu kavşağa Ankara yönü için Kaman üzerinden gidiş tabelaları koymuş ama bunu doğru bulmuyorum.

Misafir 2b5

1 yıl önce - Cum 14 Tem 2017, 12:08

kimse bana cevap vermedi yada yazdığımı sildikleri için kayseri ankara kayseri güzergahı en iyi yol kırıkkale üzeridir.şu an kırıkkalede 3 katlı kavşak yapımı kayseri ankara güzergahını en az 15 dakika uzatıyor ama bunun da çözümü var kırıkkaleye varmadan yahşihana dönün ve d 200 e çıkın ama ankara kayseri yönünde sıkıntı yok. kamanda çevreyolu yapılmış soğuk asfalt kaman içi sıcak asfalt zaman önemli değilse kaman içinden geçilebilir. ayrıca gölbaşından sonra balaya kadar fena değil ama yer yer çok kötü resmen ölüm yolu 50 üstü kaza riski var yol çok kötü tavsiye etmem 2 yıl önce kamandan gölbaşına gitmiştim bu kadar kötü değildi. yolda çukurlar ve tümsekler var. o yüzden kırıkkale üzerinden gidin en azından çoğu bsk kaplama kaman tarafı berbat değmez 5 dakika önce varırsınız belki ama arabanıza ve canınıza yazık

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 67891011   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ