Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Ankara Yolu
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
engin.
4 yıl önce - Pzr 27 Ekm 2013, 21:03

mehmetgazi

4 yıl önce - Pts 28 Ekm 2013, 12:19

Alıntı:
Boğazköprü ile Ambar kavşağı arası ile Terminal kavşağı ve Süha Turizm önündeki ışıklar arası yol kötü durumda yazın neden asfalt yapılmadı acaba kış geldi tuzlamayla daha kötü olur..

Boğazköprü'de yenileme çalışmaları yapılacak 3 er şeritli yeni bir köprü ile. Muhtemelen o çalışmalarla birlikte organize sanayi kavşağına kadar olan kısım yenilenir.

onurnazliaka
2 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 12:19

Alper Tekkuş

2 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 13:09

serkansarikurt
2 yıl önce - Cmt 14 Mar 2015, 15:15

Alıntı:
Malatya'nın yeni girişini gören oldumu bilmiyorum ama çevreyoldan girerken insan dehşete kapılyor biz hep kendimiz mi kandırdık acaba Kayseri'miz modern diye bilmiyorum...

Ankara girişi ile ilgili belediyeye mail atmıştım.Bu yıl yatırım programına alındığını söylediler.Bol ağaçlandırma ve modern kaldırımlarla beraber kaliteli sıcak asfalt dökülecekmiş.Tabi bence bunlar yeterli değil.Serbest bölge girişi,Organize girişi,Belsin 1,Belsin 2 girişlerine altgeçitler yapılarak damarlar açılmalı modern bir görünüm verilmelidir..çok oyalanıyorlar çok bekliyorlar neyi bekliyorlar bilmiyorum.Bir an önce şu aptal dandik pembe taş kaldırımlardan kurtulup Kocasinan belediyesinin yaptırdığı yeni alçak tabanlı bazalt taş kullanılan kaldırım sistemine geçmeliler.Medeniyet kaldırımların yüksekliği ile ters orantılıdır.Bu modern kaldırım furyasını Mustafa Çelik başkan Kocasinan da başlattı inşallah Haseki başkanın birtürlü yapmadığı modern kaldırım anlayışını Kocasinandan sonra büyükşehirede adapte edecektir..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ