Ana Sayfa  erolcoş
Cum 07 Oca 2011, 23:42   Adana - Oto Galericiler Sitesi

(+) mesajı beğendiniz mi?: +2
erolcoş
Prş 12 May 2011, 21:54  


 mesajı beğendiniz mi?
erolcoş
Pzr 22 May 2011, 23:11  

"OTO GALERİCİLER SİTESİ "

Oto Galericiler Sitesi, Adana`da 400 dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Kıyıboyu Caddesi TOKİ evlerinin karşısındaki alanda yer almaktadır. 41 bin metrekareye 94 işyerinin düştüğü sitede, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, tasarlanmış, modern, fonksiyonel bir alan oluşturulmuştur. 2 Etap çalışmaları başlamıştır.

Oto Galericiler Sitesi, Adana'yı güzelleştirmek adına atılmış önemli bir adımdır. Şehir merkezinden otomotivcilerin dağınık görüntüsünü ortadan kaldırarak hem galericileri bir çatı altında toplamak, hem de düzgün bir şehirleşmeye gitmek için yapılmış çok yerinde bir projedir. Artık kaldırımlarda, parklarda, gelişi güzel yerlerde ikinci el otomobil satışı olmayacak. Bu da Adana'nın planlı ve düzgün büyümesine katkıda bulunacaktır.

Oto Galericiler Sitesi, sadece esnafların mağduriyetlerini değil araba alıp satmak isteyen Adana halkının da mağduriyeti ortadan kalkacaktır. Araba alımları oda üyelerinden ve işyeri açma ruhsatı olan galericilerden yapıldığı sürece mağduriyetler ortadan kalkacaktır. Oto Galericiler Sitesi, galericileri bir araya toplamak ve bütünlük oluşturmak için önemli rol oynamaktadır.


 mesajı beğendiniz mi?: +1
BekirsıtkıPzr 05 Hzr 2011, 22:38  

Araba pazarı içinde böyle bir yapılsa mükemmel olur

 mesajı beğendiniz mi?
erolcoş
Cmt 25 Hzr 2011, 13:09   mesajı beğendiniz mi?: +1
Mesajları seç: