Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
osman yörükoğlu
3 yıl önce - Sal 18 Tem 2017, 22:06

Iyi de zamanında o gecekonduların yapıldığı arsalar şehirde değeri olmayan yerlerdi.Adam köyden bir yatak bi yorganla gelmiş şehire boş bulduğu bi kenar mahalleye ev yapmış.Bunu da mı çok gördünüz.Ev yaparken tuğlanın çimentonun parasını da devletten almamış.Sen bir de bunu yıkmaya çalışırsan adam tabiki karşı çıkar.Hem kenar mahalleye çöplüğün olduğu yere at insanı hem de dişinden tırnağından artırarak yaptığı zamanında parası yetmediği için camsız kapısız yatan adamın evini yık.Oldu kardeşim.Gecekonduya çarpık kentleşmeye karşıyım ama bir yolunun da bulunması lazım.

En son osman yörükoğlu tarafından Sal 18 Tem 2017, 22:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mahmut11
3 yıl önce - Sal 18 Tem 2017, 22:08

Alıntı:
Banliyö hattı İzbanı kullanmıştım nereden geçtiğimi hangi duraktı hatırlamıyorum ama bir bölgesi fena halde gecekonduydu...

Kemer-Şirinyer arasıdır o . İnkılâp-Semt garajı arası da olabilir.

Cemoli D18
3 yıl önce - Sal 18 Tem 2017, 22:33

Havalimanından binip, şehir merkezine gidiyordum Mahmut abi

mahmut11
3 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 00:23

Ikisi de o yolda.

Misafir 696

3 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 05:58

Kim yikmissa eline sağlık. Madem paran yok ki sanmıyorum tüm gecekonduların önünde lüks araçlar var. Köyünde kal , köyünde kalıp mis gibi hayat yaşayan milyonlarca insan var.

Misafir 7f2

3 yıl önce - Çrş 19 Tem 2017, 10:13

Fakir olmak, gidip devletin - milletin arazilerini işgal edip, yerleşme hakkını kimseye vermez. Fakir olmak şehrin güzelliğini mahveden gecekondu evlerini yapma hakkını kimseye vermez. Büyük şehirde yaşayacak - kirasını ödeyecek şartları sağlayamaıyorsan, büyükşehire göç etmeyeceksin.

Yıllar önce istanbula gelip ormanları kesip , güzelliklerinin içine eden istilacılar, şimdi şehirin en güzel yerlerinde apartmanları var. Bu halkın- devletin arazisine 5 kuruş para vermeden işgal eden işgalciler - dünün garibanları şimdi ümraniyede - üsküdarda dairelerini 2000tl ye kiraya veriyor.

Yazık bu ülkenin namuslu vatandaşlarına,
Yazık bu ülkenin vergisini veren memuruna,işçisine
Yazık bu ülkenin kredi çekip ev taksidini ödemeye çalışan vatandaşına

sayfa 7
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET