Ana Sayfa 882 bin Türkiye Fotoğrafı
Forever Living (Aloe Vera) - Bitkisel Ürünler
sayfa: 1, 2  Sonraki
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Süha
3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:02
Forever Living (Aloe Vera) - Bitkisel Ürünler

Arkadaşlar bir arkadaşım bana bu konudan bahsetti ama emin olmadım. Kendim için değil ama arkadaşımın bilmeden kendini bu işlere kaptırmasını istemiyorum.

Her gün seminerleri oluyormuş. Müdürlüğe kadar yükselebiliyormuşsun. Herkesin kendi ekibi oluyormuş ve böyle bir titan zinciri gibi ilerliyor yani. Primler yapa yapa müdürlüğe yükseliyorsun. Toplantılarda müdürlüğe yükselen bu kişiler 15.000 TL kadar kazandığını söylüyorlar. Garip !!!

İnternette bazı şeyler okudum ama garip bir sistem işliyor. Sizin kulağınıza hiç böyle bir şey geldi mi ? Yada arkadaşlarınız anlattı mı ? Bu konuyu biraz didikleyelim.

Osman Yavuz
3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:10

Piramit deniyor bunlara;

Para kazananlar, yani sozde mudur olanlarin tek yaptigi devamli yeni eleman bulmak ve o elemanlari egitime verip yeni eleman bulmalarini saglamak. Uckagitciligin bir diger gorunumu...

Gokhan Bayraktar

3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:13

Bundan 10 sene öncesinde buna benzer ismini hatirlamiyorum da bir zayıflama ilacının pazarlaması yapiliyordu.Tanıdığım insanlardan biri bu işi yapma aşamasındaydı.Birgün seminere götürmüştü..Oraya gidince anladım.Bir çeşit titancilar gibi... danslar filan edilip bir tane süpervizör çıkıp konuşuyordu.Işte şöyle başladım, böyle başladım, şudur budur süpervizör olmuş onu anlatiyordu.Nasil süpervizör ve müdür olunur??Elinde bulunan o ilaçları pazarlayacak epeyi bir saf bulman gerecek.Yani bu işi yapacak saflar.Bu saflar bu ilaçlara o zaman 25.000.000 milyon mu öyle birşeydi verip aliyorlardi.Sonra da bunu gidip satmaya uğraşırlardı Süpervizörün açılım bu malları pazarlamak için ondan malı alacak kişiler bulmak.Soyle ki müdür olmak icinde 15-20 kişi arasında kişiye ilaçlari pazarlamasi icin satmak...Hayatımda hiç uğraşmadan insanı bu kadar güzel bir şekilde yolup düdükleyen(aldatan) bir oluşumda görmedim..Yolcu ederken bile dans ederek uğurluyorlardı

Bu saflardan biri de maalesef beni seminere götüren arkadaştı.Bir sene geçmiş ve o ilaçlar hala elindeydi.

Süha
3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:18

"Neşeli Hayat" filmi var o geliyor aklıma bu işlerde. Birde titan zinciri birde avon.

Ömer3510

3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:33

ben bu firmanın İzmir'de ki seminerine katılmıştım
bayaa kalabalık idi etkili bir sunum yapıyorlar bol bol alkış, başarı hikayelerini dinliyorsun
ama ABD kökenli bir firma belki etkilidir etkili değildir bilmiyorum
sadece bildiğim tek bir şey var ben bunlara inanmıyorum bana çok saçma geliyor
ben tibbi doktorlara inanmak istiyorum
ama bunun haricinde inandığım bir sağlık yöntemi var
o da Ceragem yatakları bende skolyoz var 15 derece omurgam eğri idi bir ara vaktim olduğu dönem gitmiştim skolyozum 13 dereceye düşmüştü ama sonra iş nedeniyle devam edemedim maddi durumum düzelir düzelmez o yataklardan alacağım

Süha
3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:51

Not: Böyle bir video buldum ikna etmeye çabalayan bir video madem bu kadar çok para kazanılıyor herkes bu işi yapsın. Garip !!! Garip !!! Garip...

ömer
3 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 23:53

Isvicredede bir ara aynisi hayat sigortasiyla yapiliyordu, kazik degildi ama öyle müdürlüge yükselmek anlatildigi kadar kolayda degildi.

SERCAN CAN
3 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 00:28

Cildim için aloe propolis creme kullanmıştım epeyde faydasını gördüm.akne sivilce problemi olanlara tavsiye ederim.

Uğur!
site denetçisi

3 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 14:27

Ürün olarak gerçekten mükemmel bir kataloğa sahip.
Oldukça güzel ürünleri var.
Ama bu tarz Network Marketing Sistemlerin esas amacı ürün pazarlama değil iş pazarlamadır.
Ürün bu işi biraz daha legalleştirmek için konulmuş bir yemdir açıkçası
2-3 sene kadar uğraştım bu firma ile.
Ürünlerine asla olumsuz birşey söyleyemem.
Kullandığım ürünler -ki hemen hemen hepsini kullandım ve kullandırdı- gerçekten mükemmeldi.
Özellikle Aloe Vera Gel denen saf Aloe suyu cidden çok faydalı.
Şeker ve karaciğer hastalarına birebir.
Hücre yenilenmesinde Aloe Vera gerçekten mucizevi bir rol oynamakta.
Ürün kullanmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ama iş olarak görmeyin.
Bana göre hem haksız bir kazanç hemde hikaye
Beni üye yapan müdür ve arkadaşları bıraktı bu işi tamamen.
Sadece ürün kullanıyorlar..

Surkentli21
3 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 14:42

bu konuyu takibe alalım o zaman ilginç geliyor ama

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET