Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
İSMAİL ÇELİK

8 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 14:34

Bomabardier sayısı 55 Kabataş-Zeytinburnu başlığında var.

Süha
8 yıl önce - Çrş 09 Şub 2011, 21:09

(+)

Arda M Öztürk

8 yıl önce - Cum 11 Şub 2011, 01:34

Fotoğraf Makinemde kalmış yüklemeyi unutdum.

(+)

Tekrardan Alstom marka Tramvaylar hayırlı olsun İstanbulumuza.

ümit 806

8 yıl önce - Sal 15 Şub 2011, 19:36

ALSTOM firmasının İstanbul'da bir şubesi ya da distribütörü var sanırım, bugün TEM'de ALSTOM logosu bulunan servis aracı gördüm.

Uğur Aydın
8 yıl önce - Sal 15 Şub 2011, 19:47

Alstom firması, ulaşım araçları dışında enerji sektörünün de dev firmalarından. Türkiye'de türbinlerini ürettiği pek çok Elektrik Santrali var , bildiğim kadarıyla yakın zamanda Alstom Türkiye ismi ile yeni bir iştirakte bulunarak Rüzgar Enerjisi işine de girdiler.Aynı zamanda Schneider Elektrik ile de ortaklıkları var diye biliyorum.Haliyle Alstom başta Marmara Bölgesi olmak üzere pek tabii etrafta araçlarına rastlayabileceğimiz bir firma

(Bildiğim kadariyle Gebze'de, elektronik ürünler için bir bakım tesisleri var(Alstom Grid'e ait 2010 Aralık ayında açıldı))

Ayrıca :

Head Office In Istanbul
Alstom Transport SA
Istanbul

(Ankarada da bir büroları var zannedersem)

zaferyurt1
8 yıl önce - Çrş 23 Şub 2011, 03:06

bugün ilk kez bindim tam avrupa metrosu yada tramvayına benzemiş çok güzel ama az oturma yeri var

İSMAİL ÇELİK

8 yıl önce - Çrş 23 Şub 2011, 10:12

İlk defa pazartesi binmek nasip oldu.

Müspet yanları:1)Bombardierler'den bariz daha sessiz araçlar.
2)Basamak yok tatlı meyiller ile çözüm yapmışlar.
3)İç mekan geniş bilhassa kapı boşluğundaki tutacak tertibi akılllıca düşünülmüş.

Menfi yanlar:

1)Kokpit bölümü yolcu bölümünden tamamen camla aırılmış.Bence belden aşağı kesim cam olmamalı.
2)Kapılara metal çubuklar takılmalı yaslanmaya karşı,yaslanmayın tabelası ile olmaz bu iş hakikatler var.

3)Buda işleticinin suçu gerçi anons sistemi ve dijital göstergeler hala devrede değil.

4)Edindiğim bir bilgiye göre sık motor arızası yaptığı söyleniyor.Bu yüzden 2 Fransız mühendis vazife yapıyormuş şu an.

zaferyurt1
8 yıl önce - Çrş 23 Şub 2011, 18:32

3)Buda işleticinin suçu gerçi anons sistemi ve dijital göstergeler hala devrede değil.
ben dün bindiğimde ansons sistemide çalışıyordu digital gösterde ama ingilizce çemberlitaş mesela ç ve ş yok ya ingilizcede ç ve ş yazılmıştı

bozkurt1983
8 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 15:58
Hangi guzergahta hangi tramvaylar calisiyor

Arkadaslar. Bir kac bilgiye ihtiyacim olucak. Istanbuldaki tramvay hatlarinda hangi marka tramvaylar hangi hatta ve kac tane olarak calisiyor? Yardimci olursaniz sevinirim.

Mehmet Kasım
8 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 17:12

raylı sistem araçları envanteri başlığına bak

sayfa 13
« önceki   123 ... 1213141516   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM