Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 228
ahmet sert

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 12:07

Osb sen ne ara bu kadar muhalif oldun.Yahu Balıkesirspor'un borcu 35 Milyon, insaf...Bu kadar kin, öfke neden...

Ugi Öz

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 14:36

Ahmet abin bu osb‘nin aciklamalarina bakarsak adam yücel yilmaz istifa mi edecek öbür sayfalarda yücel Yilmaz‘a kiziyor. Onun nedenini cok iyi biliyoruz, tahmin edebilirsin sadece kapali desem yeterli olur Balikesir ve balikesirspor onun umrunda degil.

ahmet sert

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 16:32

İşte herkes "çakmak" için vesile arıyor.Bizim de rahatsız olduğumuz yönler var ama ne yapalım sanki başkası gelse birşey yapabilecekti, dürüst olmak lazım.Daha dur bakalım, kolay olsa herkes yapardı.Bu mesele 80 lerin sonu, 90 ların başına kadar gidiyor.Neden bu zamana kadar yapılmamış peki bu kapalı mevzusu.Hem Balıkesirspor başlığı ne alaka.

Ugi Öz

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 17:37

Alıntı:
Neden bu zamana kadar yapılmamış peki bu kapalı mevzusu.Hem Balıkesirspor başlığı ne alaka.

Ahmet abim onun niyeti farkli, Balikesirspor basliginda bile Yücel Yilmaz istifa edecek diye paylasim yapiyor. Zaten onun yorumlarini ve paylasimlarini hangi niyetle yaptigini hep görüyoruz.

osb 1012
1 yıl önce - Sal 18 Hzr 2019, 08:53

siz birileri birşey söylerken hemen kinlenip karşı çıkıp tavır yaparken birşey yok ama ? balkes bizim de umrumuzda ama verilen vaatler sözler kimse yok herkes ceza-SUS PUS .mp3 bu durumda sonra kapalı artık umrumda değil evimizde arsamızda ŞÜKÜRLER OLSUN paramızda var kapalı insanını görmemezlikten gelemezler ugi arkadaş okumayı tam yapamamış millet söylüyor dedim istifa sözlerini ben duymadım başkaları söylüyor oke anlaşalım şunda bir meşaleler yanıyordu ya sahi ne oldu kapalı sayfasında sustu herkeste kapalıyı açsın açmasın umrumda dğil artık anlaşalım şunda balkes balıkesirspor umrumdazda ugi senbilmezsin belki 3.ligde 2.ligde hep gırtlak patlattık ağladık sevindik bilmeden laf etme .') ama yazık ettiler HEM ŞEHİRE HEM TAKIMA SORUMLULARDA BELLİ SİZ HALA RÜYADA KALMAYA DEVAM EDİN BİZ SİZİ GERÇEKLERDE BEKLİYORUZ hadi eyvallah

Profesör
1 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2019, 20:13

Aldığım istihbarata göre nunonun 650 binlik alacağının tamamı bugün ödenmiş.Hayırlı olsun

Ugi Öz

1 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2019, 20:45

Bidaha böyle transferleri yapmadan önce 10 kere daha dogrusu 100 kere düsünmek lazim, böyle transferler yüzünden milyonlar gitti kasada para kalmadi. Bi yandan düsünmek lazim, bu transferleri kimin döneminde ve kim yapti diye! Bidaha olmaz InsAllah...

Profesör
1 yıl önce - Çrş 19 Hzr 2019, 20:47

4,5 trilyon.Dile kolay

Profesör
1 yıl önce - Cum 21 Hzr 2019, 17:22

Aldığım duyumlara göre nunonun alacağıyla ilgili mutlu haberler bugün resmi siteden yapılacak

Ugi Öz

1 yıl önce - Cum 21 Hzr 2019, 17:29

Bugün Balikesirspor formasini siparis ettim.. aslinda Siyah forma istemistim malesef kalmamis. Kirmizi beyaz formayi aldim. Bari böyle Balikesirsporumuza katkimiz olsun

sayfa 228
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET