Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 200
Ugi Öz

2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 21:44

Bi gerizekalinin teki yari devre‘de hakemin üstüne dogru kostu ve hakemi ittip yere düsürdü.. Böyle kisiler takima destek degil daha dogrusu zarar veriyor, zaten cogu takimlar borclardan kurtulmak isterken ve taraftarlardan destek beklerken zarar veriyorlar, para ve taraftarsiz mac cezasi gelcek.. yaziklar olsun bide güvenlik görevlileri sonradan geliyor aslinda mac basindan beri orda olsalardi belki o kisi sahanin icine bile giremezdi!

ahmet sert
2 ay önce - Pts 17 Eyl 2018, 22:42

Aslında biletimi almıştım, maça gidecektim ama misafirlerim geldiği için maçı Beinsporttan izledim.İkinci yarı için kanalı biraz geç değiştirdim ki ne olduğunu anlamadan maçın hakem tarafından tatil edildiğini daha sonra internetten öğrendim.Bir vatandaş devre arası olmuşken sahaya giriyor, hakemi ittiği ya da yumruk attığı biçiminde bazı haberler var.Maçtan önce iki kulüp arasında dostça ilişkiler oldu, zaten maçın oynandığı stadın bulunduğu Altıeylül Belediyesi ile Ümraniye kardeş belediye.İlk yarıda futbolcular arasında centilmence bir mücadele vardı, hakemlik bir olay olmadı benim gördüğüm kadarıyla.Bu tek hücreli bu hareketi neden yaptı, anlaşılır gibi değil.Yani ne kulübün ne futbolcuların, ne de taraftarların olayda ne dahli ne de bazılarının bilgisi var, kendini bilmez bir vatandaş sahaya atlayıp hakeme doğru bir hareket yapıyor.Futbol müsabaka ve Futbol disiplin talimatına biraz baktım, bence maçın ikinci yarısından itibaren tekrar edilmesi gerekiyor.Taraftarın hemen hemen tamamının hiçbir suçu olmadığı halde bu kendini bilmez yüzünden seyircisiz olacaktır muhtemelen tabi ki.Aksini yani hükmen mağlubiyet verilmesi gibi bir sonucu aklıma dahi getirmek istemiyorum çünkü çok adaletsiz ve saçma olur.Hakem maçın ilk yarısını ya da tamamını bitirip soyunma odasına giderken güvenliğini sağlamak kimin görevi acaba?Kulübün mü?Emniyet güçlerinin mi?Eğer emniyet görevlilerininse bu konu ile ilgili kulübe ve taraftara bir fatura kesilmesi ne derece adil olur.Kulübün sorumluluğunda ise ayrı tabi.İnşallah adaletli bir karar çıkar ve bir daha böyle tatsız olaylar çıkmaz.

ahmet sert
1 ay önce - Sal 18 Eyl 2018, 11:20

Görüntülerde herşey ayan beyan belli.Burada bir geri zekalının yüzünden fatura bütün taraftara mı kesilecek, o zaman passolig neden var.Ben biletimi almışım ama işim olduğu için gidememişim, seyircisiz maç ya da saha kapatma vb. cezalar verilecekse benim ve diğer taraftarların suçu ne, passolig bunun için gelmedi mi?Bu durumlarda fatura bütün taraftara ödettirilsin diye mi?Hakem aslında maçı devam ettirebilirdi ama muhtemelen ya ona maçı tatil et diye talimat verdiler ya da bu durumlar bir daha yaşanmasın diye kendi ikinci yarıya çıkmadı.Olan kulübe ve taraftara oluyor ama ben de hakemin yerinde olsam onlarca polis ve güvenlik görevlisi varken yumruk yiyorsam o maçı tatil ederim.Ancak bu sorunlara da artık bir çözüm yolu bulmalılar.Zaten adamın daha önce çok sayıda suçtan sabıkası varmış ve başkasının passoligi ile stada girmiş.Adama ömür boyu stada giriş yasağı koy, maçlarda karakolda tut, hayatı zindan et.Binlerce taraftarın ve kulübün maddi ve manevi zararını kim karşılayacak.Hakemlerin yaşadığı korku ve şoku kim telafi edecek.Stadyumun çim bakımı nedeniyle zaten ilk iki iç saha maçı Akhisar'da oynandı, takım hep deplasmandaydı.Yani işin kısası bir kişinin yediği haltın sorumluluğu yine şahsa ait olmalı, orada safiyane masum duygularla maçı izlemeye, takımını desteklemeye gelen taraftarlar bu günaha ortak edilmemeli. Bence maç seyircisiz olarak ikinci yarıdan itibaren seyircisiz olarak tekrar edilmeli, kulübe para cezası verilerek bu iş bir sonuca bağlanmalı.Bundan sonrası için de herkes tarafından gerekli dersler çıkarılarak tekrarına meydan verilmemeli.

salih salih
1 ay önce - Çrş 19 Eyl 2018, 10:35

Passolig ile vaat edilen hemen hemen hiçbir şey gerçekleşmedi.
(Bireysel ceza, haklı haksız ayrılması vs.)
6222'den ufak tefek şeylerden hayatı zindan olan insanlar oldu biraz oradaki güvenlik ve polisin inisiyatifinde olan bir durum.
Sahaya giren için de olacak ama giden puan ve saha kapatmaları geri almayacak büyük ihtimal o ceza.
Bundan sonraki tüm iç saha ve dış saha maç saatlerinde karakola imza verecek en az 1 yıl boyunca.

Balıkesir sporlu
1 ay önce - Çrş 19 Eyl 2018, 12:22

(+)

Çok ama çok rahat sahaya giriyor....

(+)

(+)

Affedersiniz ama böyle güvenlik mi olur, adam elini kolunu sallayarak girdi sahaya!!

(+)

Sadece bakıyorlar.

salih salih
1 ay önce - Prş 20 Eyl 2018, 17:16

Konu ile ilgili şöyle bir haber var

Link

Balıkesir sporlu
1 ay önce - Pzr 23 Eyl 2018, 21:32

Afyonspor 1:1 Balıkesirspor

Puanımızı 6'ya yükselttik.

Balıkesir sporlu
1 ay önce - Prş 27 Eyl 2018, 22:51

Balıkesirspor 5:0 Amedspor

Türkiye Kupasında bir üst tura yükseldik. Güzel maç oldu, çok rahat bir galibiyet aldık

(+)

Afacan Bartu
1 ay önce - Pzr 30 Eyl 2018, 18:29

Balkes 2 Altay 1

bahattin10

1 ay önce - Pzr 30 Eyl 2018, 19:51

Yarin umraniye macinin karari aciklanacak eger ikinci yariyi oynatirlar ve kazanirsak 12 puan oluruz o zaman biseye benzer lig bizim acimizdan

sayfa 200
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET