Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesirspor Kulübü [futbol]
« önceki   123 ... 167168169170   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 168
ahmet sert
3 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 17:55

Alıntı:
Balıkesirspor Baltok'da Kaptan Burak ve Okan affedildi

Balıkesir haber: MKE Ankaragücü maçı sonrası disiplinsiz hareketleri sonrasında kadro dışı bırakılan Okan Alkan ile disiplinsiz davranışları sebebiyle teknik kadronun raporu ve yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılan Burak Çalık, Balıkesirspor Baltok yönetim kurulunun kararı ile affedildi.

Balıkesirspor Baltok'da Kaptan Burak ve Okan affedildi

Kaptan Burak Çalık ve Okan Alkan'nın yönetim kurulu kararı ile tekrar kadroya alındığı ve 2 Ocak tarihinde Antalya'da yapılacak devre arası kampa katılacağı açıklandı. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, 'Profesyonel futbol takımımız oyuncuları Burak Çalık ve Okan Alkan'ın disiplinsiz hal ve hareketleri sebebiyle kadro dışı bırakılmaları sonrası futbolcularımız yönetime takımda kalmak istemelerini belirtmişlerdir. Bugüne kadar gösterdikleri olumlu tavırları sebebiyle yönetim kurulumuz tarafından kadro dışı kalan oyuncularımız hakkında yeniden değerlendirme yapılmıştır. Toplantıda alınan karar gereği futbolcularımız Burak Çalık ve Okan Alkan yönetim kurulumuz tarafından affedilmiştir. Futbolcularımız 2 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da yapılacak devre arası kampına katılacaktır' açıklaması yapıldı.

http://www.habergazetesi.com.tr/haber/5063047/bal ...-affedildi

burakm10

2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 17:36

Furkan Özçal ismini duydum

bahattin10

2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 18:29

Hoca degismeli once. Bu hoca varken transfer yapmak bosa yatirim. Roportajlarinda hala -3 ten bAhsedio sanki liderle aranda 3 puan var da hesabini yapiosun

ahmet sert
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 18:39

Burak Çalıkla Okan Alkan'ı affettiler ancak bugünkü Yenihaber gazetesinin haberine göre iki kişinin gönlünü yapayım derken 5-6 futbolcu bu durumdan çok rahatsızmış.Bu olay kırılmalara, takım içi huzursuzluklara yol açmasın.

bahattin10

2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 18:42

Takimin ici karisik abi. İyi ve otoriter bir hoca gelmezse can hoca bu birlikteligi saglayamaz.

ahmet sert
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 19:12

Can Hoca da gidebilir, hiç belli olmaz.Bu oyuncuları affederken kendisine bir şey sorulduğunu sanmıyorum. Çünkü bir soru karşısında, bu konu ile ilgili siz ne biliyorsanız ben de onu biliyorum şeklinde bir cevabı vardı. Ayrıca transfer konusunda yönetim ile bir toplantı, görüşme olacak.Bu görüşmede ne çıkar bilinmez ama hoca oyuncu istiyor.Ancak borçlar kapatılırken, belediye üç yüz küsur bin Euroluk bir ödeme yaptığı için transfer yapılmasını istemiyor ve iki futbolcunun affedilmesine yeni transfer olarak bakabilirsiniz diyorlarmış. Yani kısacası; bu iki futbolcunu affı, bunun diğer oyunculara yansıması ve transfer meselesi işleri karıştırıp, yeni gelişmelere yol açabilir.

bahattin10

2 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 07:57

Can hoca güle güle.. takimdan gonderildi..yeni hoca guzel bi isim olabilir

Afacan Bartu
2 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 02:46

Yeni hocadan önce içerdeki topçuların parasını ödiyelim bence

bahattin10

2 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:29
Dun soylemistik

bahattin10

2 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:32

Bakalim can hocaya hangi ligden hangi takim talip cikacak? Boylece hocanin genel marketteki seviyesini ve piyasasini gormus olacagiz

sayfa 168
« önceki   123 ... 167168169170   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET