Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ahmet Kaya'nın Gerçek Yüzü
123 ... 262728   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
mektepli
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 01:39
Ahmet Kaya'nın Gerçek Yüzü

Kürşat 79
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:06

Hakan Ali
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:06

mehmet20
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:07

mesut_tr

7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:16

Alıntı:
Ahmet Kaya'yı dinleyenler teröre destek verenlerdir. Başbakanımız o gün oraya tepki almamak için gitmedi ve en iyisini yaptı.

bir kürt kökenli olarakda teröre destek vermedigimi, ve sonuna kadar sizden kat kat daha fazla Türk oldugumu savunuyorum..

En son mesut_tr tarafından Pzr 26 Arl 2010, 02:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emrullah
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:20

Güzel fatih

7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:20

Alıntı:
Lütfen bu haini artık dinlemeyin, dinletmeyin ve yukarıdaki videoyu çevrenizdeki herkese izletin.

diyorsunuzda başlığı niye mademki açıyorsunuz ,kaynak belirtin hani video demişiniz ne gerek var Gaz yapmaya

Hakan Ali
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:25

Alıntı:
Alın videoyu ben vereyim,iyi dinleyin ne diyor.
Ahmet Kaya'yı savunan arkadaşlar ya beni tatmin edin ikna edin yada susun hayyamcılık yapmayın.

Ben şahsen kimseyi savunmuyorum varsa günahı , ihaneti ahirette çekiyordur cezasını.Sana tek birşey soracağım kardeşim.

Varsayalım çerkezsin.Çerkezce şarkı söylediğin için ben sana sille tokat girdim.Daha sonra tvler,gazeteler seni terörist bu vatan haini dediler.Sende dedinki çerkezce benim ana dilim , ben çerkezim bunu inkar edememki dedin. ( Aslını inkar eden bizden değildir .. Hz. Muhammed Mustafa sav ) Bu yüzden yargılandın birsürü yalan iftiralara uğradın sen çerkezsin diye sana köpek gözüyle bakmaya başladılar.Tepkin ne olurdu ? Lütfen sadece tepkini merak ediyorum.

emrullah
7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:27

Alıntı:
Varsayalım çerkezsin.Çerkezce şarkı söylediğin için ben sana sille tokat girdim.Daha sonra tvler,gazeteler seni terörist bu vatan haini dediler.Sende dedinki çerkezce benim ana dilim , ben çerkezim bunu inkar edememki dedin. ( Aslını inkar eden bizden değildir .. Hz. Muhammed Mustafa sav ) Bu yüzden yargılandın birsürü yalan iftiralara uğradın sen çerkezsin diye sana köpek gözüyle bakmaya başladılar.Tepkin ne olurdu ? Lütfen sadece tepkini merak ediyorum.

Güzel kardeşim Ahmet Kaya kürtçe söylüyor diye laf ediyorsam dünyanın en adi insanı olayım.Videoyu izle,dinle ne diyor bak ondan sonra neden tepki verdiğimi anlıyacaksın.Bebek katilini orda özlediğini söylüyor,lütfen dinle.
Hem kaldı ki ana tarafındna lazlıkta var,lazca şarkılar dinliyorum Kazımları felan sorun şarkı,türkü değil benim açımdan.Ki Türkiye'nin sorunu da değil hani insna sormaz mı Kazım lazca söylüyor sorun olmuyor da Ahmet söyleyince mi sorun oluyor ,gibi...

ugurbey90

7 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:30

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET