Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Ahmet Kaya'nın Gerçek Yüzü
123 ... 181920   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
mektepli
3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 01:39
Ahmet Kaya'nın Gerçek Yüzü

Son zamanlarda Ahmet Kaya’nın adı, medyada sıkça yer almaya başladı. Çünkü geçtiğimiz hafta içinde, ölüm yıldönümü nedeniyle Ahmet Kaya için hazırlanan anma programı oldukça dikkat çekici açılımları beraberinde getirdi. Bir zamanlar devlet ve Türklük karşıtı konuşmaları nedeniyle herkesin karşı olduğu bu kişi, nedense son günlerce masum kardeşlik türküleri söyleyen bir sanatçı gibi anılıyor. Hazırlanan programa sanat ve politika alanından ünlü isimlerin katılması yoluyla, Türk milletinde gerçek yüzünü aşağıda açıklayacağımız Ahmet Kaya hakkında bir sempati oluşturulmaya çalışılıyor.

Ahmet Kaya’ya karşı tutum geliştirenlerin temel hareket noktası, bu kişinin yaşamı boyunca Türklük ve Türkiye aleyhtarlığı yapmasıdır. Her fırsatta “barış ve kardeşlik” nutukları atıyor gibi görünse de, özellikle yurt dışındaki konserlerinde apaçık pkk sempatizanı olduğunu gösteren açıklamalar yapmış, terörist ağzıyla şarkılar söylemiştir. Evet bunlar uydurma değildir ve hepsi, aşağıdaki videoda göreceğiniz üzere belgelerle kanıtlanabilir bilgilerdir.

Türkiye’de yaptığı bölücü konuşmalar nedeniyle yurt dışına kaçan Ahmet Kaya, Türkiye’ye her konserinde kan kusmuş, Almanya’da görüntülendiği ilk günlerde Türkiye’den kaçarken yanında ne getirdiği sorulduğunda “Arabam şerefsizlerin ülkesinde kaldı.” diyerek Türklere apaçık “şerefsiz” diyerek hakaret etmiştir. Paris’teki bir konserine girilen kapıya “Türkler ve köpekler giremez” tabelasını, yine Ahmet Kaya‘nın kendisi astırmıştır. Bir konuşmasında “Dağdaki adamın -ki bunlar terörist oluyorlar- paraya ihtiyacı var.” demiştir. Berlin ve Münih’te yaptığı tüm konserlerde şerefsiz Apo’nun posterinin altında sahneye çıkmıştır. Yine aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz bir konserinde “Kürdüz sonuna kadar, kürdüz ölene kadar, vallahi APO‘yu özledik!” sözlerinin sıkça tekrarından oluşan bir şarkıyı binlerce pkk sempatizanıyla birlikte söylemiştir.

hâlâ “Biz Ahmet Kaya’yı kişiliği için değil, sanatçılığı için dinliyoruz.” diyen gafiller olacak mıdır acaba? Türklüğe ve Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına böylesine diş bileyen azılı bir hainin kürtçülük propagandasını “sanat” diye nitelendirenler, bu adamı (?) övenler karşısında susmaya devam edecekler mi? Neşet Ertaş’ın adını unutmaya başlayan milletimiz, bir bölücüyü başına tac yapma çabasının arkasındaki derin oyunu fark etmeyecek mi hâlâ?

Lütfen bu haini artık dinlemeyin, dinletmeyin ve yukarıdaki videoyu çevrenizdeki herkese izletin.

Kürşat 79
3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:06

Video nerde arkadaşım herhalde eklemedin ? Yazını okudum ama video yok .

Hakan Ali
3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:06

1. Türkler'in gözünden bakıyorum

Adam aleni şerefsiz demiş , Almanya'da köln stadında '' başkan apoyu özledik '' diye şarkı söylüyor bölücü terörist hatta şerefsizin en önde gideni.

2. Kürtler'in gözünden bakıyorum.

Bu adam kürtçe şarkı söyledi diye çatal , kaşık , bıçak fırlattılar.Neden lazca şarkı söyleyene yapılmıyorda kürtçe söyleyene yapılıyor ? Sen bu adamı toplumdan dışlamışsın.Kürt kelimesinin kullanımını yasaklamış onun yerine tv'de '' Belli bir grup '' adını vermişsin.Velhasıl sen bu adamı köpek yerine bile koymamışsın direk terörist ilan etmişsin kürtçe şarkı söyledi diye.Bu adam seni,devlet,ırkını sever mi ? Tabii ki sevmez.Etki tepki meselesi.

mehmet20
3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:07

video nerede acaba?

mesut_tr

3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:16

nedir bu kin anlamis degilim, bosu bosuna ölen bir insan..sanat'ina degilde görüs'üne bakarak katledilen bir insan..
ahmet kaya'nin pkk konseri vs sonradan hürriyet gazetesinin düzmecesi oldugu ortaya cikmadimi? hakkinda tüm davalardan beraat etmedimi?..
böyle bir basligin acilmis olmasini yadirgiyorum, yakistiramiyorum..
kürt halkinin, bu ülke gercegi olan bir etnik kökenin haklarini savunmasi ne kadar da büyük suc oldu? bu ülkede kürt sorunu yok, kürt sorunu yaratmak isteyen, sizinle ayni zihniyeti tasiyan insanlar var..
hatirlatmak isterimki bu ülke'de lazlarda, cerkezlerde, ermenilerde, azerilerde, türkmenlerde, bosnaklarda yillardir yasiyor ve hayalarini yasiyorlar, nedir bu ülke'nin gercegi olan bir halk'a güdülen bu kin?
dipnot: suan ahmet kaya - yakamoz sarkisini dinliyorum merak edenlere..
Alıntı:
Ahmet Kaya'yı dinleyenler teröre destek verenlerdir. Başbakanımız o gün oraya tepki almamak için gitmedi ve en iyisini yaptı.

bir kürt kökenli olarakda teröre destek vermedigimi, ve sonuna kadar sizden kat kat daha fazla Türk oldugumu savunuyorum..

En son mesut_tr tarafından Pzr 26 Arl 2010, 02:20 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

emrullah

3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:20

Alın videoyu ben vereyim,iyi dinleyin ne diyor.
Ahmet Kaya'yı savunan arkadaşlar ya beni tatmin edin ikna edin yada susun hayyamcılık yapmayın.

Güzel fatih

3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:20

Alıntı:
Lütfen bu haini artık dinlemeyin, dinletmeyin ve yukarıdaki videoyu çevrenizdeki herkese izletin.

diyorsunuzda başlığı niye mademki açıyorsunuz ,kaynak belirtin hani video demişiniz ne gerek var Gaz yapmaya

Hakan Ali
3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:25

Alıntı:
Alın videoyu ben vereyim,iyi dinleyin ne diyor.
Ahmet Kaya'yı savunan arkadaşlar ya beni tatmin edin ikna edin yada susun hayyamcılık yapmayın.

Ben şahsen kimseyi savunmuyorum varsa günahı , ihaneti ahirette çekiyordur cezasını.Sana tek birşey soracağım kardeşim.

Varsayalım çerkezsin.Çerkezce şarkı söylediğin için ben sana sille tokat girdim.Daha sonra tvler,gazeteler seni terörist bu vatan haini dediler.Sende dedinki çerkezce benim ana dilim , ben çerkezim bunu inkar edememki dedin. ( Aslını inkar eden bizden değildir .. Hz. Muhammed Mustafa sav ) Bu yüzden yargılandın birsürü yalan iftiralara uğradın sen çerkezsin diye sana köpek gözüyle bakmaya başladılar.Tepkin ne olurdu ? Lütfen sadece tepkini merak ediyorum.

emrullah

3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:27

Alıntı:
Varsayalım çerkezsin.Çerkezce şarkı söylediğin için ben sana sille tokat girdim.Daha sonra tvler,gazeteler seni terörist bu vatan haini dediler.Sende dedinki çerkezce benim ana dilim , ben çerkezim bunu inkar edememki dedin. ( Aslını inkar eden bizden değildir .. Hz. Muhammed Mustafa sav ) Bu yüzden yargılandın birsürü yalan iftiralara uğradın sen çerkezsin diye sana köpek gözüyle bakmaya başladılar.Tepkin ne olurdu ? Lütfen sadece tepkini merak ediyorum.

Güzel kardeşim Ahmet Kaya kürtçe söylüyor diye laf ediyorsam dünyanın en adi insanı olayım.Videoyu izle,dinle ne diyor bak ondan sonra neden tepki verdiğimi anlıyacaksın.Bebek katilini orda özlediğini söylüyor,lütfen dinle.
Hem kaldı ki ana tarafındna lazlıkta var,lazca şarkılar dinliyorum Kazımları felan sorun şarkı,türkü değil benim açımdan.Ki Türkiye'nin sorunu da değil hani insna sormaz mı Kazım lazca söylüyor sorun olmuyor da Ahmet söyleyince mi sorun oluyor ,gibi...

ugurbey90

3 yıl önce - Pzr 26 Arl 2010, 02:30

O kadar Mehmetçiği ve Türk-kürt halkını katledeni özledik diyeni dinleyecek halim yok herhalde.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET