Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
umutberk
7 yıl önce - Pts 27 Arl 2010, 23:16

Alıntı:
O zaman Bozbey başkanınıza söyleyin dubaiyi (!) Bursa’nın doğusuna kursun,

Bursa'nın doğusunu kurtarmanın tek yolu TOKİ'nin ve belediyenin ortak olarak çalışarak Doğanbey'de olduğu gibi bir proje yapmaları.Yoksa şuanki durumda hiçbir müteahhit gidip de Yıldırıma site kurmaz. Ben olsam ben de kurmam.Bursa'da herkes Nilüfer'e kaçmaya çalışırken tam tersi yönde yatırım yapmak ölü yatırım olarak gözüküyor ve bu nedenle özel şirketlerden bu bölgeye yatırım yapmalarını beklemek hayalcilik olur. Burada tek çözüm Belediye-Toki iş birliği.

skucukata
7 yıl önce - Pts 27 Arl 2010, 23:30

gürsuda toki ilk etapta 2bin daha sonra 10bin yoksul konutu yapılacak. bunun dışında da hiçkimsenin şekrin doğusunda büyük bir site yapacağını zannetmiyorum

Mert Akgün
7 yıl önce - Çrş 29 Arl 2010, 17:42

hayırlısı diyorum. umarım hayal kırıklığına uğramayız. proje resimlerini de bekliyoruz.

leventmu
7 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 09:49

Dubai derken "lüks" kastediliyor yanlışım yoksa.

Benim Dubai denince aklıma gelenler petrol, gümrüksüz alışveriş merkezleri, alışveriş festivali, yedi yıldızlı otel, microsoft'un ortadoğu merkezi.
Palmiye şeklindeki yapay ada ve dünya şeklini alan takım adalar simgedir mesela.

Bizim "400 bin kişilik Küçük Dubai" Dubai'ye hangi açıdan benzeyecek acaba?

skucukata
7 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 01:17

muhtemelen yüksek katlı binalar olacağı için benzeyecek binaların arlarında göletler bile olacak diyor belediye başkanı o bölgeye göletler ve tabiki diğer alanlar camii, park, caddeler vs vs vs eklendikten sonra binaları 20+ yapmak mecburiyetinde kalacaklar tahminimce

gülümser yaşar
7 yıl önce - Çrş 19 Oca 2011, 12:22
yatırım

yatırımlarla ilgili sorularım olıcaktı
kayapaya küçük dubai hangi bölgede olacak
kayapa toki civarındamı?
bizler tokide oturan vatandaşlar olarak yatırımlarınızı bekliyoruz
hamitler ve hasanağa toki g,bi büyümek istiyoruz en yakın zamanda
birde SAĞLIK OCAĞIMIZ KAYAPANIN İÇİNDE
HAFTADA 1 GÜNDE OLSA KAYAPA TOKİLERE GELSE İLAÇ YAZMAYA HASTALANMAYA KORKUYORUZ
DOKTOR İĞNE VERSE VURDURACAK YER YOK İŞTE ECZANE YOK DİYECEĞİM SIKINTIMIZ ÇOK:(
NE KADAR ÇOK OTURAN OLURSA YANİ YATIRIM BONLARIN HEPSİDE OLACAKTIR
TOKİ OTURANLARI ADINA YATIRIM İSTİYORUZ SAYGILARIMLA
SESİMİZİİİ DÜYÜN
BAŞKANIM SAYGILARIMLA

skucukata
7 yıl önce - Çrş 19 Oca 2011, 20:19

bence proje küçük sanayiden başlayarak kayapaya doğru uzanan boşluğu kapsıyor yoksa sadece kayapanın oraya 400 bin kişiyi sığdıramazlar yapsalar bile arada kalan boş bölge çok anlamsız olur o kadar lüks yapılacak bir yer için

feritsahin

7 yıl önce - Çrş 19 Oca 2011, 22:23

Görükle Görkop tan başlayarak Bursa Beton arkası Görükle Merası Kayapa ovasına kadar uzanan bölgeler bu proje kapsamında bu haber yayınladıktan sonra fiyatlarda belli bir miktarda artış olduğunu söylüyor emlakçılar....

skucukata
7 yıl önce - Çrş 19 Oca 2011, 22:47

umarım söylediğin yer değildir çünkü bursa gittikçe uzadı çevre yoluna doğru çıkacak o bölgede yaparlarsa arası da boş kalacak o bölge lüks konut şehirle arası tarla çok ilginç

erdinct
7 yıl önce - Çrş 19 Oca 2011, 23:23

güzel proje fakat tutmaz maalesef.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 101112   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet