Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 275
İsa Arnms
1 ay önce - Pts 30 Arl 2019, 11:27

Mustafa Kaplan'a, kadro yetersizliginden dolayı haksızlık yapmak istemiyordum. Ancak son maçta Scaryone'yi maçın sonlarına dogru alması, bende soru işaretleri oluştu.
Orgilin sahadaki varlıgı, ha var ha yok düzeyinde, bu kısıtlı kadroya ragmen elinde scaryone gibi bir oyuncu var, hazır olmadıgını düşünsen bile, orgilden, ilhandan daha fazla katkı yapma ihtimalini düşünmeliydi.
Hele sadayev, her nereye gittiyse, orada kalarak yeşil sahalara dönmemeliydi.
Hakem, rakibin 10 kişi kalmasından dolayı, her fırsatda oyunu sogutmasına, her defasında saatini göstermesine ragmen, 4 dakika uzatma vermiş. sadayevde sanki denizli futbolcusu gibi, oyunu sogutarak vakit çalmaya kalkan kalecinin degaj yapmasına engel oluyor. katkısı desen sıfır.

(+)

vozkan
1 ay önce - Pts 30 Arl 2019, 21:13

Alıntı:
Ankaragücü | Haber 1910‏ @haber1910 ·24 hours ago
Erman Toroğlu:
Arkadaşlar çok net söylüyorum, İstanbul takımı tutmuyorum.
Ben Ankaragüçlüyüm. Gecekondu tribününde büyüdüm ben.
Mecbur muyum ben İstanbul takımı tutmaya?

vozkan
1 ay önce - Çrş 01 Oca 2020, 10:58

Alıntı:
Ertan Güler‏ @ertangler11
Bu sene bilete yetişemedim bu yılda paranın gözüne vuramadım ama yıllardır gözüm gibi baktığım en büyük zenginliklerimden birinin en güzel hatıralarından birini sizinle paylaşmak istedim. Cümleten iyi yıllar olsun

vozkan
1 ay önce - Prş 02 Oca 2020, 21:11

Alıntı:
Ahmet Sülak‏ @Ahmt_Sulak · 7h
Ahmet Sülak Retweeted Doç. Dr. Asım Balcı

Senelerdir çivi bile çakılmayan, atıl hale gelen ve yabani otların yetiştiği bir yer olan Tandoğan Tesisleri'ni yeniden Ankaragücü'nün oyuncu fabrikası haline getirecek adımlar yavaş yavaş atılıyor.
Çok sevindirici bir görüntü bu. Başkan Asım Balcı'ya teşekkür etmek gerekiyor.

Alıntı:
Doç. Dr. Asım Balcı‏@asimbalci
Türk futbolunun köklü kulüplerinden ve başkent Ankara'nın markası Ankaragücü'nün Tandoğan'da bulunan tesisinde, yenileme ve onarım çalışması gerçekleştirdik.

vozkan
1 ay önce - Cum 03 Oca 2020, 22:07

Ankaragücü sırat köprüsünden geçiyor.
Allah Fatih başkanın yardımcısı olsun.
Alıntı:
Zanka Spor‏ @zankaspor · 15h
Ankaragücü Başkanı Fatih Mert , -3 puana sebep olacak 5 dosyadan 4 ünü hallettik.
Transfer yasağı ile ilgili dosyalarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor.
İnanın çok zor dosyalarla uğraşıyoruz. Şuan bile kulüpteyiz.
Kulübün önünde yıllarca engel olacak dosyaları çözüyoruz.

Goool Rifki
1 ay önce - Sal 07 Oca 2020, 18:55

Alıntı:
Ankaragücü sırat köprüsünden geçiyor.
Allah Fatih başkanın yardımcısı olsun.

Amin inşallah başkanımıza güveniyoruz.
İşleri bu hale getiren dolmuscu Mehmet yiginerdi çok önceden gördük uyardık gerideki sayfalarda ama neyse canınız sağolsun.
Şu dönem bir geçsin geçmişin hesapları sorulacak özellikle kongrede ki küfürleri ve uygulanan şiddet bekleyin siz Yiginer ve yancilari

nuri06
1 ay önce - Sal 21 Oca 2020, 18:37

MUSTAFA KAPLAN İLE YOLLAR AYRILDI

Alıntı:
Kulübümüz ile Teknik Direktör Mustafa Kaplan arasında yapılan görüşmeler neticesinde, karşılıklı anlaşılarak sözleşmesi fesih edilmiştir.

Teknik Direktör Mustafa Kaplan ve ekibine, kulübümüze vermiş olduğu emeklerden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki sportif hayatlarında başarılar dileriz.

Ünal Karaman, Hakan Keleş yada Yılmaz Vural gelir inşallah

Goool Rifki
1 ay önce - Sal 21 Oca 2020, 18:50

İlk geldiğinde desteklemiştim ama gitmesi doğru karar. Taraftarlar ile arası çok bozuldu ve işin garip tarafı Ankaragucunun son galibiyeti Mustafa Kaplana karşıydı

Ustura Faysal
1 ay önce - Sal 21 Oca 2020, 18:53

Yılmaz Vural'ı getirsinler. Hiç bir şey yapmasa bile futbolcuları döve döve ligde tutar

Goool Rifki
1 ay önce - Sal 21 Oca 2020, 21:40

Mustafa Kaplanın kariyeri

(+)

sayfa 275
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET