Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 262
Aslan Sevda
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 10:44
23 OCAK 2019 TARİHİNDEKİ SÖZÜ

Mansur'dan seçim öncesi Ankaragücü ile ilgili verdiği sözleri tutmasını bekliyoruz

Alıntı:
“MİRAS GÖZÜYLE BAKMAK LAZIM”
Ankaragücü’nün Başkent’in yüz yılı aşmış bir değeri olduğunu vurgulayan Mansur Yavaş, “Ankaragücü, İmalat-ı Harbiye ruhunu taşıyor. Kurtuluş Savaşı’nın kulübü. Onun için Ankaragücü’ne her şeyden önce miras gözüyle bakmak lazım. Ankaramızın, Ankaragücü dışında böyle bir değeri kalmadı” dedi. Sarı lacivertli takımın layık olduğu yere geleceğine inandığını vurgulayan Yavaş, şöyle devam etti:
“Ankaragücü, kişisel hırslar uğruna küme düşürülmüş ama küllerinden yeniden doğmuş bir kulüp. İnşallah, doğru hamlelerle ve desteklerimizle Şampiyonlar Ligi’nde oynadığını da göreceğiz.

“YARDIM YAPACAĞIZ, YÖNETİMİNE KARIŞMAYACAĞIZ”
Ankaragücü’ne yardım yapacağız, kalıcı gelir sağlayacağız ama kesinlikle yönetimine karışmayacağız. Benim iki kızım var, onların da kulüp yönetmek gibi dertleri yok. Benim için önemli olan, bu tarihi değerin önemli yerlerde olması. Bana düşen yardım yapmak ve kalıcı gelir bulmak.”

ALKIŞLARLA UĞURLANDI
Dernek Başkanı Koray Akdoğan ve Gecekondu lideri Ali İmdat, Mansur Yavaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, Ankaragücü’ne kalıcı gelir sağlanması ve destek sözü için Yavaş’a teşekkür etti.

aybars1910
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 11:16

Biz bir şey söylemedik hocam kendisi söyledi bir çok açıklamasında.
Şampiyonlar Liginde olacak
Düzenli Gelir
Sponsor bulunacak

Aylardır defalarca görüşülmesine rağmen kolunu kıpırdatmadı. Bir futbolcu bile alınamayan geçen seneki Tuna icraatı, kendi şirketi sponsorluğu tekrarladığı söyleniyor.

Dün itibarıyla yasak kalkmadı ve bir mucize gerçekleşmez ise ligden düşüldü.

Aslan Sevda
1 ay önce - Sal 03 Eyl 2019, 11:45

Mansur destek olacagiz dedi. 5 aydir parmagini oynatmadi. Yaziklar olsun

aybars1910
1 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 00:29

Başımız Sağolsun, bu hafta değerli dostları yitirdik. Camiamızın Başı Sağolsun.

Goool Rifki
1 ay önce - Çrş 04 Eyl 2019, 00:41

Mansur Yavasin önünde zaman var onceliği Ankaragücü olmayabilir ki haklida paraların nerelere gittiği belli değil kimler cebini dolduruyoken kulüp borçlandıriliyor yonetim şeffaf değil MKE bile para vermiyor bankalar yapılandırma yapmıyor başkan aciklamiyo hicbirseyi ona göre herkes hain kötü kendisi suçsuz videosu var yasağı kaldıramazsak devam etmemizin gereği yok diye ee nerde istifa? Ankaragücü başkanı Mansur Yavaş değil arkadaşlar başkan Mehmet Yiginer ama sizler hala Mehmet yiginere tek laf etmiyorsunuz neyseki bizler herşeyin farkindayiz
#ankaragucunekayyumatansin

vozkan
1 ay önce - Prş 05 Eyl 2019, 18:53

Türk Futbolunun Efsane oyuncusu, Ankaragücümüzün Teknik Direktörü Metin Diyadin takımının başında..
Yolu açık olsun.

nuri06
1 ay önce - Prş 05 Eyl 2019, 19:11

Scarione antrenmanda görünüyor transfer edildi mi tekrardan bu Arjantinli?

Goool Rifki
1 ay önce - Cum 06 Eyl 2019, 11:26

Alıntı:
Scarione antrenmanda görünüyor transfer edildi mi tekrardan bu Arjantinli?

Transferi acamayinca son dakika da aldı efsane futbolcu Oscar scarione yi

vozkan
1 ay önce - Cum 06 Eyl 2019, 20:37

Güçlüler Malatya maçının hazırlıklarına aralıksız devam ediyorlar.

vozkan
1 ay önce - Cmt 07 Eyl 2019, 11:46

Alıntı:
MKE Ankaragücü - 13 saat ·
...
Kick Boks A Milli Takım antrenörü Halil İbrahim Akdoğan ve Avrupa Şampiyonu Milli Takım sporcularımız Esmanur Yılmaz ile Ülkü Sena Yılmaz, kulübümüzü ziyaret ederek Başkanımız Mehmet Yiğiner ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

sayfa 262
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET