Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Volkan
17 yıl önce - Sal 28 Oca 2003, 23:51
Bursaray (Bursa Metrosu) ile ilgili fotoğraflar ve haberler

Bursa uzaydan böyle görünüyor  

(+)

kırmızı - bitti
sarı - yapılıyor

Ahmet

17 yıl önce - Çrş 05 Şub 2003, 08:33

BENCE BURSA BELEDIYE BASKANI SAYIN ERDOGAN BILENSER'I BURSA METROSUNU GERCEKLESTIRDIGI ICIN COK TEBRIK ETMEK GEREKIR. ULKEMIZIN ICINDE BULUNDUGU COK AGIR EKONOMIK KRIZE RAGMEN 650 MILYON DOLAR GIBI BIR METRO ICIN COK OLMAYAN BIR PARAYA VE COK KISA BIR SUREDE BOYLE BIR OLAYI GERCEKCI DUSUNUREK HAYALE KAPILMADAN VE POPULIST OLMADAN GERCEKLESTIRMEK GERCEKTEN COK ONEMLI BIR OLAY. SAYIN BILENSER GERCEKTEN BURSA METROSU ICIN COK CABALADI KREDI BULABILMEK ICIN VE ANKARA'DAN DESTEK ALMAK ICIN. GONUL ISTERDIKI COK DAHA GUZEL BIR MODERN METRO OLSUN AMA ULKEMIZIN ICINDE BULUNDUGU SARTLARI DA UNUTMAYALIM. UMARIM ILERIDE ULKEMIZ GELISTIKCE COK DAHA GUZEL CALISMALAR OLACAKTIR. BEN YINE KRIZIN ORTASINDA BIR MUCIZEYE IMZA ATAN SAYIN BILENSER BIR BURSALI OLARAK MUTESEKKIRIM.

Ahmet

17 yıl önce - Cum 07 Mar 2003, 07:39
Bursaray Servis ve Yönetim Üniteleri

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Ahmet

17 yıl önce - Cum 07 Mar 2003, 07:51
Gökyüzünden Bursaray

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

messiah_haktan

17 yıl önce - Cum 07 Mar 2003, 15:21

(+)

Dedigimi anliyormusun?Bak yeni evlere,kalidirimlara ve yollara!Hatta ben kaldirimlara bayildim,ayni avrupa sitili,bisiklet yolu var,yolkenarinda kaldirimlar alcaliyor etc..!

Ahmet

17 yıl önce - Pzr 09 Mar 2003, 08:52

(+)

(+)

(+)

Ahmet

17 yıl önce - Pzr 09 Mar 2003, 08:58

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Ahmet

17 yıl önce - Pzr 09 Mar 2003, 09:04

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Ahmet

17 yıl önce - Pzr 09 Mar 2003, 09:10

(+)

(+)

(+)

(+)

messiah_haktan

17 yıl önce - Prş 12 Hzr 2003, 17:53

Söyleyimmmi sana niye o metro oraya yapildi!Cünkü o arazi bos,kolaysa yapsalardi yeri kazip insanlarin yogun oldugu bölelere!Kolaymi öyle tünel kazmak ve 2 en az 3 yil icinde kapatmak!Islerine geldi tabi dümdüz yere yolun arsina "metro hatti" yapmak!!Sözde Bursanin metrosu olsun iste!!

NO COMMENT

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara