Ana Sayfa 915 bin Türkiye Fotoğrafı
dmusa
3 yıl önce - Çrş 15 Arl 2010, 13:48
Konya-Belediye başkanlarımızın seçim öncesi vaatleri

Arkadaşlar 2009 yerel seçimlerinde askerde olduğum için Konya büyükşehir ve merkez ilçe başkanlarının ne gibi vaatler verdiğini bilmiyorum. Seçimden de yaklaşık 2 yıla yakın bir süre geçmiş olduğunu düşünürsek seçilen başkanlarımızın seçim vaatlerini yeniden bir hatırlamanın ve hatırlatmanın en doğal demokratik bir hak olacağını düşünüyorum. bu konuda görüşlerinizi bekliyorum.

ordprof
3 yıl önce - Çrş 15 Arl 2010, 16:47

başkan tramvayla zaferden kampüse bir gitsin ( boş vagonla gidip gelmek marifet değil )vatandaşın rahatını bir görsün !!!

a.tuna
3 yıl önce - Çrş 15 Arl 2010, 16:51

Eskiden Zafer'den Kampüs'e tramvayla 40-45 dakika arasında gidiliyordu, son günlerde 50 dakika ile bir saat arasında gitmeye başladı, ne oldu da bu süre 1 saati bulmaya başladı anlamış değilim.

dmusa
3 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 12:36

Bende belediye başkanlarımız Konya için acaba ne gibi vaatler vermiş olabilir diye merak ediyordum. ama hiç kimse yazı yazmadığına göre anlaşılan hiçbir vaat vermemişler veya verdikleri vaatlerin hiçbiri akılda kalmamış.
Demek ki fazla birşey kaçırmamışım.

ismail cemre
3 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 12:47

konya gibi marka bir şehirde modern tramvayların hizmet vermesi gerekir.almanya nın eskilerinden bıktık.eğer belediyenin mali gücü yoksa ihale ile özelleştirebilir.tramvayların yenilenmesini şart koşarak

Hakan Durmaz
3 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 17:58

Seçim öncesi dağıtılan broşürler vardı. Benim aklımda kalanlardan bir tanesi modern sebze hali idi. Proje fotoğrafıda basılmıştı. Mevcut halin şehir dışına taşınacağı yazıyordu. Şu ana kadar somut bir tek adım yok. Bir diğeri Mevlana kültür vadisi idi. Bu proje ile ilgili hakkını yemeyelim epey mesafe kaldedildi. Fakat bir türlü bedesten restore çalışması başlamadı. Kültür park çok güzel oldu ama neden bir yaya alt geçidi yapılmadı bilmiyorum. Broşürü eğer bulabilirsem diğer vaatleride yazarım.

yavuzz42
3 yıl önce - Prş 16 Arl 2010, 20:05

Vatandaşların organik meyvecilik yapabileceği 6 milyon da lık bir alanın hazırlanıp dağıtılacağından bahsetmişti. Hem hafta sonları değerlendirlecek hemde gelir elde edilebilecek bir proje olarak tanıtmıştı. Çok ilgimi çekmişti. Ama herhangi bir duyuru şu ana değin olmadı.

dmusa
3 yıl önce - Cum 17 Arl 2010, 15:09

Birde Selçuklu belediyesi seçim sonrasında (bu sene içinde olabilir) bilbordlara pazar alanlarının üstü kapatılacak diye bir reklam vermişti diye hatırlıyorum. bunu karatay belediyesi yapıyor ve son derece güzel bir uygulama.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET