Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

Lütfü Uysal
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 21:34

Tacettin bey, ne denek istediğimi anlamadınız! Sizi kim yaratmışsa o evladımızıda o yaratmıştır. Üzülmeyin, evladınızı bağrınıza basın, sevginizi gösterin ona. Şu ana kadar eşcinselliğin çaresi bulunmadı. Bi arkadaşın yazdığı gibi İsraillilerde bunu yapmıyorlar. Aksi halde musevilerde eşcinsel olmazdı. Eşcinsellik bi piyangoya benzer. Bugün size çıkar yarınsa sizi eleştirip dalga geçenlere!

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 21:40

Alıntı:
Eşcinsellik bi piyangoya benzer. Bugün size çıkar yarınsa sizi eleştirip dalga geçenlere!

Öyle olur Eeee insan Neoldum demiyecekmiş Neolacağım diyecekmiş Bugün dalga geçerler yarın Peruk takıp etek giyerler hiç bir şeyin Ne olacağı belli değil......

erdi12
11 ay önce - Cum 22 Eyl 2017, 00:02

Duaları bulamadım yardımcı olabilirmisin

Misafir ec2

11 ay önce - Cum 22 Eyl 2017, 06:20

İngiltere'de eşcinsel oranı yüzde 40 mı? Öyle olsa o toplum üreyemez

Tacettin Şenel

11 ay önce - Cum 22 Eyl 2017, 11:11

Alıntı:
Duaları bulamadım yardımcı olabilirmisin

7 defa Lut suresini bir kova suyun içine oku üfle sonra o suyla baştan aşşağıya yıkan Kötülüklerden Pisliklerden arınırsın sonra niyetini et Biiznillah kurtulursun Ama Niyet Ve Kalp çok önemli....

Misafir 9f4

10 ay önce - Sal 17 Ekm 2017, 09:30

Allahtan korkun ya belki bir umut deyip careler aramiyorsunuz daha engel oluyorsunuz tamam isteyenler tadavi olsun benim olumda ayni durumda nekadar aci cektiyini gece gunduz agladigini tabi onun onkatida ben perisan ve bitmis durumdayim biz hep care aradik oglum bunu hic kabullenmedi hep evlenip yuva kurmak cocuklari olsun istedi bu ne aci biliyormusunuz allah rizasi icin yardim edin bir kisi bile kurtulsa kar ben cok buyuk acilar cekiyorum cunku oglumun hayatindan ben oynadim kucukken onu kiz cocugu gibi yetistidim ama boyle kisiliyinden oynadigimin farkida deyildim ben hep diyorum bu allahtan gelen yaradilis deyil o cocugun kucukun basina gelen bir olay yada yetitirime tarzi ben en azindan benim oglumun bu yuzden boyle oldugumu biliyorum ne olur yardim edin oglum çok kötü bana yalvariyor anne beni öldür ben böyle yasamak istemiyorm diye cok cok acilar cekiyoruz sitenizde yazilariniza devam edin ben cahil bir anneyim bana dua edin siz nerdesiniz nasil yetise bilirim size

Misafir 36e

7 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 23:55

Escinsellikten Kızımı kurtarmak için ne yapmalıyım

yusuf lutfi

7 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 00:15

Alıntı:
Escinsellikten Kızımı kurtarmak için ne yapmalıyım

Allah sabır versin. Allah kurtarsın. Uzun ve meşakkatli yolunuz var.

Misafir 017

7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 00:14

Duygu ve düşünceler günah değildir hiç bir zaman olmadı. Allah bizleri hislerimizden ötürü günahkar saymaz...
Çok büyük bir sınav, çok büyük bir savaş nefis her zaman her yerde karşımıza çıkıyor. Bu sadece eş cinsellikte değil, herkesin bir imtihanı var... belki de en zor imtihanlardan birisi bu durum, özellikle de günümüzde ama fiile dönüştürülmediği surece günah olmadığı inancındayım..

Şu var fiili gerçekleştiren arkadaşlar arasında da kimin cehennemlik olduğunu Allah'tan başka kimse bilemez... kendinizi lütfen bu düşüncelere ve kalıba sokmayın.. DUA edin, ayakta kalmaya güçlenmeye çalısın.. Allah kullarına kaldıramayacağı yükü asla yüklemez. Ne kadar zor bir sınav olduğunun farkındaysanız, aslında ne kadar güçlü olduğunuzu da bilin ve bunu unutmayın.

Sizler gibi (eş cinsel) olmayabilirim ama bu sizin düşmanınız olduğumu da göstermez... Allah yardımcınız (yardımcımız) olsun. Şeytanın yaptığı şeyi yapmayın, yapmayalım. Cehenneme insan kazandırmak kolaydır, önemli olan cennete insan kazandırabilmektir. Sevginizi ve dualarınızı, korkunuz ve cehaletiniz yüzünden bu insanlardan esirgemeyin.

Misafir e24

7 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 06:18

Eşcinsellik bir hastalık değil tercihtir. Hastalık olmayan bir şeyin tedavi olmadığı için eşcinselliğin de bir tedavisi yoktur.

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET