Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 34

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

Misafir 210

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 19:45

tacettin hocam allah öyle yaratmış haşa allahın yarattığına itiraz mı ediyosun ki değiştirmeye çalışıyosun

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 19:45

Alıntı:
Ucurumdan atin o halde

Öyle olmuyor Malesef hele bir çocuğunun torunun başına gelsin ozaman daha iyi anlarsın......

Abdullah Egemen
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:02

Ben hastalık olduğuna ya da doğuştan geldiğine inanmıyorum.

Bu tarz insanların çocukluklarında muhtemelen bir cinsel saldırı veya aşırı anne muhafazası sözkonusudur.

Bu tarz eğilimleri olan beş on öğrencim oldu. Çoğunun evinde anaerkil bir hiyerarşi sözkonusu. Bir tanesi de küçükken komşusunun tacizine uğramıştı.

Evde anne baskın olan erkek çocuklar nispeten bu eğilimdeler.

Allah kimseye bu tarz bir sınav yaşatmasın.

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:16

Alıntı:
tacettin hocam allah öyle yaratmış haşa allahın yarattığına itiraz mı ediyosun ki değiştirmeye çalışıyosun

Ben Üzerime düşen görevi yaptım artık İçim Rahat Babasının yapmadığını yaptım Teyzeside çok yardımcı oldu bundan sonra artık kendi bilir İster Eşcinsel olsun İsterçift cinsel Artık yapabileceğim birşey yok elimden birşey gelmiyor ama neolursa olsun Namuslu olsun Öteyandan kalkıp sokaklarda Eşcinsellik Travestilik yaparsa beni Hayatından silsin ve gözüme görükmesin Reddederim.....

Misafir 803

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:16

Ben bir Eşcinselin. Tartışmamınız o kadar saçma ki herkes kendi düşüncesini doğru sanarak yazmış. Bu durum o sizin dışardan baktığınız kadar kolay kabul edilecek bir konu değil. 23 yaşındayım hergün hergün bu durumu düşünüyorum. Eskiden çok ağlardım. Kabul etmiyordum. Ben sapık değildim . Ama aşıktım. Hala da aşığı. Kime bana sen nefsin için seviyorsun demesin. Diyemezde. Zaten. Anne Babayla Yada tercih meselesi diye bakanlar. Vazgeçin bu saçmalıklardan. Doğuştan değilde Küçükken yapılan yanlış bir eğitimden olabilir. Ama bir ailede biri eşcinselken diğer çocukları kaba saba biri olabiliyor. Daha sonra kattiyen tercih meselesi değil. Kim bu kadar kınanmak ister ki. Kim dışlanmayı tercih eder. Eğer tercih meselesiyse de söyleyin tercihlerinize bir gecede kadınları istesin diyorum bende. Çok insanla konuştum tartıştım açıkcası escinseller harama bulaştıkları vakit doyumsuzlaşıyor . Harama uzananda bir daha çıkamıyor. Çok sıradanlaşıyor. Artık inandığı gibi yaşıyor. Ve şunu rahatlıkla söyleye bilirim Dindar insanlarda eşcinsellik çok çok daha fazla. Bu dini kötülemek için uydırduğum birşey değil . Ben bildiklerimi gördüklerimi söylüyorum. Büyük bir vicdan azaba tövbe ama çok değil 3 gün sonra yine aynı günahlar. sizler eşcinselleri İstanbulda rezillik sergileyerek mübarek ramazan ayında Onursuz yürüyüş düzenleyen iblis ve kadın kılıklılarla karşılaştırmamalısınız. Onların özgürlükleri cinselliği sokakta yaşamak evlilik hakkı verilmesine gerek yok. Çünkü hepsi birbirini aldatacaktır. Seni çok seviyorum çok iyi birisin diyenler birkaç saat sonra öyle değişiyor ki. Bir ruhsal hastalık bu . Sağlıklı karar nile veremiyoruz ne yazik ki.

Gokhan Bayraktar

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:23

Alıntı:
Bu tarz insanların çocukluklarında muhtemelen bir cinsel saldırı veya aşırı anne muhafazası sözkonusudur.

Ingiltere`de her 10 kisiden 4`u gey. Erkek/Kiz inanilmaz derecede yuksek bir oran var. Ki burada aile icinde anne baba sevgisi olan pek insanda yok. Etrafimda tanidigim geylerin cogunun gecmisinde yasanmis bazi sorunlar var. Kimi tacize ugramis, kiminin anne babasi ayrilmis, cogu siddet gormus ve bir cogu da zor sartlar altinda yasamiz kisiler. Hemen hemen hespi de anne ve babasini pek goren dusunen insanla degil. Cocuklukta yasanan olumsuz olaylarin disavurumu diye dusunuyorum.

osman yörükoğlu
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:25

Alıntı:
Ucurumdan atin o halde   

Adam derdine derman arıyor şunun dediğine bak.Sen de öyle olsaydın görürdüm maytap geçmeni.

fistanlı
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 20:28

Çok zengin gününü gün eden insanlarda esçinsel oluyor. Her eşçinsel tacize uğrasaydı nolurdu bu ülke. Türkiye de eşçinselliğin çokluğun gün yüzünde 30.bin kişi istanbulda dünyanın enbüyük onur yürüyüşünü düzenlemişti. Bir filmde Bunu İsrail'in Dünya ya yaydığını ve hristiyanları ve müslümanları bu şekilde yok edeceklerini görmüştüm. Cumartesi Avcısı Adlı filmde

Gokhan Bayraktar

1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 21:27

Alıntı:
Adam derdine derman arıyor şunun dediğine bak.Sen de öyle olsaydın görürdüm maytap geçmeni.

Adam dedigin kisi trolun teki. Anlattgina da inamiyorum sayin avukat yoruk!

Björn Ironside
1 yıl önce - Sal 01 Ağu 2017, 21:30

Yazık kimin çocuğuysa

sayfa 34
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 33343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET