Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 33

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

İbrahim A
1 yıl önce - Cmt 24 Arl 2016, 12:45

rusyada eşcinselliği ağıza almak bile yasak ama biz bu konu hakkında başlık açarak bunun gündemde olmasına katkı sağlıyoruz. bu başlık silinmeli ki eşcinsellik daha az gündemde olsun.
eşcinselliğin en çok görüldüğü ülkeler siyasi liberalizmi benimsiyen ülkeler.
aslında dünyanın her yerinde oransal olarak eşcinsellik hemen hemen aynı ama siyasi liberal ülkelerde haddinden fazla özgürlük olduğundan ortada daha çok gözüküyorlar. bence bu iyi değil.

mehmet 11
1 yıl önce - Cmt 28 Oca 2017, 08:00

Bu tip bir hastalıktan kurtulmak isteyenlere Allah (cc) yolunu açık etsin.İnşallah tedavi olurlar.

Misafir 41b

1 yıl önce - Pzr 23 Nis 2017, 00:03

Bende gym ama kurtulmak kimseye söyleyemiyorum

Tacettin Şenel

1 yıl önce - Pzr 23 Nis 2017, 00:14

Alıntı:
Bende gym ama kurtulmak kimseye söyleyemiyorum

Bencede kimseye söyleme Allah yardım etsin zor birşey......

Misafir 980

11 ay önce - Sal 25 Tem 2017, 12:59

Escinsellik dogustan olan bir sey degildir bu sadece homolarin kendilerini topluma kazandırmak icin uydurduklari bir yalandir, aksini ispat edebilecek hic bir tibbi delil de yoktur.
Tedavi icin once saglikli beyine sahip olmalari lazim

Simsiyah 1 2
11 ay önce - Çrş 26 Tem 2017, 12:38
iyi günler.

daha anne karnında x ve y kromozomlarının birleşmesi esnasında babadan gelen genler çinsiyet belirleyicidir bu aşamada bir dışarıdan bir etki söz konusu değildir
bir tedavisi var diyenler yalan söylemektedir.

Misafir 4fa

10 ay önce - Cum 28 Tem 2017, 16:43

Duğaların ismi ve tarifini yazarmısız rica etsem

Lütfü Uysal
10 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 19:28

Dualarla eşcinsellik tedavi edilemez. Tek tedavi yöntemi, eşcinselliği kabul edip onun usulu ile yaşamak. Aynı zamanda toplumumuzu bu konuda aydınlatmak. Eçcinselliği, Allah kullarına bir dert veya yük paketi olarak beraberlerinde verir ve eşcinselleri dener. Aynı zamanda homofoblarıda dener. Eşcinsel bu dert paketiyle ve homofobta kini ile hayatlarını nasıl zaptederler? Allah bizi bu durumla beraber yaşamımızda tekamul etmemizi ister. Tekamul demek en üst noktaya ermek. Eğer bu hayatımızda tekamul edebilirsek ruhlar aleminde bir üst düzeye geliriz. Aksi halde tekrar doğarız ve yeniden verilen görevleri yerine getirmekle uğraşırız. Bu dünyadaki asıl görevimiz birbirimize sonsuz sevgi ve saygı göstermek. Lütfen Allahın işine karışmayalım. O neden bi kulunu gay, lezbiyen veya trans yarattığını çok iyi biliyor. Biz onun yarattıklarını eleştirmek saygısızlık etmek ne haddimize! Aksi halde günahkar oluruz.

Tacettin Şenel

10 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 19:41

Alıntı:
Dualarla eşcinsellik tedavi edilemez.

Asıl Doktorlarla Eşcinsellik tedavi edilemez Benimde yakınımda bu rahatsızlıktan var Çok Pisikiyatrilere götürdüm kendi ellerimle anca paramız gitti İlaç verdiler olmadı Altı ay kadar iki haftada bir iğne yaptılar oda olmadı sonra Psikologa götürdüm 8 seans kadar tedavi gördü seans başı 150 tl oda olmadı En son Hocaya götürdüm çocuğun içinde cin var dedi onada 400 tl para verdim cin çıktı cocuk hala düzelmedi Güzelyalıda Medyum semayı Met ettiler Ona götürdüm büyü var dedi 250 tl ona verdim büyü bozuldu çocuk yine düzelmedi Türbeye Yatıra götürdüm oda fayda etmedi Geçtiğimiz Ay KABE ye götürdüm şimdi biraz iyi oldu gibi......

Gokhan Bayraktar
10 ay önce - Sal 01 Ağu 2017, 19:42

Ucurumdan atin o halde

sayfa 33
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 3233343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET