Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
« önceki   12345 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

Okan Yayla
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:48

Alıntı:
Fransiz ihtilalinin bulusu milliyetciligin tedavisi Albert Einstein´a göre yanlizca cocukluktan cikmak ve büyümektir!

Fakat baslik konusu bu degil, lütfen konuyu sulandirma cabasina girmeyelim!

Figen hanim´in verdigi baslikta konu bir bilim adamimiz tarafindan detayli bir sekilde aydinlatiliyor!

Ingilizlerin, Fransizlarin, Almanlarin icinde de milliyetciler var ama onlar sadece Turklugu hastalik olarak goruyorlar. Madem hastaliksa niye tedavi edemediler kendine Turk diyen insanlari?

osmancık
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:54

Bu sitenin ne yazari belli, ne dualarin anlami belli, ne kime uygulandigi belli.
Ben de bir site acayim bu duayi okuyanin %100 arabasi oluyor diye, mantikli mi?

Not: empati yaparak bazi ifadeleri kaldirdim.

En son osmancık tarafından Sal 14 Arl 2010, 00:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Hüseyin Fehimoğlu
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:57

Alıntı:
Bu dediklerinize gore tum genclerimiz gunahkar o zaman (!) Komik olmayin

Konu hakkında yeteri kadar bilginiz yok galiba Okan Bey

Ayrıca insanlar günah işleyebiliyor .Bu hoş bir şey olmamak ile beraber ''insan'' için normal bir durumdur.İnsanlar günah işleyebiliyorlar.Hangimiz ne kadar günahsısız?Önemli olan bunu bilmek ya da farkında olmak ve pişman olup bundan sonra daha dikkatli olmak lazım.

Yoksa insanoğlu hata yapabilir.

Dinimizi biraz araştırınız

Ayrıca site pek güvenilir gelmedi bana. İşin ehli oldukları şüpheli.Site ile olacak işler değil böyle önemli konular.

Sadece fikir elde edilebilir ancak tedavi bir site ile olacak birşey değildir.Böyle zor bir konuda

En son Hüseyin Fehimoğlu tarafından Sal 14 Arl 2010, 00:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

osmancık
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:00

Alıntı:
Osman bey, ukala örnekleriniz artık yüreğimi daraltıyor.

Allah Aşkı için !! .. insanın ruhu için yarayabilecek olan bir dua'nın eurovision ve arabayla ne alakası olabilir. !! Gina geldi gerçekten .. siz akıllı bir insansıniz böyle absürd örnekler vererek başlığı sulandırmayın .. bunu her daim yapıyorsunuz. Size kırgınım bu konuda .. yeter artık ..

Oncelikle bu sozleri kabul etmiyorum.
Ikinci olarak da sizi empati yapmaya davet ettim.

Sizin mantikli oldugunuzu dusunerek mantiginiza hitap etmeye calistim.
Anonim birisi bir site acsa icine dualar koyup %100 kesin sonuc derse inanacaksaniz eger, buyrun devam edin..

Okan Yayla
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:03

Homofobi bir hastaliktir ve bu sitede cok homofobik var gibi

Tevfik Akdora
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:04

-Mesleğiniz nedir?
-Ben Uzman Gayologum.
-Hmm. Behlül kaçar.

En son Tevfik Akdora tarafından Sal 14 Arl 2010, 00:06 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

serkanvmp
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:05

Alıntı:

Allah Aşkı için !! .. insanın ruhu için yarayabilecek olan bir dua'nın eurovision ve arabayla ne alakası olabilir. !! Gina geldi gerçekten .. siz akıllı bir insansıniz böyle absürd örnekler vererek başlığı sulandırmayın .. bunu her daim yapıyorsunuz. Size kırgınım bu konuda .. yeter artık ..

Beyefendi alınmayın ama bu başlık açıldığı an yeterince suluydu zaten. Dua ile eşcinsellik tedavisi diye bir başlık açıp sonra bunun sulandırılmamasını istiyorsunuz.

fatih civelek
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:11

Alıntı:
Beyefendi alınmayın ama bu başlık açıldığı an yeterince suluydu zaten. Dua ile eşcinsellik tedavisi diye bir başlık açıp sonra bunun sulandırılmamasını istiyorsunuz.

Cevap hakkı doğdu.. ve bu son savunmamdır !! Konuyu anla(ya)mayanlar için.

Dualarlarla eşcinselliğin tedavi edilip edilemeyeceğine inanıyor musunuz, inanmıyor musunuz?

Soru bu .. Dinine daha çok sahip olan, ya da daha çok dinine sarılan bir insan duaların gücüne inanır. Ayrıca bu konuda daha çok manevi ilimden ziyade zahiri ilme inandan da inanmıyor olacaktır. Herkesin (ankette olduğu gibi) seçimine saygımız var. Bu konuda hemfikiriz diye düşünüyorum.

Konuyu Eurovision'a çekmeye ya da getirmeye gerek yok .. Adamlar bir site açmış ve bir hizmet sunuyorlar ve bunu Allah rızası için yapıyorlar. Aynı siteye yorum yazan vatandaşlar gibi anonim kalmak istiyorlar .. bu kötü birşey mi?

Size absürd geliyorsa tamam .. birşey demedik .. eyvallah .. ama benim hobi ve ilgi alanlarımı kullanarak / suistimal ederek empati yapmayı kabul etmediğımi bildirmek isterim. Ben bugüne kadar bu sitede hiç kimsenin birşeyini suistimal ederek empati yapmadım yapmamda !! NOKTA !!

Saygılarımı ve sevgilerimi tüm üyelere sunarım.

İ.Hakkı Erdoğan
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:18

Alıntı:
Hastalık mıdır değil midir, farklı görüşler var. İnsani Değerler ve Ruh Sağlığı Vakfı Başkanı Prof. Dr. Nevzat Tarhan konu ile ilgili yaptığı açıklamada "hastalık" olduğunu belirtmiş :

Kazıklı Voyvoda'yı Sırp Komutan zanneden birisi ülkemizde maalesef Profesör olabiliyor, bu birinin yazıları da referans olarak gösterilebiliyor.Gerçekten enteresan bir durum.

okayilkiz
7 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 00:18
ESCINSELLIGI HASTALIK GIBI GOREN HOSGORUSUZ ZIHNIYETIN TEDAVIYE IHTIYACI VAR ASLINDA.

ESCINSEL KENDINDEN VE CINSEL SECIMINDEN MEMNUNSA NIYE TEDAVI OLMAK GEREGINI DUYSUN?

TECAVUZUN, ENSESTIN, OGLANCILIGIN YAYGIN OLUP KONUSULMADIGI, SAKLANDIGI, TABU GIBI GORULDUGU BIR TOPLUMDA TABII KI ESCINSELLIK DE YAYGIN OLACAKTIR. ULKEMIZDE OGLANCILIGIYLA OVUNEN, NAM SALMIS SEHIRLER VE YORELER OLDUGUNU BILIYORMUYDUNUZ?

HER FIRSATINI BULDUGUNDA ESCINSEL ILISKIYI GERI CEVIRMEYEN, UC- DORT COCUK BABASI, MUHAFAZAKAR AILE BABALARININ SAYISI SIZCE KACTIR TURKIYEDE? YA KIZLAR VE KADINLAR ARASINDA YAYGINLASAN LEZBIYENLIK?

OSMANLIDA OLUP DA KONUSULMAYAN, SARAY OGLANCILIGI, DEVSIRMELIK VE HAREM LEZBIYENLIGINE NE DERSINIZ? KAPILARI KAPALI OLAN VEYA OLMAYAN HER TOPLUMDA VAR.

ESCINSELLIK SONRADAN EDINILEN BIR KULTUREL VE SOSYAL BASKI VE CARPIKLIKTAN KAYNAKLANABILDIGI GIBI (AFGANISTAN VE DIGER ISLAM ULKELERI) AVRUPA VE BATI KULTURUNDE GORULDUGU GIBI KISISEL BIR SECIM DE OLABILIYOR, HASTALIK DEGIL.

En son okayilkiz tarafından Sal 14 Arl 2010, 00:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET