Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
« önceki   123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

ali dostbey
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:33

Escinsellik kesinlikle bir hastaliktir...(psikolojik...), bir insanin escinsel olmasinin baslica nedenlerinden; onun cocukluk yasantisi, toplumsal iliskisi ve en onemlisi aile yasantisi,yapisi, iliskileri, problemleri...olarak siralayabilirim, bu benim kendi dusuncem katilirsiniz katilmazsiniz...

fatih civelek
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:36

Alıntı:
Ben eşcinsellik bir hastalıktır veya değildir diyebilecek bilgi birikiminde biri değilim.Ancak hastalık kabul edersek bir hastalığın dua ile geçebileceğine inanmak saflıktır.Kanseri de dua ile tedavi edebilir miyiz acaba?

Süleyman a.s. için kavmı yalvarıp yakardıktan sonra yağmur duası için çıkmıştır. Dağın tepesinde ilk duası Rabbim beni affet olmuştur. Tüm peygamberlerimizi duaların Allah katında kabulu olabilsin diye öncelikle günahları için mağfiret dilemişlerdir.

Dua'nın ne kötü birşeyi olabilir ki .. duaların sahibi Allah değil midir? Bu siteyi açan insanlar hizmet sunmak istemişler ve sunuyorlar. Kötü bir tarafı olamaz. Bugün Türkiye'de herşey ama HERSEY konuşuluyorsa bunu da konuşabiliriz.

Bırakın insanlar denesinler .. zararı mı var .. nazar dualarına inanacağız da bir duaların tedavi edebilecek güce sahip olabileceklerine neden inanmayalım. Var mı böyle ikilem. (sözüm meclisten dışarı). Adamlar ücret alsalardı, o zaman Allah'ın dualarını satmış olurlardı .. yöntem yanlış değil bana göre.

Hastalıktır ya da değildir .. zaten ilk mesajımda mevcut başlık linkleri aktardım. Orada bu konu çokça tartışılmıştır. Bırakın bu başlıkta dualara olan inanç ya da olmayan inanç tartışılsın.

Teşekkûr ederim.

Ertan Akyüz
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:44

Alıntı:
Hastalık olmayan bir şeyi nasıl tedavi edeceksiniz ki?

Bunun bir piskolojik bir rahatsızlık olduğuna hiç şüphem yoktur ! Hatta kuran da açıklaması var !
Allah demiştir ki ;"Hiç şüphe yoktur ki biz insanları bir kadın ve bir erkekten yarattık !"
Yani Ya kadın ya erkek ikisinin ortası diye bişey yok ! Ayrıca Eşcinsellik bana göre karşı cinse tecavüzden daha günah !
Valla ben bildiklerimiz yazdım ! Günahı sizin boynunuza diyor bu konuya fazla girmek istemiyorum!

erkanyure

7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:46

Alıntı:
Dua'nın ne kötü birşeyi olabilir ki

Fatih Bey, tabii ki dua etmenin kötü bir yanı olamaz. Hatta bazı durumlarda insanlara güç ve motivasyonda sağlayabiliyor. Ama burada durum farklı! Çünkü bu girişimde bulunanlar, eşcinselliği bir hastalık olarak gördükleri için daha baştan ters köşeye yatmış oluyorlar. Bu düşüncede olan kişiler, eşcinsel olarak tanımlanan bu kişilere nasıl yardımcı olabilirler ki? Yaklaşımları daha baştan yanlış.

osmancık
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:51

Alıntı:
Ayrıca Eşcinsellik bana göre karşı cinse tecavüzden daha günah !
Valla ben bildiklerimiz yazdım !

Dini konularda iskembeden fetva vermemek lazim.
Once 'bence' deyip sonra da bildiklerimi yazdim demeyin.

Herkes bildigini yaziyor zaten bilmedigini yazan var mi?

Escinselligin ispatlanmis bir tedavisi yok ayrica hastalik olarak kabul edilmiyor.
Kisi zenci olmasindan rahatsiz olabilir ama bu zenciligin hastalik oldugunu gostermez.
Kimligi ile sorunlari oldugunu gosterir ki asil hastalik olan kismi budur.

Site cok amator yahu.
Msn Turkcesi ile yazilmis ve ne kimin yazdigi belli ne kaynagi belli.
Bir de %100 tedavi yazmislar. Allah sizi top etmesin

En son osmancık tarafından Pts 13 Arl 2010, 22:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Okan Yayla
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:52

Niye bu kadar tepkilisiniz escinsellere karsi?

Hüseyin Fehimoğlu
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:57

Alıntı:
Fatih Bey, tabii ki dua etmenin kötü bir yanı olamaz. Hatta bazı durumlarda insanlara güç ve motivasyonda sağlayabiliyor. Ama burada durum farklı! Çünkü bu girişimde bulunanlar, eşcinselliği bir hastalık olarak gördükleri için daha baştan ters köşeye yatmış oluyorlar. Bu düşüncede olan kişiler, eşcinsel olarak tanımlanan bu kişilere nasıl yardımcı olabilirler ki? Yaklaşımları daha baştan yanlış.

Fatih Bey konu yaklaşım şekli ise bir doktor grip hastalığına nasıl yaklaşabiliyor ise o şekilde yaklaşılır.

Alıntı:
Escinselligin ispatlanmis bir tedavisi yok ayrica hastalik olarak kabul edilmiyor.

Şimdi ispat edilirse bu hastalık mı olacak?

Öncelikle bir hastalığın tedavisi olması için o durumun hastalık olarak görülmesi gerekmektedir.

Yani önce teşhis sonra tedavi gelir.

Bir de herşey denenmiş mi ki tedavisi yok acaba?

Alıntı:
Niye bu kadar tepkilisiniz escinsellere karsi?

Dinimizce tecavüz büyük günahtır. Yabancı bir kadına şehvetle bakmakta büyük günahtır.

Haram yani.

Şimdi böyle düşünecek olur isek karşı cins bile olmayan biri ile yapılacak bir evlilik ya da ilişki bu saydıklarımından kat ve kat üstünde günahtır.

Tepki budur.

En son Hüseyin Fehimoğlu tarafından Pts 13 Arl 2010, 23:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

osmancık
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:00

Alıntı:
Öncelikle bir hastalığın tedavisi olması için o durumun hastalık olarak görülmesi gerekmektedir.

Yillarca hastalik olarak goruldu. Artik gorulmuyor.
Dolayisiyla hastalik olarak gorulmedigi icin tedavisi bulunamadi yonundeki teziniz yanlis.

Gayoloji ne oluyor? Gay bilimi mi

erkanyure

7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:03

Alıntı:
Gayoloji ne oluyor? Gay bilimi mi

-Gayoluyoji?
-Hayır!
-Tamam, geç!

toygar35
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 23:05

Böyle abuk subuk başlıklardan ötürü siteden soğuyacağız neredeyse?! Allah aşkına, eşcinselliğin hastalık olmamasını bir kenara koydum, dualarla tedavi etmek üzere "sanal ortamda" kurulmuş bir siteyi herkes inanır inanmaz düsturuyla tartışmaya açmak aklın mantığın neresinden geçiyor?
Ne olduğu belirsiz rakamlar paylaşarak inandırıcılık katma çabası da tuz biber!
Allah aşkına eşcinselleri de, duaları da rahat bırakın yahu? Homofobinin en çok homoseksüellerde ortaya çıkan bir durum olduğunu sağır sultan duydu

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET