Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..
123 ... 343536   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

Eşcinselliğin dualarla tedavi edilebileceğine ..
inanıyorum 19.5%  19.5%  [64]
inanmıyorum 64.9%  64.9%  [213]
bil(e)miyorum | ortada kaldım 15.5%  15.5%  [51]
Toplam Oy : 328

fatih civelek
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:25
Eşcinselliğin Ücretsiz Tedavisi ..

Eşcincelliğin Tedavisi .. Gayoloji

Wowturkey forumlarında konu ile ilgili mevcut başlıklar;

Batı medeniyetinin sosyal çöküşü : Eşcinsellik - 29.12.2004
Batı medeniyetinin sosyal çöküşü : Eşcinsel evlilik - 29.06.2010
Diyanet, Eşcinselliği Tartışmaya Açıyor - 20.04.2009

(+)

Kendisine çeki düzen vermek ve bunu içtenlikle isteyen vatandaşlar için oluşturulmuş bir site. Ücretsiz tedavi yöntemi sunuyorlar(mış) .. herkes inanır inanmaz .. ama rakamları paylaşalım.

Alıntı:
Tedavimiz islami bir yöntemdir. dua ve bazı sureler ile yapılmaktadır.
Tedavi süresi minimum 1 hafta sürmektedir.
Tedavi tamamen ücretsizdir.

Referanslar : : http://www.gayoloji.com/

Türkiye : 158 Kişi
Saudi Arabistan : 46 Kişi
Dubai : 6 Kişi
Almanya : 6 Kişi
Yemen : 4 Kişi
Suriye : 6 Kişi
Ürdün : 4 Kişi
Kanada : 7 Kişi
Sudan : 3 Kişi
Avusturalya : 1 Kişi
İngiltere : 5 Kişi
Bulgaristan : 3 Kişi
Rusya : 3 Kişi
Türkmenistan : 4 Kişi
İran : 3 Kişi
Irak : 2 Kişi
Hindistan : 4 Kişi
Belçika : 1 Kişi
Hollanda : 3 Kişi
Yunanistan : 1 Kişi
Kıbrıs : 4 Kişi
İtalya : 1 Kişi

Yorumlar sayfasından bir vatandaşın yorumu ve tüm yorumlar anonim;

Alıntı:
merhaba
bişey sorucam benm durumumnda kişilerde vardır eminim..ben bisexüelim ama nefret ediyorum bu şekilde olmaktan…fakat bi erkekten hoşlandığım zaman günahta olsa kötü iğrenç bişeyde olsa onu gördüğümde bunları hiç düşünmüyorum,o an sadece gözümde o oluyor…yani demem o ki,ben içimde hala o erkeğe sevgi varken onu cinsel olarak arzularken,fakat ne kadar çelişse de aynı zaman da istemezken,bu duaları okumam faydalı olur mu?? bu beladan kurtulmak istiyorum..yani haşa haşa tövbe tövbede ALLAH’ı kandırmak gibi geliyor bana…ALLAHım beni affetsin yarabbim ama hem istiyorum hem istemiyorum…böyle bi samimietsizlikte duam makbul olur mu? bunu merak ediyorum….inşallah anlatabilmişimdir…şimdiden teşekkürler..

Tedavi olmak isteyenler için ilginç bir site gerçekten. Toplum olarak ne haldeyiz ne halde değiliz. Bu site bana göre faydalı ve dualara da inanan birisi olarak bu siteyi tanıdığım ve bu durumda olan arkadaşalara yolladım. Biz de bu siteyi (eğer duaların gücüne inanıyorsak) yardım amaçlı yayalım.

Tadavi linki burada : http://www.gayoloji.com/escinselligin-tedavisi/

saygılarımla
fatih civelek

En son fatih civelek tarafından Pts 13 Arl 2010, 22:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

balboa
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:34

Hastalık olmayan bir şeyi nasıl tedavi edeceksiniz ki? Ayrıca kendine çeki düzen vermek ne demek acaba?

Aman allahım sene 2010 ve bazı insanlar eşcinselliği hala resmen bir hastalık statüsüne koyuyorlar, üzücü! Bide ücretsizmiş...

+emre
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:38

Zenciliği veya çerkezliği de tedavi eden bir sisteminiz var mıdır acaba?

Emre Yener
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:38

Eşcinselliğin tedavisi dualarla olacak iş değildir ayrıca tıp çare bulamamış. eşcinsellik bir ruh halidir . yani biyolojik olarak erkek veya kız fakat ruhen hemcinslerine arzu duyarlar. biraz genetik biraz tercih meselesidir. tercih altında mutlaka yatan sepepler vardır . özenti , hastalık... vs filan değildir. ben böyle olduğunu düşünüyorum

ömer
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:48

Alıntı:
Zenciliği veya çerkezliği de tedavi eden bir sisteminiz var mıdır acaba?

Asil ben bu soruyu soranin tedaviye ihtiyaci varmi diye soruyorum kendime.

+emre
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:53

Alıntı:
Asil ben bu soruyu soranin tedaviye ihtiyaci varmi diye soruyorum kendime.

Sağlığım yerinde, teşekkür ederim. Söylemeye çalıştığım şey, hakaret edilmeden de anlaşılabilir diye düşünüyorum, homoseksüellik bir hastalık değildir, bunu iddia etmek aynı şeyi bir etnisiteye yönelttiğinizde de olacağı gibi hakarete girer.

İ.Hakkı Erdoğan
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:53

Dünyanın önde gelen otoritelerinin hastalık olarak kabul etmediği bir durumla ilgili olarak böyle bir başlık açmak bence yanlış olmuş.Bu sağlık otoriteleri tarafından hastalık olarak kabul edilse bir tedavi metodu zaten ortaya konulur ama böyle bir durum yok.Bilimin bu şekilde yaklaştığı bir konuya dini yorumlarla ulaşılan 'hastalık' tanısı ise kişiden kişiye değişir.Bugün biri eşcinselliğe dini yorum ile hastalık derse, başka biri de Allaha inançlı olmaya kendi Allaha inanmadığı inanç sisteminin yorumuyla hastalık/sapıklık diyebilir.O zaman bunun önünü almak mümkün olmaz.

Ayrıca bu site yaklaşımının yanlışlığının ötesinde kendi içinde kavram kargaşası yaşamaktadır.

Alıntı:
Eşcinsellik Hastalıkmıdır ?
Hayır eşcinsellik hastalık değildir. eşcinsellik cinsel yönelimdir. ama bunun sebebide şeytani varlıklardır.

Site eşcinselliğin hastalık olmadığını kabul ediyor ama tedavi edildiğini söyleyebiliyor.Hastalık olmayan bir şey nasıl tedavi edilebilir?

Ayrıca bir cinsel yönelimin şeytani varlıklar tarafından kaynaklandığını da söyleyerek iyice zıvanadan çıkıldığını net biçimde göstermektedir.

Ben eşcinsellik bir hastalıktır veya değildir diyebilecek bilgi birikiminde biri değilim.Ancak hastalık kabul edersek bir hastalığın dua ile geçebileceğine inanmak saflıktır.Kanseri de dua ile tedavi edebilir miyiz acaba?

Yok hastalık değilse neyi tedavi ediyoruz?Hastalık olmayan bir şey tedavi edilir mi?

Bu site ve bu siteden medet uman insanlar maalesef mantıken çöküntü yaşamış kimselerdir benim gözümde.Çünkü bu site ve taşıdığı misyon mantıklı temellere oturmamaktadır.

erkanyure

7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:57

Bizde bir söz var "Olmayacak duaya amin denmez" derler. Bu söz tam bu tedaviye uygun bence. Duayla eşcinsellik tedavi ediliyor, ilginç :)

Hüseyin Fehimoğlu
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:04

Alıntı:
Hastalık olmayan bir şeyi nasıl tedavi edeceksiniz ki? Ayrıca kendine çeki düzen vermek ne demek acaba?

Aman allahım sene 2010 ve bazı insanlar eşcinselliği hala resmen bir hastalık statüsüne koyuyorlar, üzücü! Bide ücretsizmiş...

Hastalık olmadığını nerden çıkarıyor sunuz?

Bu bir hastalıktır.Ruhsal ya da fiziki. Bizi yaratan Allah (c.c.) 2 cins olarak yarattı . Bunun dışında bir durum hastalıktır. Hemde büyük bir hastalık.

Niçin bunun hastalık olduğuna inanlara şaşırıyor sunuz? Bunun hastalık olduğu hem de büyük bir hastalık olduğu birçok kişi tarafından ifade ediliyor.

Siz inanmaya bilirsiniz.Şaşırada bilirsiniz. İnsanları bu şekilde küçümsemeye hakkınız yoktur.

Alıntı:
Eşcinselliğin tedavisi dualarla olacak iş değildir ayrıca tıp çare bulamamış. eşcinsellik bir ruh halidir . yani biyolojik olarak erkek veya kız fakat ruhen hemcinslerine arzu duyarlar. biraz genetik biraz tercih meselesidir. tercih altında mutlaka yatan sepepler vardır . özenti , hastalık... vs filan değildir. ben böyle olduğunu düşünüyorum

Açıkçası bende araştırma yapmadım ama bunun büyük bir ruhi bunalım olduğunu düşünenlerdenim.

Ruhu da tedav edebilecek en iyi yöntem duadır.Şu an ki ''modern'' batı dünyası genelde işin madde boyutunda.

Yalnız her dua kabul olmaz.Duayı kabul edecek Cenab-ı Hak'tır. Duanın da şekilleri yapılış tarzı ve çeşitli dualar vardır.

Yani bu tür hastalıklar hakında bilgimiz çok olmadığı için bir bilenden yardım almak gereklidir.

Site ne kadar ? yardımcı olur bilemiyorum. Bu tip bir hastalıktan kurtulmak isteyenlere Allah (cc) yolunu açık etsin.İnşallah tedavi olurlar.

En son Hüseyin Fehimoğlu tarafından Pts 13 Arl 2010, 22:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Karaman Ahmet
7 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 22:24

Alıntı:
LUT KAVMİ VE YIKILAN ŞEHİR

.

http://www.kavimlerinhelaki.com/lutkavmi.html

Dinimiz Islam kitabimiz Kuran´i Kerim ise, Kuran´da yazan Lut kavminin helakinada inanmak her müslüman icin sarttir....Kuranda es escinsellik cirkinlik, azginlik, sapiklik olarak nitelendiriliyorsa, ve bir kavmin helak edilmesine sebep olarak gösteriliyorsa, dinim Islamdir diyen hic bir kimse escinselligi seytana uymakla yorumlayan düsünceleri 21. yüzyilda bahsedilen bir sacmalik olarak nitelendiremez!

Islam dini ve kitabi Kuran´i Kerim zaman tanimaz, evrenseldir!

Eger bende dinimiz hakkinda paylastigim acizane bilgilerim yüzünden eksi puan alacaksam, o kirmizi puanlari gögsüm kabara, kabara tasimak, benim icin büyük bir seref olacaktir!

Tamam, Mevlana torunuyuz, herkeze, escinsellerede hosgörülü olalim (gel, ne olursan ol, yine gel)....fakat 21. yüzyil, ve medeniyet safsatalariyla dinimizi yozlastirmayalim, seytana uyma tabirini zirnavadan cikma olarak nitelendirmeyelim - CÜNKI KURAN´I KERIM ZIRNAVADAN CIKMADI, ALLAH-U TEALA´NIN BIZE PEYGAMBERIMIZ MUHAMMED MUSTAFA (SAV) VASITASIYLA GÖNDERDIGI YOL HARITASIDIR!

En son Karaman Ahmet tarafından Pts 13 Arl 2010, 22:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 343536   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET