Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erciyesspor Kulübü
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 45
cCcenk38
1 yıl önce - Cmt 24 Mar 2018, 14:29

Karşıyaka(1912), Mersin İdman Yurdu(1925), Kayseri Erciyesspor(1932), Çanakkale Dardanelspor (1966) Gaziantepspor(1969) gibi nice köklü ve Türk futbolunda yeri olan takım çöküyor. Daha ne kadar belediye takımları ve üç İstanbul takımını kollayacaksın TFF?

cCcenk38
1 yıl önce - Cmt 24 Mar 2018, 17:24

En karanlık gece bile sona erer ve güneş tekrar doğar. Elbet o eski günler geri gelecek.

Misafir 777

1 yıl önce - Pzr 25 Mar 2018, 09:41

@Cenk38

Yazılarını takip ediyorum epey zamandır. Genelde beğeniyorum, zaten 3 istanbulludan birini tutmayıp gerçek manada sehrinin, ilçesinin, semtinin vb takımını tutanlara büyük saygı duyarım. Ben de bir ankaragüçlüyüm.
Yanlış anlama da örnekler vermişsin, daha nicesi verilebilir konu ile ilgili oldugu için... misal: erzurumspor battı bşb erzurumspor oldu
Gaziantepspor battı gazişehir fk çıkıyor,
Malatyaspor battı evkur yeni malatya var artık,
Orduspor battı,
Batma arefesinde olan manisaspor ve ksk'yı da ekleyebiliriz.

Ancak;

Bu olumsuz örneklerle birlikte savaş verip kazanan, en azından direnen takımlar bunu nasıl sağlıyor, nasıl başarıyor, eğer bunun üstünde biraz kafa yorarsak belki birseyler sağlayabiliriz.

Taraftarı olmaktan gurur duyduğum A.gücü sonrasında kocaelispor, sakaryaspor ve altay...

Bu kulüpler bir sekilde kolay olanı seçmeyip savaşmatı seçiyorsa, tüm zorluklara rağmen takımının arkasında gidiyorsa önlerine çıkarılan üst liglerdeki çakma takımları kabul etmiyorsa ve istediklerini başarabiliyorsa vah anadolu futbolu diye ağlamamak lazım. Ben de zamanında çok üzülüyordum ancak camia desteği olmayan takımların nihai gideceği yerler bataklık kulüpleri iyi yönetilmiyorsa...

Erciyesspor da umarım bir gün güçlü bir camia yapılanmasına kavuşur.

Misafir 41a

1 yıl önce - Sal 03 Nis 2018, 15:50

Bu takıma bir tekme de sözde futbolun destekçisi olan Türkiye futbol federasyonu atıyor.Bunu söylememin sebebi şu ;
KAYSERİ ERCİYESSPOR Kulübünün, 25.03.2018 tarihinde oynanan KAYSERİ ERCİYESSPOR- KIRIKHANSPOR TFF 3. Lig 2. Grup müsabakasında, müsabakada özel güvenlik görevlisi görevlendirmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Kardeşim bu takım zar zor maçlara gidiyor , diğer takımların yardımlarıyla bir şeyler yapmaya çalışıyor daha bu takımdan ne bekliyorsunuz ?
Bu takıma bir destek çıktın mı acaba Türkiye Futbol Federasyonu
Ceza vermek kolay , herkese cezayı ver daha sonra o paraları fatih terime ver.
Başkalarının hatasını Anadolu kulüplerinden çıkartmayın

Misafir 98f

1 yıl önce - Pzr 15 Nis 2018, 16:49

Erzincan 8 0 K.Erciyes
Erzincan 10 kisi kaldı

Misafir d20

1 yıl önce - Pzr 29 Nis 2018, 14:17

Bugün oynanacak olan Muğlaspor,Kayseri Erciyesspor maçı Erciyesspor'un maddi imkansızlıklar sebebiyle Muğla'ya gidemediğinden dolayı oynanmayacak.(altligler)

Misafir baf

1 yıl önce - Çrş 18 Tem 2018, 13:09

Kayseri Erciyesspor ve Kayseri Şeker spor bu yıl bal ligine katılmayacaklar ve böylece kayseri erciyes diye bir takım da kalmadı Türk liginde maalesef.

cCcenk38
1 yıl önce - Çrş 18 Tem 2018, 18:41

1932’de kurulan Kayseri Erciyesspor’umuz, maddi sikintilardan dolayi bugun kapanmistir. Gecmis olsun.

Nazmi

1 yıl önce - Çrş 18 Tem 2018, 22:33

Erciyesspor için en kötü senaryo gerçekleşmiş oldu maalesef. 4 yıl önce süper ligde olan bir kulübün bu hallerde olması inanılır gibi değil. Takımı bu hale getiren Ziya Eren, bu hale gelmesine göz yuman ve zor durumlarda müdahelede bulunmayan sözde onursal başkan Memduh Büyükkılıç.. yatacak yeriniz yok ulan. Yazıklar olsun size.

dnsdeniz
11 ay önce - Prş 16 Ağu 2018, 10:02

kulubün şu anki durumu hakkında bilgisi olan varmı acaba arkadaşlar.

sayfa 45
« önceki   123 ... 4445464748   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET