Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Erciyesspor Kulübü
« önceki   1234 ... 444546   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Nazmi

6 yıl önce - Pts 05 Mar 2012, 07:46

Sezon ortasında Fikret Yılmaz ile yollar ayrılmayıp istediği transferler de yapılsaydı,güle oynaya süper lige çıkacaktı Erciyesspor,ama yönetim hatalı davrandı bu tutumuyla.Bu hata,başkan Ziya Eren ve yönetiminin aşırı özgüveninden kaynaklanmakta.Özgüven iyidir ama bazen zararları da olur.Ziya Eren iyi bir başkan,bu sene olmasa dahi,gelecek yakın bir zamanda takımı süper lige çıkaracaklarına inanıyorum.

Erciyesspor;Teknik direktör Kemalettin Şentürk yönetiminde geçen hafta Çaykur Rizespor'u,
bu hafta da İ.Güngörenspor'u mağlup edip, bir anda 6. sıraya yerleşerek playoff grubuna yükseldi,şimdilik tabi.Erciyes'in kalan maçları oldukça zorlu,ama git gide de artan bir form grafiği var takımın.Erciyesspor'un sezon sonunda playoff grubunda yer alması zor gözüküyor,
ancak olmayacak bir şey de değil.

Umarım kalan maçlarda playoff adına yeterli puanı alır Erciyes.

Nazmi

6 yıl önce - Cum 18 May 2012, 10:41

Alıntı:
Erciyesspor'da son durum

Bank Asya 1.Lig'de Kayseri Erciyesspor'da hareketlilik yaşanıyor. Lige Süper Lig parolası ile başlayan ancak devre arasında yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle ligi orta sıralarda bitirebilen Erciyesspor, yeni sezon için kolları şimdiden sıvadı.

Teknik direktörlüğe Kemalettin Şentürk'ü getiren ancak umduğu başarıyı yakalayamayan Erciyesspor yönetimi bu kez işi sıkı tutuyor.

Uzun yıllar Karabükspor'da menajerlik yapan Seyit İçgül'ün ismi Erciyesspor'da konuşulmaya başlandı. Yönetimin tam yetki vermesi konusunda anlaşmaya vardığı ve İçgül ile önümüzdeki günlerde yapılacak görüşme neticesinde imzaların atılacağı belirtiliyor.

Seyit İçgül'ün Erciyesspor'da menajerlik görevine başlaması durumunda Teknik direktör değişikliği de kaçınılmaz görünüyor.

Kemalettin Şentürk ile yollarını ayırması beklenen mavi-siyahlıların Yücel İldiz'i getirmesi kesin gözü ile bakılıyor.

Seyit İçgül'ün daha önce birlikte çalıştığı Yücel İldiz ile yeni sezonda birlikte görev yapmaları bekleniyor.

Sporx

Menajer Seyit İçgül'le anlaşılacak olması Erciyesspor adına çok iyi bir gelişme.Seyit İçgül Kayserili 'dir ve yıllarca Kayserispor ve Erciyesspor'da oynamış,kaptanlığını yapmış efendi kişiliğiyle tanınan bir spor adamı.Menajerlik konusunda da oldukça tecrübe kazandı,6 yıl Karabükspor'un menajerliğini yaptı.Teknik direktör olarakta Yücel İldiz ile anlaşılması planlanıyormuş.Yücel İldiz'de de Erciyesspor'u süper lige çıkaracak potansiyel fazlasıyla var.Daha önce Erciyesspor'la başarılı sonuçlara imza atan,Karabükspor'la yollarını ayıran Bülent Korkmaz'da başa getirilebilirdi ama Yücel İldiz kendini ispatlamış kaliteli bir spor adamı.Yönetimde,teknik ekibin istediği kadroyu oluşturacaktır,maddi anlamda bir sıkıntısı yok klübün.Şayet anlaşma sağlanırsa,kısmetse önümüzdeki sezon Erciyesspor süper lige çıkacaktır.Erken konuştuğumun farkındayım,ama ben tarihi atıyorum buraya,
seneye görüşürüz.

Nazmi

6 yıl önce - Cum 25 May 2012, 11:29

Alıntı:
Erciyesspor'da Özköylü Dönemi

Kemalettin Şentürk ile yollarını ayıran Bank Asya ekibi Erciyesspor, geçen sezon Denizlispor'u çalıştıran Osman Özköylü'yü takımın başına getirdi.

Erciyesspor Tesisleri’nde düzenlenen basın toplantısında konuşan Erciyesspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Eren, 15 Haziran’da Olağanüstü Genel Kurula gideceklerini açıkladı.
Eren, geçen sezonda işlerinin yoğunluğu nedeniyle maçlara ve antrenmanlara gelemeyen üyelerin bulunduğunu belirterek, “Bu üyelerimizin istifa etmesi yerine 15 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda yeni bir liste oluşturmak ve güven tazelemek istedik” diye konuştu.

Kemalettin Şentürk ile dün akşam bir telefon görüşmesi yaptıklarını söyleyen Eren, “Hocamızla yaptığımız görüşme sonrasında helalleştik ve yollarımızı ayırdık” dedi. Gelecek sezonda şampiyon olmak istediklerini ve bu yönde çalışacaklarını ifade eden Eren, “Bu nedenle Osman Özköylü hocamızla anlaştık” dedi.

Kayseri Erciyesspor’da kısa süreliğine forma giydiğini ve ayrıldığını hatırlatan Özköylü, “Başkan ile görüştük ve ben hedefi olmayan bir takımla çalışmak istemediğimi söyledim. Başkan da hedeflerinin şampiyon olmak olduğunu açıkladı. Hedeflerimiz örtüştüğü için Kayseri Erciyesspor ile anlaştım” ifadesinde bulundu.

Özköylü, Kayseri Erciyesspor’da kendi oyun sistemine uyacak olan futbolcularla çalışacağını belirterek, “Kendi ekibim olan 6 kişi ile bu çalışmaları gerçekleştireceğiz. En kısa zamanda çalışacağımız futbolcuları belirleyerek kampa başlamak istiyoruz” diye konuştu.

Maçkolik

Erciyesspor'a Yücel İldiz'i teknik direktör olarak beklerken,takımın başına Osman Özköylü getirildi.Osman Özköylü genç ve başarıya aç bir spor adamı.Elazığspor'u 2.ligden 1.lige namağlup çıkarması kendisi adına büyük bir referans.Klüp yönetimi geniş bütçeyle,güçlü bir kadro kuracaklarını defalarca deklare ettiler.Umarım uyum yakalanır ve hedeflenen sonuç elde edilir.

Yalnız yeni sezonda stadyum işi mutlaka halledilmeli.Kadir Has stadyumunun zemini bahane edilip,Erciyesspor yan sahada maçlarını oynamak zorunda kalıyordu.Artık zemin sıkıntısı da halledildi.Milan ve İnter takımları bile aynı stadyumda oynarken,koca Kadir Has stadyumunun 'zemini bozuluyor' bahanesiyle sadece Kayserispor'a ayrılması gerçekten komik ve hiç inandırıcı değil.En azından Erciyesspor'un stadyumu yapılana kadar maçlarını iki takımımızda Kadir Has'ta oynamalı.Büyükşehir Belediyesi'de bir an önce başlamalı artık stadyum işine.

gencmustafa
6 yıl önce - Cum 25 May 2012, 11:49

Erciyesspor gerçekten iyi bir hocayla anlaştı.Denizlispor'u çalıştırırken gerçektende iyi işler yaptı tabi biraz da para olsaydı daha iyi olurdu.İstediği takviyeleri yaparsa erciyesspor Osman Özköylüyle başarı elde edebilir

Nazmi

6 yıl önce - Prş 28 Hzr 2012, 04:32

Alıntı:
Kayseri Erciyesspor'dan 5 transfer

Takımın ligde ses getiren bir ekip olması için transferlere devam edeceklerini dile getiren Savruk, ''Ankaragücü'nden Veli Torun, Elazığspor'dan Veysel Aksu, Denizlispor Kenan Şahin, Orduspor Onur Bilgin ve eski oyuncumuz Kasımpaşa'dan Hüseyin Yoğurtçu'yu bünyemize kattık. Mehmet Ozan, Serdar Eyilik ve Alaattin Tosun ile ilgili çalışmalar sürüyor. İmza törenleri, oyuncular Kayseri'ye gelince yapılacak'' diye konuştu.

Mavi-Siyahlı Futbolcular, Antrenmana Türk Bayraklarıyla Çıktı

Bu arada, Kayseri Erciyessporlu futbolcular, Siirt'in Eruh ilçesi kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerler nedeniyle akşam antrenmanına Türk bayraklarıyla çıktı.

Teknik Direktör Osman Özköylü, antrenman öncesi yaptığı açıklamada, olaydan büyük üzüntü duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:

''Şehit olan her kardeşimiz bizim canımız. Bu ülkenin kaybettiği her evlat bizim insanımız. Bunun Kayserili olması, Aydınlı olması veya Vanlı olması bir şeyi değiştirmez. Bu toprak içinde yaşayan her Türk vatandaşı bizim için apayrı bir değerdir. Onları kaybetmek hepimizi çok üzer. Hepimiz bu olaya üzüldük ve fazlasıyla kahrolduk. Bu olayların son zamanlarda artması hepimizi fazlasıyla üzüyor. Şehitlerimize 'Allah rahmet eylesin' diyorum. Şehitlik çok güzel bir mertebe ama bir de gelin onun anasına babasına sorun. Onların içi yanıyordur. Ben geride kalanlara sabır diliyorum. Onlar bu ülke için canını verdi. Biz de inşallah dualarımızla onlara destek olacağız.''

Eurosport

Erciyesspor sezon hazırlıklarına dün kendi tesislerinde başladı.Takımdan gönderilen futbolcular yerine de yeni transferler bir bir takıma dahil oluyorlar.Transfer edilen sporcular,teknik direktör Osman Özköylü'nün raporu dahilinde takıma kazandırıldı,zaten bir çoğuda eski öğrencileri.Seneye Kadir Has stadyumunda maçlarını oynayacak Erciyesspor'dan süper lige çıkması adına bayağı bir umutluyum.

Bu arada Erciyesspor'a yapılması planlanan stadyumun yeri konusunda büyükşehir belediyesi karar aşamasındaymış.Stadyum 15-20 bin kapasite arasında olacakmış.

Nazmi

6 yıl önce - Pts 16 Tem 2012, 21:49

Alıntı:
Kayseri Erciyesspor'dan 3 transfer

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor, Denizlispor'dan Ragıp, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Behram ve Altayspor'dan Mustafa'yı transfer etti.

Kayseri Erciyesspor
KAYSERİ - İHA - Kulüp Basın Sözcüsü Kaan Savruk, Kayseri Erciyesspor Hacı Boydak Tesisleri'nde yeni transferleri basına tanıttı, Kaan Savruk, transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini söyledi.
Kayseri Erciyesspor'a transfer olan orta saha oyuncusu Ragıp ise daha önceden Kayserispor'da oynadığını belirterek, "Yabancısı olmadığım bir takıma geldim. Transferim takımıma ve benim adıma hayırlı olsun" şeklinde konuştu.
İstanbul Büyükşehir Belediyespor takımından transfer olan kaleci Behram Zülaloğlu ise Kayseri Erciyesspor'un ileriye yönelik çalışmalar yaptığını belirterek, "Erciyesspor'u seçmemdeki amaç, teknik kadro ve yöneticilerin iyi olmasıdır. Erciyesspor takım olarak ileriye yönelik çalışmalar olacak. Takımım için elimden geleni yapacağım" ifadelerini kullandı.
Altayspor'dan transfer edilen Mustafa Tunakaya ise, "Erciyesspor benim altyapımdı. Bu takıma tekrar döndüğüm için mutluyum. Erciyesspor'da 3 şampiyonluk yaşadım. Dördüncü şampiyonluğumu yaşamak istiyorum. Takımla beraber başarılı bir sezon geçirmek istiyorum" dedi.
Transfer edilen oyuncularla birer yıllık sözleşme imzalandı.

Türkiye

Alıntı:
Kayseri'de Stat Tartışması

Kayserispor Kulübü, Kadir Has Stadı'nda iki takımın maç yapmasının teknik açıdan mümkün olmadığını belirten bir bildiri yayınladı.Kayserispor Kulübü, Kadir Has Stadı'nda iki takımın maç yapmasının teknik açıdan mümkün olmadığını belirten bir bildiri yayınladı. Tepki gösteren Erciyesspor Kulübü de buna karşı yanıt verdi.

Erciyesspor'un bundan bir ay önce yapılan genel kurulunda mavi- siyahlı kulüp başkanı Ziya Eren, bundan böyle maçlarını Kadir Has Stadı'nda yapacaklarını belirterek, genel kurula katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'ye tesekkür etti. Ardından İl Spor Güvenlik Kurulu'nda Erciyesspor'un maçlarını Kadir Has Stadı'nda yapılacağı planlanarak, güvenlik sayısı belirlendi. Atatürk dış sahada ise 3.lige çıkan Kayseri Şekerspor'un maçlarını oynaması krararlaştırıldı.

Bu gelişmelerden sonra Kayserispor kulübü bugün bir yazılı açıklama yaparak, "Dünyadaki tüm arena statlarının çimi sezon içinde en az 4 kez değişmek zorunda. Şehrimizdeki iklim koşullarını da göz önüne alır isek 2 takımın Kadir Has Stadı'nda oynaması mümkün değildir. Stat işletimini bilen herkesin kabul edeceği bu gerçeğe aykırı istekte bulunmak; maç oynanmaz stada sahip olma isteğinden başka bir şey olamaz. Müsabaka oynanamaz bir zemin; futbol kamuoyunun, yayıncı kuruluşun, izleyicilerin tepkisini çekeceği gibi; oyuncuların sağlığını da tehlikeye atacaktır. Bu nedenle; Kadir Has Stadı'nda, 2 takımın oynamasının yanlış olduğunu kamuoyuna arz ederiz" diye görüş bildirdi.

ERCİYESSPOR TEPKİLİ

Kayserispor'un bu açıklamasının ardından Erciyesspor'da resmi internet sitesinden sarı kırmızıla kulübe yanıt vererek, "Kadir Has Stadı'nda müsabakalarımızı yapmak icin Spor Etkinlikleri A.Ş yetkilileri ile görüştükten sonra yine aynı kongre de değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki'den söz aldık. Büyükşehir Belediye Başkanımız ve yetkililerinden alınan olumlu görüş neticesinde 2012-2013 senesi için şampiyonluk yolunda birçok transfer gerçekleştirdik, birçok reklam anlaşmasını ve kombine bilet basımını da Kadir Has arenada oynayacağımızı planlayarak hayata geçirdik. Ancak, bugün şehrimizin çok değerli bir diğer kulubünün resmi sitesinde ki açıklama bizi derinden üzmüştür. Spor, dostluk ve kardeşliktir sözünü ilke edinen kulübümüzün düsturu gereği şunu ifade etmekte yarar vardır ki Kadir Has Arenada müsabakalarımızı yapmak için bizim muhatabımız sadece Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özhaseki'dir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur" diye yanıt verdi.

Kayseri'nin biri Süper Lig, diğeri Bank Asya Ligi'ndeki iki kulübü arasında internet sitesi üzerinden karşılıklı açıklamaların sonucu kentteki sporseverler tarafından merakla bekleniyor.

haber7

Erciyesspor'da teknik direktör Osman Özköylü'nün raporları doğrultusunda transferler devam ediyor,Ragıp Başdağ gibi tecrübeli isimlerin takıma kazandırılması güzel.

Stadyum konusuna gelince,Erciyesspor yeni sezonda mutlaka maçlarını Kadir Has stadyumunda oynaması şart.Haftada bir maç Kadir Has stadyumunda pekala oynanır.Kayserispor yöneticileri, stadyum sanki kendilerine hibe edilmiş gibi davranmalarına bir son vermeliler.Kayseri şehri için Kayserispor ne ise Erciyesspor'da odur.Fedakarlık yapmak yerine,bencilce yaptıkları açıklama hiç yakışık olmamış.Bu tartışmaların tek artı yönü,Erciyesspor'a stadyum yapma işini hızlandıracak olmasıdır.

Nazmi

6 yıl önce - Çrş 18 Tem 2012, 18:54

Alıntı:
Kayseri'de Stat Tartışması Sona Erdi

Has Stadı konusundaki tartışmalara son noktayı koyan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Özhaseki, "Zemin bozuluncaya kadar Erciyesspor, maçlarını Kadir Has'da oynayacak" dedi.

Kayserispor'la Erciyesspor arasında tartışmaya yol açan Has Stadı konusundaki tartışmalara son noktayı koyan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, "Zemin bozuluncaya kadar Erciyesspor, maçlarını Kadir Has'da oynayacak. Ama öncelik Kayserispor'un" dedi.

Kadir Has Stadı'nın Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda olduğunu, Erciyesspor'un yeni sezonda maçlarını 32 bin 500 kişilik stadta oynaması konusunda karar alındığını belirten Mehmet Özhaseki, şöyle konuştu:

"İki kulübün açıklama yapmasını hoş karşılamadım. Bunlar laf yarışı ile sonuca varılacak işler değil. Bu stadı, Kayserispor bir sezonda 15-17 maç oynasın, diye yaptırmadık. Çeşitli sportif ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapması için yaptırdık. Arena statlarında çim sıkıntısı var. Yeteri kadar güneş görmüyor, rüzgar almıyor o nedenle çimler kök salmıyor. Çimleri ikide bir değiştirmek lazım. Kadir Has Stadında suni güneşleme, çimleme yapmamıza rağmen, yağmur ve yaş ile kar başlayınca sorun başlıyor. Bu iş bildirilerle çözülecek iş değil."

Başkan Özhaseki, Erciyesspor'un maçlarını oynayabileceği 15-20 bin kişilik bir stad konusunda yer arayışlarının sürdüğünü, Erkilet ve Cirgalan mahallesindeki iki yer konusunda yoğunlaştıklarını söyledi.

[ ! ]

Haberde her ne kadar 'başkan Özhaseki son noktayı koydu' diye belirtilsede,son noktanın konulduğu felan yok.Haseki başkan yuvarlak bir cevap vererek ipleri Kayserispor'un eline verdi malesef.Bu durumu da kendisine hiç mi hiç yakıştıramadım.Anlaşılan ligler başladıktan 3-4 hafta sonra Erciyesspor'u dış sahaya postalayacaklar.Erciyesspor'un süper lige çıkma adına yapmış olduğu onca yatırımdan sonra,şayet kıl payı bu hedef tutturulamazsa bunun en büyük nedeni bencil Kayserispor yönetimi ve duruma adaletlice el atmayan Mehmet Özhaseki olacaktır.

Ziya Eren gibi bir başkan küstürülmemeli,yanlış yapıyorlar.

Nazmi

6 yıl önce - Çrş 08 Ağu 2012, 05:52

Alıntı:
Üstün Bilgi, Erciyesspor'da!

TFF 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor, Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcilerinden Kızılcahamamspor'un golcüsü Üstün Bilgi'yi renklerine bağladı.

Kulüp Basın Sözcüsü Kaan Savruk, yaptığı açıklamada, genç forvetle 3 yıllık anlaştıklarını ifade ederek, oyuncunun Bolu Esentepe'de kampta bulunan takıma katıldığını belirtti

Yeni sezonda Spor Toto Süper Lig'e çıkacak bir takım kurmak için çalıştıklarını dile getiren Savruk, bu doğrultuda transferler yaptıklarını kaydetti.

Üstün'ün çok kaliteli bir oyuncu olduğunu dile getiren Savruk, ''Geçen sene Spor Toto 2. Lig'de 24 golle gol kralı olmuş bir oyuncuyu kadromuza kattık. Üstün'ün golleriyle bu sezon takımımıza büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Transfer camiamıza hayırlı olsun'' dedi.

Futbola Bursa Merinosspor altyapısında başlayan 24 yaşındaki Üstün Bilgin, daha sonra Mustafa Kemalpaşaspor, Oyak Renault, İskenderun Demir Çelikspor ve Kızılcahamamspor formalarını giydi.

Ajansspor

Teknik direktör Osman Özköylü'nün istediği her transfer gerçekleşti.Yönetim üzerine düşeni fazlasıyla yaptı,artık iş teknik ekibe kalıyor.Üstün Bilgi'de geçen sezon 2. ligde gol kralı olmuş,
genç ve başarılı bir futbolcu.3 yıllık sözleşme imzalanması da bu genç futbolcudan
yararlanma adına ayrıca iyi olmuş.

Bu arada,önceki mesajlarda öngördüğüm gibi,stadyum tartışması Erciyesspor için yapılacak ikinci bir stadyum işini hızlandırdı.Yer konusu netleştikten sonra çalışmalar başlanacakmış.

_sezer_

6 yıl önce - Prş 23 Ağu 2012, 10:31
ŞAHİN SUCUKLARI KAYSERİ ERCİYESSPORA SPONSOR OLDU

BUGUN KAYSERİNİN YEREL GAZETELERİNDEN KAYSERİ GÜNDEMDE OKUDUĞUM HABERDE ŞAHİN SUCUKLARININ KAYSERİERCİYES SPORA SPONSOR OLDUĞUNU OKUDUM VE BU HABER ÇOK SEVİNDİM

ilker22
6 yıl önce - Prş 23 Ağu 2012, 10:38

Alıntı:
BUGUN KAYSERİNİN YEREL GAZETELERİNDEN KAYSERİ GÜNDEMDE OKUDUĞUM HABERDE ŞAHİN SUCUKLARININ KAYSERİERCİYES SPORA SPONSOR OLDUĞUNU OKUDUM VE BU HABER ÇOK SEVİNDİM

Bildiğim kadarı ile Şahin Sucukları ilk baş Boluspor a sponsor olduğu için Erciyes taraftarı Şahin Sucuklarına karşı düşmanvari tavır takınmış bunun sonucu olarak taraftar şu an istediğini almış görünüyor

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 444546   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET