Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir İZBAN İstasyonları Fotoğraflar/Görüşler
« önceki   1234 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 3
H.Bayraklı
Ayhan İmamoğlu

9 yıl önce - Pzr 30 Oca 2011, 23:39

bütün istasyonları koyabilirmisiniz yada merkez istasyonları

H.Bayraklı
9 yıl önce - Pzr 30 Oca 2011, 23:44

Alıntı:
bütün istasyonları koyabilirmisiniz yada merkez istasyonları

Ben elimden geldiği kadarıyla tüm istasyonların fotoğraflarını çekmeye çalışıyorum...
Diğer arkadaşlarda yardımcı olurlarsa burada tüm istasyonların arşivini oluşturabiliriz.

Yiğit572
9 yıl önce - Pzr 30 Oca 2011, 23:55

Tabi neden olmasın? Bence istasyonları paylaşalım kaç kişi istiyorsa o kadar herkes istasyonun fotoğraflarını çeksin arşiv oluşturalım.

Emirhan35
9 yıl önce - Cum 04 Şub 2011, 00:36

Alsancak İZBAN İstasyonu

(+)

(+)

Ayhan
9 yıl önce - Cum 04 Şub 2011, 00:39

İstasyonlarda fotoğraf çekmek sorun oluyor mu?

realtuncakin
9 yıl önce - Cum 04 Şub 2011, 00:45

Alıntı:
İstasyonlarda fotoğraf çekmek sorun oluyor mu?

Ben Menderes İstasyonu'nda fotoğraf çekerken güvenlik görevlisi arkamdan koşup 'yasak' dedi...
'Neden' dedim, cevap veremedi... Neden olabilir acaba? Ben mantıklı bir açıklama bulamadım.

Emirhan35
9 yıl önce - Cum 04 Şub 2011, 01:03

Evet İzban istasyonlarında fotoğraf çekmek yasak olması lazım fakat kullandığınız fotoğraf makinasının veya cep telefonunun flaşını kapatırsanız birde sessis konumuna alırsanız, cihazınızı karın hizanızda tutarak çekerseniz kimse görmez ve bir sorun olmaz ben genelde öyle yaparım ama şu ana kadar bir güvenlik görevlisi gelip neden fotoğraf çekiyorsun diye sormadı
Alıntı:
Neden olabilir acaba? Ben mantıklı bir açıklama bulamadım.

Acaba çektiğiniz istasyonun ince planını yapıp sonra oraya bombalı saldırı veya benzeri terör olaylarını gerçekleştirmek için kullanacağınızdan dolayı olurmu ? bi düşünün bakalım başka bi açıklaması yok bence saygılar ..

Hasan Mihrican
9 yıl önce - Cum 04 Şub 2011, 15:52

Alıntı:
Ben Menderes İstasyonu'nda fotoğraf çekerken güvenlik görevlisi arkamdan koşup 'yasak' dedi...
'Neden' dedim, cevap veremedi... Neden olabilir acaba? Ben mantıklı bir açıklama bulamadım.

Tabi ki güvenlik nedeniyle.
Herkes orada wowturkey üyeleri gibi iyi niyetle resim çekmeyebilirler.
Kötü amaçlı kullanımlar için de resimler çekilebilir. Bu resimler bir eylemin planlaması aşamasında kullanılabilir.

Daha önce Türkiye'de Tuzla'da, Madrit ve Londra'da olan tren/metro istasyon bombalamalarını hatırlayalım lütfen.

xgökhanx
9 yıl önce - Cmt 05 Şub 2011, 04:06

ksk çarşıya kadar tüm istasyonları gördüm.en berbatı alsancak istasyonu maalasef.hele yağmurda görün orayı.her yerden su akıyo

sayfa 3
« önceki   1234 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege