Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir İZBAN İstasyonları Fotoğraflar/Görüşler
« önceki   123 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
sayfa 2
erden karaoglan
9 yıl önce - Çrş 22 Arl 2010, 18:38

Alıntı:
GAZİEMİR'de bulunan SEMT GARAJI istasyonu, aktarma istasyonudur

Gaziemir ayrı,Semt Garajı ayrı istasyonlardır.Her ikiside aktarma istasyonudur...

H.Bayraklı
9 yıl önce - Pts 27 Arl 2010, 19:14

İZBAN İSTASYONLARININ KALİTESİZLİĞİNE SADECE BİR ÖRNEK !

Tüm istasyonlara sonradan takılan aşağıdaki tabelalar çok güzel oldu. Fakat bu tabelaların akşamları yanmasını sağlayan elektrik kabloları çok kötü görüntü oluşturuyor. Bazı istasyonlarda görmezden gelsek te; SALHANE'deki çok kötü bir görüntü sergiliyor.

Bu şekilde takacağınıza, hiç takmasaydınız daha iyiydi be kardeşim...

sanliizzet

9 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 22:37
Kent kart rezaleti

İzban istasyonlarında tam bir kent kart rezaleti yaşanıyor. Hangi istasyona gitsem kent kart makinelerinin çalışmadığını görüyorum. Daha ilk günlerde bile arızalar oluyordu bu makinelerde. Yine devam ediyor. Bir de utanmadan "bakım var" ya da "makbuz bitti" diye kağıt asıp milleti kandırdıklarını sanıyorlar. Makbuz bittiyse tak kardeşim, yemen'den mi geliyor bu makbuzlar??? Gecenin geç saatinde ya da sabahın 6 sında trene binecekseniz ve kentkartınız da boşsa yandınız. Hadi geceyi anladık ta gündüz için neden bu istasyonların içinde kent kart gişesi yok? Metro istasyonlarında ne güzel var. Bu kent kart makineleri de bence belediyeye güzel bir kazık olmuş. Beş para etmez makineleri satmışlar belediyeye.

Geçen kemer istasyonuna gittim. Baktım makine bozuk. Trene de beş dakka var. Güvenlik efendim dışarı çıkın kent kartçı var diyor. Dışarı çıkmaya benim de aklım eriyor, o kadar geri zekalı değilim de, kent kart dolduran dükkan nerede? Taa ikiyüz metre ilerde bir yer. Git gel yarım kilometre. O sırada tiren kaçıyor.

Bir dahaki sefere istasyondaki makineyi bozuk görürsem o makinaya bir kafa koyacam akılları başına gelecek.

burak_gultekin
9 yıl önce - Pzr 02 Oca 2011, 22:54

Bu makinalar nedense sadece İzban'da sorun yaşatıyor. İzmir Metro'da bugüne kadar farklı istasyonlarda kaç kere kullandı bu makinaları ve hiçbir sorun yaşamadım. Ya İzban personelinin yetersizliği ya da başka bir sorun mevcut...

H.Bayraklı
9 yıl önce - Pzr 16 Oca 2011, 16:11

(+) Gece vakti bizim istasyon

(+)

Yürüyen merdivenin dış kaplaması maşallah toplama bilgisayar gibi

walkers

9 yıl önce - Cum 21 Oca 2011, 07:32

kimse kusura bakmasın Tcdd üzerine düşeni yerine getirdi ama büyükşehir belediyesi için aynı şeyi soleyemieycem istasyonlar çok kotu örnek olarak her istasyonda farklı pot seviyesi var çogu istasyonda oturma bankları çok az istasyonların dizaynı çok kotu boyunu iyi ayarlamışlar ama eni çok dar malesef birisi aşagı düşecek hissini uyandıror insanda nerde metro istasyonları nerde izban istasyonları

Emirhan35
9 yıl önce - Cum 21 Oca 2011, 16:26

walkers'a katılıyorum izmir metro nerde izban nerde

Mert Ateş35
9 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 03:21

İzban Esbaş istasyonu karşısında yer alan inşaatın ne olduğunu bilen var mı?

Yiğit572
9 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 16:57

Ankara'da olan dev bir alışveriş merkezi yapılıyor. İsmini unuttum. Temeli için çok uğraştılar.

behcoo
9 yıl önce - Çrş 26 Oca 2011, 17:04
Oraya AVM yapılacak..

Rönesans İnşaat tarafından oraya Optimum İzmir AVM yapılıyor.

sayfa 2
« önceki   123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege