Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Figen
site denetçisi

9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:32
Ankara Üniversitesi SBF'de Yumurtalı Protesto

Bugün Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde akademisyen özelliğiyle, milletvekili özelliğiyle öğrenci konseyinin davetini kabul edip, fakülteye "Türkiye'de Anayasa" konulu bir konferans vermeye giden Sayın Burhan Kuzu'ya karşı yumurta atılmıştır. Bu nasıl bir mantık? Daveti kabul edip gelmiş, ondan daha iyi biliyorsan konuyu, "protestonu" bilgi ile yap. Karşısına çık, konferansta, soru sor, sıkıştır, bilgin ile eylem yap. Neyin yumurtası bu? Bizim gençliğimiz, hele hele okuyan gençliğimiz bu kadar aciz olmamalı...

fıratblack
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:35

herkes kendince haklı arkadaş bana göreyse herkes suclu

Osman Yavuz
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:36

Ben olsam yumurta yatirimi yapardim. Bu gidisle fiyatlar ikiye uce katlanacak.
Yumurta da yiyemez olacagiz yakinda kahvaltida.
Bu artan fiyatlarin da elbette ki tek suclusu olacak o da hukumet

ibrahim alıcı
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:39

Sosyalist Öğrenciler her hafta bu tür şeyleri yapıyorlar.

Devlet erkanına küfür etmekle,Başbakan'ı,Dış İşleri bakanı'nı ''Yumurtalamakla'' demokratik tepki koyduklarını zannediyorlar.

TKP'nin,EMEP'in Kadıköy'de hergün bu tür çirkinliklere teşvik edici ''Afiş,Broşür,Billboard'' hazırladıklarını,dağıttıklarını görüyorum.

Benim anlayışıma göre Devlet Büyüğü'nü tasvip etmesen bile saygı duymak ve ona göre davranmak zorundasın.

Ahmet Kozanlı
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:40

Bu insanların zaten hedefleri, fikir paylaşmak tartışmak , veya seslerini duyurmak değil ki!! Sadece kinlerini ve nefretlerini kusmak için bir araya gelmiş , saygısız vatana millete herhangi bir faydası olmayan bir avuç zavallıdır.

http://img585.imageshack.us/img585/866/screenshotbr.png

Nasıl bir öğrenci ki iki olayda da başrolde?

Bu da başka bir örnek, Uğur! paylaşmış.

http://www.reklam_link?pid=5930538& ...7203506269

En son Ahmet Kozanlı tarafından Prş 09 Arl 2010, 00:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

nurullah coşkun
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:47

Al yönet ülkeyi daha iyisini yap desen İçlerinden ortaya çıkacak yok. Çık fikrini söyle doğrusunu anlat desen marxden hegelden başka söyleyecek sözleri yok. Sen nesin kimsin desen kişilikleri yok. Eğer onlar siyasal bilimlerde okuyup yarın vali kaymakam olacaksa vahhh Türkiye'nin haline.

İnsan kavgada eder sözde söyler ama bir amaçı olurda öyle söyler. Silinip gidecek kimse tarafından hatırlanmayacak dünyaya faydalı en küçük birşey bırakmayacak düşünmekten aciz, sorgulamaktan aciz, sorumluluk almaktan aciz top sakal bırakıp, saçları uzatıp parka giymekle gelişmeyi medeniyeti getireceklerini zanneden ama sadece geçmişte sıkışıp kalmış sovyeti bile anlayamamış sorsan hepsi eşitlikçi, hepsi halkçı hepsi aklı başında olan ama aslında hiçde öyle olmayan insanların yapmış oldukları hiçbir işe yaramayacak bir eylemdi.

Cidden atılan yumurtalara, ve komünistçilik oynamayı karakter ve kişilik sayanlara acıdım sadece bugün.

Ahmet Kozanlı
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:49

Ana okulları çocukları bile bunlardan daha olgundur. Hayatı anlayamamış bir avuç hasta ruhlu insan....

Deha S.
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:51

Belli bir görüş olgunluğuna sahip olmadıkları için bu arkadaşları kimse dinlemiyor. Dinlenmedikleri için de böyle yumurtayla falan şov yaparak kendilerini gösterdiklerini sanıyorlar. Bu tarz öğrenci gruplarının değil düzgün bir tartışma yapacak karşıtları, masallarını dinleyecek yandaşları bile yok. Zaten tartışma adabından yoksun oldukları her hallerinden belli.

de_loca

9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:53

Bizzat yan komşum olmaları dolayısı ile kendilerini tanırım.Terör örgütünün üniversitede ki organizasyonu olduklarını düşünüyorum.Kendilerince takılıyorlar.Adidas,nike giyiyorlar ama sosyalistim(komünistim)diyorlar.İlginç tipler doğrusu

cem şentürk
9 yıl önce - Prş 09 Arl 2010, 00:56

birileri bu arkadaşlara söylesin en güzel menemen sucuklu olur kuzulu menemen de olur ama yavan olur

sayfa 1
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET