Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir'deki AVM'ler
123 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
mertoviçizmir

7 yıl önce - Pts 06 Arl 2010, 12:42
İzmir'deki AVM'ler

1) carrefoursa mavişehir
2) egepark mavişehir
3) kipa çiğli
4) forum bornova
5) agora avm balçova
6) kipa balçova
7) palmiye avm
8) egepark balçova
9) özdilek incilaltı
10) burda avm
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OUTLET CENTER

1) park bornova
2) selway outlet park
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

malesef gördüğünüz gibi avm bakımından izmir son derece geri kaldı ankarada 25 e yakın avm istanbulda 80 in üzerinde varken izmirde topu topu 10 tane avm sayabiliyoruz umarım hızlı bir şekilde avm ler artar.... gelecekte ise bayraklı ve bucanın avm lerin merkezlerinden olacağını düşünüyorum....

Ayhan
7 yıl önce - Pts 06 Arl 2010, 12:50

11) Kipa Gaziemir
12) Metro Gaziemir
13) Metro Çiğli (10 aralık'ta açılıyor)
14) Sillion Çiğli

Ayrıca Karşıyaka'ya yeni bir avm geliyor

mertoviçizmir

7 yıl önce - Pts 06 Arl 2010, 13:37

tesekkürler ayhan
ama metro gaziemir avm değildi sanırım hipermarket diye biliyorum , gaziemir kipayıda öyle biliyordum ama AVM miş sillion çiğliyi unutmuşum tamamen o da outlet olarak geciyor o zaman tablo şu şekilde oluşuyor metro çiğliyle ilgili google da bişey bulamadım tam olarak acıldıgında onu da ekleriz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
AVM ler

11 ) gaziemir kipa avm
12) konak pier avm
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
OUTLET AVM ler

3) sillion outlet avm

En son mertoviçizmir tarafından Pts 06 Arl 2010, 14:45 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mehmet can ozgonul

7 yıl önce - Pts 06 Arl 2010, 14:16

bunlara ek olarak konak pier var . balçovada 5m migros ve gaziemirde optimum outlet yapılıyor projelendirilen manavkuyu avm ve decorium avm var ayrıca bornovada kipa ve bostanlıda 3m migros var (bu ikisi avm statüsünde değil galiba) birde ayrancılarda egekoop avm yapılıyordu ama son durumu nedir bilmiyorum.

resat85
7 yıl önce - Pts 06 Arl 2010, 14:36

Ben de bayraklıdan çok umutluyum, şu gökdelen projeleri hayata geçsin zaten otomatik olarak her gökdelenin alt kısmı potansiyel bir avm'dir istanbul ile olmasa bile ankara ile yarışabilecek duruma geliriz o şekilde...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR