Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ayhan
9 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 22:44

Alıntı:
Bu alana gençliğin ilgisi çok yoğun... Özellikle sevişmek için çok uygun bir mekan hazırlanmış.
Her yer yemyeşil ve ağaçlarla dolu olduğundan bir ağacın altında rahat rahat sevişebilirsiniz.

Yuh ya tanıtım yazısında böyle yazı mı olur?

Aksit Ozkural

9 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 22:53

Ayhan bey,
Bu yaziniza kahkahalarla guldum.

Okudugumda ben de ( amma cesaretli yazmis arkadas ) dedim.

Ama artik her konuda o kadar( absurd ) gorusler var ki. Sasirmiyorum artik.

Ama kendimi sizin yerinizde o tepkiyi verirken hayal ettim, cok hosuma gitti niye yalan soyliyeyim.

Hele o ( yuh ya ) derken

Ozetle, hep ciddi yazilar yaziyorum ama bu defa icimdeki afacan bana bunlari yazdirdi.

H.Bayraklı
9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 00:43

Kordon'da ailelerin, çocukların yanında utanmadan sevişenler ve İzmir'de bu amaç için mekan bulamayanlar için böyle bir cümle kullandım...

Yani Kordon'da çoluğun çocuğun gözü önüne böyle birşey yapacağınıza;
63 E.Ü. KAMPÜS - GÜMRÜK otobüsüne binin... ÇINAR durağında inin...
Bornova Stadyum yönüne doğru yürüyün, stadyumu geçtikten sonra 2 dakika daha yürümeye devam edin... Karşınıza AŞIK VEYSEL'in ağaç figürlü heykeli çıkacak...

İşte orası İ.B.B.'nin sizler için hazırladığı gayet büyük ve nezih bir ortam... Hemde güvenli...
Çok sayıda Özel Güvenlik Görevlisi çalışıyor.

Üzerine basarak söylüyorum... İzmir KÜLTÜRPARK (FUAR) gibi bir ortam hazırlanmış.
Hemde KÜLTÜRPARK'tan daha büyük, daha geniş... Kimse kimseyi rahatsız edemiyor.
Herkes istediği bir ağacın altında rahat rahat vakit geçirebiliyor.

Gerek aileler için, gerek gençler için çok uygun bir mekandır.

Zaten son zamanlarda üniversiteli ve liseli gençleri bu alanda çok sık görebiliyoruz... Fakat dediğim gibi kimse kimseyi rahatsız edemiyor. Çünkü alan çok BÜYÜK... Yani eğer ailenizle gidecekseniz;
diğer ailelerin de olduğu, gençlerin olmadığı yerler var. Orada vakit geçirebilirsiniz.

Aksit Ozkural

9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 01:02

Sevgili H. Bayrakli yanlis anlama,
Yazini sempati ile okudum.
Gencleri anliyan biriyim.
Ama kabul et, ana tema park ve tesisler iken bir anda ( sevisme ) haline gelmis.

Eh, boyle guzel ve halka cok yarari olan yeni bir rekreasyon ve spor alanini tanitirken ( sevisme ) agirlikli bir tanitim sanirim cogu okuru sasirtmistir.

Yine de emek verip yazmissin, tesekkur ederim.

burak_gultekin
9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 01:18

Bnede kendisinin yazısını sempatiyle okudum Am a aslında açık konuşması güzel bir şey. Çünkü bunlar varsa yok gibi göstermenin bir anlamı yok kendisini açık sözlülüğünden tebrik etmek lazım

Umarım bu güzel alan bütün İzmir'lilerce çok sevilip güzel kullanılır

sayfa 2
ANA SAYFA -> İZMİR