Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Emirhan35
9 yıl önce - Cmt 05 Şub 2011, 20:03

En yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum ama bize bu sene okuldan öğrenci kartı vermediler daha vesikalık foto bile çekilmedik eshot kişiselleştirilmiş kent kart olurmu acaba öğrenci indiriminden yararlanmak için ? birde gidip kayanlardan ricam ilk gittiğinizde buzun üzerinde nizami olarak ilerlemek kaç dakikanızı aldı ? veya daha önce normal paten sürdüyseniz buz pateni ile arasında ne fark var zorluk açısından filan ?

Emirhan35
9 yıl önce - Pts 07 Şub 2011, 02:05

Yöneticiler bağışlayın yukarıdaki mesajımın üzerinden 24 saat geçtiği için değiştiremiyorum mecbur buraya yazmak zorunda kaldım bende bugün gitme fırsatım oldu buz pistine kendi telefonum ile çektiğim video'yu koyuyorum buraya yarın resimler gelecek

Emirhan35
9 yıl önce - Sal 08 Şub 2011, 22:11

Adminlerden Ricam Yukarıda Yazılı İlk Mesajı Silmeleri 2. Mesajıda Bu Mesajımla Birleştirmeleri
Buz Sporları Salonu Giriş

(+)

İzleme Bölümü

(+)

Genel Bakış

(+)

Buz Pisti

(+)

Duyuru !

(+)

Amfitiyatro

(+)

Dere

(+)

Dere 2

(+)

Dere 3

(+)

Duyuru 2

(+)

Prettx
9 yıl önce - Sal 01 Mar 2011, 20:34

Arkadaşlar buz patenine nüfus cüzdanınızı almadan gitmeyin, sadece öğrenci kartıyla içeri sokmuyorlar haberiniz olsun... Gişe saat 12'de açılıyor 1'de ilk seans başlıyor. Ulaşım için metroyla da bornovaya gidebilirsiniz orda kime sorsanız tarif eder çok az bir mesafe yürüyorsunuz.

Ve bir şeyi merak ediyorum, buz pateni sadece pazar günleri mi halka açık?

Baki KARAKOÇ
9 yıl önce - Sal 01 Mar 2011, 23:00

Metro istasyonlarımızın en büyük eksiği olan çatı (ankaray gibi olmalıydı), buradaki tiyatroda da büyük bir eksiklik. Yine bir ankara örneği olacak ama altınparktaki tiyatro gibi çatılı olsa çok daha kullanışlı olurdu bence. Yazın gündüz saatlerinde yada yağmurlu havalarda bile kullanılabilirdi.

Bir önceki mesajımda bank sayısının yetersiz olduğu yazmıştım. 1 hafta sonra parka gittiğimde tek tek söylediğim yerlere banklar konulduğunu gördüm. Biri bizi dinliyor da haberimiz mi yok acaba?

sayfa 4
ANA SAYFA -> İZMİR