Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
gökhanxxxxx
9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 01:46

bayraklının tavsıyesı ıle şehir içi genç nufus oraya akıcaktır bende tavsıye edeyım buca ötüken parkı tepede bı yer ve ıssız çok yeri var.denedim ordan biliyom

mertoviçizmir

9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 01:48

hiç gitmedim asık veysel rekrasyon alanına ama cok merak ettim acıkcası kimse kimseyle ilgilenmiyormus bigün kız arkadasımı alıpta götüreyim bari hem değişik bir yer görmüş oluruz

Özgün Manastırlı
9 yıl önce - Cum 31 Arl 2010, 10:14

haci sana noldu böyle geçen sene tayyip ten daha koyu akp liydin bu sene böyle sevişmeler falan filan inter milan.. ne içiyosan bırak artık dokumuş sana. öyle sokak ortasında yiyişmek izmirlileri bozar cayır cayır yanarız valla

Baki KARAKOÇ
9 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 01:37

Otopark ücretsiz. Bu güzel alanın en büyük eksiği bana göre, Ankara Altınparktaki gibi ciddi bir peyzaj çalışması yapılabilirdi. Ayrıca yeterli sayıda bank yok. Özellikle çocuk oyun alanlarında hiç yok. Havuz etrafında da 2-3 tane var. Yanlış görmediysem mevcut banklarda betondu. En azından oturma bölümleri ahşap olabilirdi. Yinede bornovanın en iyi parkı ve ilçe merkezindeki nefes alınacak en geniş yeri. Özellikle çocuklu aileler için.

burak_gultekin
9 yıl önce - Pts 03 Oca 2011, 23:28

Bugün akşam saatlerinde buz pateni için Aşık Veysel'e gittim. Ekim civarlarında yine gitmiştim; o zamandan beri daha bir kendine gelmiş ortam ve şunu da belirtmek lazım ki çok çok güzel bir alan kazandırılmış İzmir'e. Sanırım Aziz Kocaoğlu'nun göze hitap eden en önemli çalışması ortaya çıkmış. Bu ve bunun gibi parklar İzmir gibi bir şehirde daha da çoğalmalı. Çünkü şöyle bir Anadolu'ya bakınca daha kurak olması beklenen şehirler İzmir'den kat be kat yeşil. İzmir'de bu gibi yerlerin sayısı artmalı. Burda çok güzel ağaçlandırma çalışmaları yapılmış, o ağaçlar büyünce resmen bir kent ormanı görüntüsü oluşabilir. Gerçek anlamda başarılı bir çalışma yapılmış bu büyük alanda. Yalnız önemli bir eksik olarak dikkatimi çeken nokta, hava karardıktan sonra burası da karanlığa gömülüyor. Çok güzel bir ışıklandırma çalışması yapılabilir bence. Ağaçlar vs. ışıklandırılığında gece görüntüsü de muhteşeme çevrilebilir ki örnekleri diğer şehirlerin böyle yerlerinde mevcut. Ayrıca boş birkaç tek katlı yeni yapılmış camlı binalar vardı onlar kafe yapılcak galiba veya ben öyle olmasını umduğum için öyle geldi bana, çünkü alanda susasanız su alabilceğiniz bir yer bile yok. Bu soruna alanın büyüklüğü de düşünülünce birkaç kafe ile güzel bir çözüm bulunabilir. Buz sporları salonuna gelirsek; saat 6 seansına girdim kız arkadaşımla beraber ve tek kelime ile çok başarılı olmuş. Tribünlerinden sahasına, ışıklandırmasına, sahada sürekli dolaşan antrenör bulundurulmasına kadar her şeyiyle düşünülmüş bir tesis. Burda da tek eksik kalabalık olmasına rağmen sanırım haftaiçi pek iş yapmaz mantığı güdülmüş ve kafeteryası haftaiçleri kapalıymış. Telefon kamerası olduğu için akşam saati sebebiyle çevrede çekim yapamadım fakat 2 adet buz pateni sahası resmi ekliyim.

Not: Tam fiyatını öğrenmeyi unutmuş olsam da öğrenci fiyatını belirtiyim gitmek isteyen olursa diye. Öğrenci ücreti 5TL. Öğrenci kartınızı unutmayın

(+)   (+)

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR