Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
muratmuratçelik

12 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 15:05

Ahmet Bey sanırım latife yapmak istemiş. Her şehirimizin kendine has özellikleri olduğu gibi Eskişehirin de kendine has özellikleri var. Tarihten ve tarihi mekanlardan hoşlanıyorsanız Odunpazarını gezmenizi öneririm. Yok eğer şehir merkezini gezeyim diyorsanız Adalar dan başlayıp Porsuk kenarında bir yürüyüşle köprübaşına gelebilir oradan hamamyolunda bir tur atabilirsiniz. Hamamyoluna kadar gelip termal hamamlardan birisine girmek isabet olabilir. Doktorlar caddeside sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz mekanlardan bir tanesi. Ulaşım konusunda merakınız varsa Eskişehir garı ve hemen yakınındaki Tulomsaşı ziyaret edebilir ilk Türk otomobili "Devrim" i görebilirsiniz. Hamamyolu civarındaneğer yemek yeme ihtiyacınız olursa bilenlerin harika bir lezzet dedikleri "balaban köfte" yiyebilirsiniz.

Şimdiden Eskişehire hoşgeldiniz diyor hoşça vakit geçirmenizi diliyorum.

ismail özçelik
12 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 15:32

Serdar Sara ve Murat Çelik Beylere vermiş oldukları bilgilerden dolayı teşekkür ederim. Devrim arabasını mutlaka görmeye gideceğim:)

semihk
12 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 16:28

Tcdd müzesi
Odunpazarı evleri (Lületaşı vs. alabilirsiniz)
Şahintepe'den Eskişehir'i çay eşliğinde bir seyir
Çarşı bölgesi (Adalar, Reşadiye...)
Porsuk'ta sandal ile küçük bir gezinti
Vakit varsa çarşıda bulunan bir hamamda sefa
Çiğbörek ziyafeti...

serdarsara

12 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 17:13

Sizinde kendinize has özelliklerinizin Kıskançlıktan ibaret oldugunu bilesiniz..
Nezaketsizlik diz boyu her zaman böyle başlıklara dalıp ortalık karıştırıyorsunuz ve hala nasıl sizi bu sitede tutuyorlar anlamış değilim...
Şehrimizi gezmek amaçlı gelen bir misafirimiz bizden yardım istemiş ve bizde naçizhane kendisine yardımda bulunmaya çalışıyoruz. Bir yararımız dokunduysa ne mutlu bize ancak böylesine nezaket ve güzellik dolu bir başlıgı bile kirletmeyi başardığınız için kendinizle övünebilirsiniz. Farkındaysanız girdiğiniz her Eskişehir başlıgını foseptik çukur haline dönüştürüyorsunuz işte aslında amacınız doğrultusunda konuları götürdüğünüz yer yani FOSEPTİK ÇUKUR sizin aslınız Bundan sonraki maçlarınızda başarılar..

İ.Hakkı Erdoğan
12 yıl önce - Cum 03 Arl 2010, 19:07

Alıntı:
her konuda laikliğe,Atatürke ve laik ve Atatürkçü şehirlere giydirilme çabası var

Laik ve Atatürkçü şehir mi?O da ne?

Ne içiyorsanız ben de istiyorum aynısından.

sayfa 2
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR