Ana Sayfa  hakan sağlamÇrş 01 Arl 2010, 01:13   Bosna Hersek Mahallesindeki Yurtlar

Bosna-Hersek Mahallesinde üniversite öğrencilerine yönelik birçok yurt mevcut halen yapımı devam eden yurtlar mevcut. İstedim ki, bu yurtları burada fotoğraflarla mesajlarla tanıyalım tanıtalım.
1. İdeal öğrenci yurdu:

(+)


2. Yıldızlar Kız Öğrenci Yurdu:

(+)


3.Kıvılcım öğrenci yurdu: Yapım aşamasında(+)

(+)


4.Mevlana Üniversitesi Yurt Binası:

(+) mesajı beğendiniz mi?: +2
mehmet.c.keremÇrş 01 Arl 2010, 01:54  

Bosna'da erkek yurdu konusunda sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Tabi erkek öğrenciler genellikle eve çıkıyorlar.Ama son yıllarda yapılan yurtlar ve inşaası devam eden yapılarla Bosna'nın gelişime açık bir mahalleden ziyade en azından bir belde statüsüne kavuşması gerektiğini düşünüyorum..

 mesajı beğendiniz mi?
mehmet.c.keremÇrş 01 Arl 2010, 01:56  

Ayrıca kampüs içindeki Atatürk Öğrenci Yurdu , Alaaddin Yurdu ve Afyon yolundaki Damla Kız Öğrenci Yurdu aklıma gelenler...

 mesajı beğendiniz mi?
Yusuf Esengül
Prş 02 Arl 2010, 10:12  

Geçtiğimiz günlerde okulumuzda PİLAV GÜNÜ yaptık. İki öğrenci yanyana oturmuşlardı. Biri Bosna'da oturuyorum dedi. Öğrenci Bosna-Hersek'te okuyordu ve yurt dışında katılmıştı. Yanındaki öğrenci ben de Bosna'da oturuyorum dedi. Diğeri şaşırdı ve aynı okuldan mezunuz ve birbirimizi tanımıyoruz deyince ikinci öğrenci durumu açıkladı. Meğer Konya Bosna Hersek'te oturuyormuş. Güzel bir espri oldu.

Gerçekten de Bosna Hersek artrık adından bahsettiriyor. Bilemem ne kadar doğru ama Türkiye'nin en büyük öğrenci mahallesi deniyor. 100.000 nüfustan bahsediliyor. Biz Konya'lı olarak sadece 1 defa gittim. Ama çok merak ediyorum.


 mesajı beğendiniz mi?
als_42Çrş 02 Şub 2011, 04:51  

selçuklu kültür külliyesi 11 blok özel üniversite tarzı çok lüks olacak


 mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: