Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dershaneden Ayrılmak..[Yardım]
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 27
Misafir 10d

1 yıl önce - Cmt 14 Tem 2018, 16:56

Arkadaslar ben bi dershaneye kayit oldum %20 indirimle mayis ayinda erken kayit olayi ile işte senet falan imzalandi dersler eylül de baslayacakti ben sonra bazi durumlardan dolayi vazgectim babam bugün konustu gidip onlarla 750 lira verip ayrilabilirmisim ama ben hic hizmet almadim ustelik 750 lira çok degil mi napabilirim yardim eder misiniz

can2dan
1 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2018, 23:40
dersahaneden ayrılabilirmiyim lütfen cevap verin

benim gittigim drshanede cok güzel bir dersahne bn eşit agırlık ögrencisiyim fakat ben meslek liseli oldugumdan temelim yok ve bu. dersahanenin hepsi fen lise ve anadolu lise düzeyinde insanlar meslek lise olan sadece 3 tane insan var ve sözel eşit agırlık olan sınıfı sadece 2 sınıf var ve zorlanıyorum ve yeni başladım tam anlamıyla adabte olamadım diyebilirim ilk nakit olarak 5 bin tl ödedim 1 ay sonra tabiki yine ödemem var nasıl olur sizce cekilebilirmiyim pek zanetmiyorum bende ama 5 ay boyunca orda kalıccam sanırsam bir yarrrdım etsin cevap verin lütfen bana [url=] [/url]

En son can2dan tarafından Çrş 19 Eyl 2018, 23:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

brknt44
1 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2018, 23:46

Bildiğim kadarıyla dershaneden ayrılan öğrencinin gördüğü ders sayısına bağlı olarak hesaplanacak rakamın ödenmesi geri kalan rakamın ise ödenmemesi gerekiyor veya %10'luk kısmını talep edebilirler.

Konu ile ilgili detaylı ve doğru bilgi için meb iletişim hattını arayabilirsiniz.

can2dan
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2018, 00:03
cavappppp verin

yaa şöyle söylim sana normalde fiyatı 13.500 tl ve 10 tl ye düsürdük ayrıca sınıf sayısı sözel ve eşit agırlık sınıfı sadece 6 kişi diger sınıflar 16 ve ders anlatımı çok iyi ama iste çok derin anlatıyorlar acaba bazen deger mi diye düşünüyorum amacım aslında bırakmak daa degil biraz ortamda sıkntı var uyum saglamada çünkü onalr anadolu sen meslek sin yaa bi yandan da zaten üniv sın cıkacak sorular zaten agır ve zor aslında zorun üstünden de gitmek lazım [url=][/url]

En son can2dan tarafından Prş 20 Eyl 2018, 00:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

yusuf lutfi

1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2018, 00:22

Alıntı:
benim gittigim drshanede cok güzel bir dersahne bn eşit agırlık ögrencisiyim fakat ben meslek liseli oldugumdan temelim yok

Bak güzel yeğenim,temelinin olmaması senin suçun değil. Bu yaklaşık bir asırdır Türkiye'de uygulanan ve, düşünen, geliştiren, sorgulayan değil, geri, düşünmeyen, sorgulamaktan korkan, ezberletilmiş kavramların dışına çıkmayan nesil yetiştirme programının sonucudur.
Bir nevi robotlaştırma programı..
Osmanlı zamanından beri, 1700'lü yıllardaki "Lale Devri" nden itibaren ve maalesef kurtulduk dediğimiz, ancak hiç bir kötü şeyden kurtulmadığımız "Kurtuluş Savaşı" nda da devam eden bir programın son neslisiniz.
Ezberlediğimiz, ezberletildiğimiz kavramların dışına çıkamadıktan sonra, bu nesil tekrar edip duracaktır.
O yüzden kasmayın, hayatınızı yaşayıp, ulaşmak istediğiniz hedefe, ezberinizi bozarak ulaşmaya çalışın.

brknt44
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2018, 00:26

Ülkemizde herkes eğitim sistemimizi eleştiriyor ancak hiç kimse eğitim sisteminin nasıl olması gerektiğine cevap veremiyor.

murad_1299
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2018, 00:29

dershaneler kalkmamıştı yahu

can2dan
1 yıl önce - Prş 20 Eyl 2018, 00:30
yardımmm edin

bu kadar mı cevap başka konuşan insan yok mu [/b]

(+)

Misafir c14

1 yıl önce - Sal 25 Eyl 2018, 16:01

Hocam ben dershaneye başlayalı 2 gün oldu senet imzaladık 500 ilk aylık verdim şimdi bırakmak istiyorum 2 günlük mü ücret alacaklar o 500 tl içinden geri paramı alabilirmiyim 1 tane kitap verdiler sadece cevap bekliyorum teşekkürler

Misafir 6c5

1 yıl önce - Cmt 29 Eyl 2018, 21:53

Ben dershanemde hiç ders görmedim ve ayrılmak istiyorum parayı geri alabilir miyiz ve biz tüm parayı ödedik 😥

sayfa 27
« önceki   123 ... 26272829   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET