Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dershaneden Ayrılmak..[Yardım]
« önceki   123 ... 2526272829   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 26
osman yörükoğlu
1 yıl önce - Prş 25 Oca 2018, 01:42

[quote] biraz da yetenek meselesi 

adam bir şekilde senin 5 saatte edindiğini 1 saatte edinmeyi beceriyor bunu çok yaşadım 

sen boşa kürek çekince zulüm gibi oluyor, o yüzden insanların becerebildikleri işlerde çalışmaları taraftariyim [quote]

Kesinlikle.Bu biraz da temel meselesi.Temel oldu mu öğrenci herşeyi daha çabuk kapıyor.Ama temel olmadı mı fazla anlayamıyor veya yapamıyor.Bu öğrenciyi de zorlamamak lazım.

murad_1299
1 yıl önce - Prş 25 Oca 2018, 01:57

evet ben de o temel olmasa itü'yü kazanamazdım, benim de yıllarım çok verimsiz geçti gençlikle gelen enerji ve mallıklarla

lys matematiğinde ayvayı yediğimi anladiğimda lys fen için önümde 8 gün vardı
o 8 günkü azim içimde hep olsa Allah in izni ile atomu parçalardim

Misafir 161

1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 22:22

bir özel egitim kurumuna kayıt oldum eylülde babam ve annem de yanımdaydı babama bir senet imzalattılar 8 aylık bu dershane ödemelerinin yapılacagına dair fakat bazı problemler oldu büyük problemler ve dershaneyi bırakmak istiyorum bu imzalanan senetler sıkıntı olur mu? yoksa girdigim ders kadar mı ücretlendirme yapabiliyolar? adamın karşısına çıkıp konuşsam ne diyebilirim nası savunabilirim kendimi?

murad_1299
1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 22:25

silinsin

ÖzgürZB
1 yıl önce - Sal 20 Şub 2018, 22:26

Dostum senet imzaladıysan işin zor büyük ihtimal ile senetlerin hepsini adamın elinden almadan o kurumun senetlerin ödenmediğine dair işleme koymasına engel olamazsın! Onlar devamsızlık etti biz zorla tutup derse sokamazdık der geçer, zaten ilk başta senet imzalarken bu konulara karınca duası şeklinde imzaladığın belgelerde bir yerde yazıyordur...

Dershane ile bir an önce oturup konuşmaya orta yolu bulmaya ve senetlerin tamamını ellerinden bir an önce almaya bak derim ben...

Halit Turan
1 yıl önce - Çrş 21 Şub 2018, 02:02

Boşverin dersaneyi. Okullar yeter

Misafir 907

1 yıl önce - Cum 23 Şub 2018, 16:25

bir özel egitim kurumuna kayıt oldum eylülde babam ve annem de yanımdaydı babama bir senet imzalattılar 8 aylık bu dershane ödemelerinin yapılacagına dair fakat bazı problemler oldu büyük problemler ve dershaneyi bırakmak istiyorum bu imzalanan senetler sıkıntı olur mu? yoksa girdigim ders kadar mı ücretlendirme yapabiliyolar? adamın karşısına çıkıp konuşsam ne diyebilirim nası savunabilirim kendimi?

Şahsen ben de dershaneden sürekli tartışma icinde olduğum icin hocalarla vesayre çıkmak istediğimi söyleşim 5000tl ye yazılmıştım dershaneye ve sözleşmem vardı 1500 tl sini ödemiştim çıkmak istediğimi söyleyince 629 tl kitap ver kalan ders saatleri ni hesabini çıkardılar bu parayı vermezsen çıkamazsın dediler bende onlara acık acık vermeyeceğimi söyledim sözleşme var ellerinde sonuçta birşey yapılmayacaklar zaten çoğu izinsiz açılan kurumlar şikayet edeceğimi söyledim burda çalışanları ekmeksiz mi bırakacaksın cevabını aldım. Benim işime yaramayacaksa gerekirse bunuda yaparım dedim ve onların yanlarında milli eğitimi aradım tam konuşmaya başlarken tamam dediler gerek kalmadı 629 tl yi vermenize deyip sözleşmeyi de alıp kapiyi vurarak çıktım dershaneden

Misafir bfb

1 yıl önce - Cum 09 Mar 2018, 19:56

Arkadaslar ben dershaneye indirimli kayit oldum 1200tl ekimde dersler basladi ama ben nisanda cikmak istesem bana ne kadar verirler. Dersler de temmuzda bitecek

Misafir eff

1 yıl önce - Cmt 10 Mar 2018, 07:59

Yahu bu tartışma bitmedi mi hala. 3 sene önce tüm eğitim camiası (bakan müsteşar ...) dersanelerin çok gereksiz kurumlar olduğunu iddia ederek dersaneleri kapatmadılar mı? Çok gerekli ise okullarda ücretsiz kurs verileceği beyan edilmedi mi? Ne dersanesi be parası ?

Misafir 989

1 yıl önce - Sal 12 Hzr 2018, 09:43

merhabalar, bende yakın zamanda kpss için dersaneye yazıldım 2 hafta gittim ve fakat özel sebeplerden dolayı bıraktım yüklü bir miktar ödeyip senedimi aldım ancak sözleşme yada kaydımı silindiğine dair bir belge almadım ,acaba ilerde karşıma derslere devam ediyordun diyerek para talep edebilirler mi? teşekkürler

sayfa 26
« önceki   123 ... 2526272829   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET